Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Aplinkos apsaugos naujienos
Kviečiame į susitikimą su Mindaugu Survila

Spalio 23d. 16:30 Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre vyks susitikimas su kino režisieriumi, gamtininku – Mindaugu Survila. Kalbėsime apie gamtos kiną ir fotografiją. Renginys nemokamas. 

Plačiau
Šiaulių miesto aplinkos oro kokybė rugsėjo mėnesį

Aplinkos apsaugos agentūros 2019 m. rugsėjo 30 d. duomenimis, centrinėje miesto dalyje kietųjų dalelių (KD10) vidutinė paros koncentracija rugsėjo mėn. kito nuo 7 iki 51 µg/m3 ir rugsėjo 27 d. viršijo paros ribinę vertę. Vidutinė rugsėjo mėnesio kietųjų dalelių koncentracija 19 µg/m3.

Plačiau
Liko tik mėnuo! Kviečiame pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia individualių namų bei visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir valdytojus pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas (šiferio stogus, balkonus ir pan.). Atliekas nemokamai išveš ir Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne saugiai pašalins UAB „Ecoservice projektai“.

Plačiau
Spalio mėnesį bus renkamos didelio gabarito atliekos

Primename apie spalio mėnesį Šiaulių mieste vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu. Didelių gabaritų atliekų surinkimo grafiką galite rasti čia - grafikas.

Plačiau
Startuoja naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

Plačiau
Žaliųjų atliekų tvarkymas rudenį

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pastebi, kad atėjus rudeniui, prie daugiabučių namų priklausančių kolektyvinių (bendro) naudojimo konteinerių, už individualių namų sklypų ir kitose viešosiose vietose padaugėja žaliųjų atliekų.

Plačiau
Akcija ,,Gyventojai rūšiuoja: mitas ar tiesa?“

Rugsėjo 17 d. prie daugiabučio namo Sevastopolio g. 13, Šiauliuose, VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ (ŠRATC) vykdė akciją ,,Gyventojai rūšiuoja: mitas ar tiesa?“. Akcijos metu ŠRATC darbuotojai tiesiogiai bendravo su gyventojais atliekų tvarkymo, rūšiavimo temomis bei išklausė gyventojų nuomonių apie atliekų tvarkymo sistemą. Gyventojai užsukę į ŠRATC palapinę dažniausiai domėjosi mokestine atliekų tvarkymo sistema, ar reikia išplauti pakuotes prieš jas išmetant, kur teisinga išmesti pakuotes nuo pieno/sulčių (tetrapakus), kada bus įrengtos pusiau požeminės konteinerių aikštelės, kodėl atliekos supilamos į vieną automobilį bei kitais aktualiais klausimais.

Plačiau
Kviečiame pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas

Primename, kad individualių namų gyventojai bei visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) gali nemokamai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas. Atliekos bus išvežamos iš kiemo ir saugiai pašalinamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: