Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Informuojame, kad dėl techninių kliūčių neprisiskambinantys telefonu 1863, gali susisiekti telefonu  8 41 509 490. Atsiprašome už nepatogumus!

Aplinkos apsaugos naujienos
Kietųjų dalelių ribinių verčių viršijimas vasario 14 d.

Vasario 14 d. vidutinė paros KD10 koncentracija viršijo ribinę vertę - 55 µg/m3. Pagrindinės KD10 koncentracijos padidėjimo bei viršijimo priežastys: nepalanki meteorologinė situacija – šiaurinė anticiklono dalis lėmė ramius, be stipresnio vėjo orus bei neigiamą oro temperatūrą vakaro valandomis, ko pasėkoje teršalų kiekis (daugiausiai iš individualių namų ūkių bei transporto) kaupėsi prie žemės paviršiaus.

Plačiau
Skelbiamas 2020 metų Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkursas aplinkosauginio švietimo veiklai vykdyti

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyrius skelbia Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkursą aplinkosauginio švietimo veiklai vykdyti. NVO projektų paraiškas Konkursui gali teikti nevyriausybinės, bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės registruotos ir vykdančios veiklą Šiaulių mieste.

Plačiau
Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas” ir VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ vienija jėgas kilniam tikslui ir kiekvieną kviečia prisijungti

„Maisto bankas“ kasdien iš parduotuvių gauna apie 15 t neparduoto maisto, kurį ne visada spėja išdalinti. Dalis gaunamo maisto yra besibaigiančio galiojimo, o gaunami vaisiai ir daržovės būna bepradėję gesti. Siekiant, kad kuo daugiau gyventojų gautų maisto paramą, šiuos maisto produktus „Maisto bankas“ virtuvės šefai konservuoja ir gamina ilgo vartojimo produktus, pvz. sriubas, lečo, džemus ir kt.

Plačiau
Šiaulių miesto aplinkos oro kokybė sausio mėnesį

Aplinkos apsaugos agentūros 2020 m. sausio 31 d. duomenimis, centrinėje miesto dalyje kietųjų dalelių (KD10) vidutinė paros koncentracija sausio mėn. neviršijo ribinės vertės ir kito nuo 4 iki 40 µg/m3. Vidutinė sausio mėnesio kietųjų dalelių koncentracija 18 µg/m3. Leistinas viršijimų skaičius 35 dienos per metus.

Plačiau
Šiauliuose jau įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės

Kaip galbūt jau pastebėjote, Jūsų gyvenamoje teritorijoje įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės. Naujos aikštelės ne tik leis pagerinti teritorijos estetinį vaizdą, bet ir sumažins kvapų problemą, kuri ypač aktuali tampa vasarą, kadangi didžioji atliekų dalis bus kaupiama po žeme, kur įprastai yra gerokai žemesnė temperatūra. Dėl šios priežasties atliekos lėčiau pūva, skleidžia kur kas mažesnį blogą kvapą. Naujų pusiau požeminių konteinerių techninės savybės neleis jų stumdyti ar vartyti, taip pat iš jų bus sunku ištraukti jau įmestas atliekas, todėl bus mažiau teršiama aplinka.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: