Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kultūros naujienos
Choras „Atžalynas“ iš festivalio Ispanijoje parsivežė Aukso ir Sidabro diplomus

Šiaulių kultūros centro jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“, vadovaujamas Mindaugo Žalalio, savo jėgas išbandė Ispanijoje vykusiame VIII tarptautiniame „Pau Casals“ chorų konkurse bei festivalyje „Canco Mediterrania“. Puikiai pasirodęs choras į Šiaulius parsivežė Aukso bei Sidabro diplomus. Šiaulių miesto savivaldybėje Mindaugui Žalaliui įteikta padėka.

Plačiau
Akordeonistų konkurse Italijoje šiaulietė Eglė Bartkevičiūtė iškovojo 1-ąją premiją

Pif Castelfidardo - tai vienas iš keturių prestižiškiausių muzikos konkursų akordeonistų pasaulyje. Šiais metais rugsėjo 9-16 dienomis Castelfidardo mieste Italijoje, Lietuvą senior variete kategorijoje atstovavo Prancūzijoje muzikinę veiklą plėtojanti šiaulietė Eglė Bartkevičiūtė. Dalyviai savo muzikinę programą pristatė dviejuose turuose, o į paskutinijį turą praleidžiami tik trys dalyviai. Šiais metais Eglė Bartkevičiūtė buvo pirmoji lietuvė atstovavusi savo šalį „senior“ kategorijoje be amžiaus limito. Jai ne tik pavyko būti tarp trijų geriausiųjų akordeonistų ir patekti į finalą, tačiau su didele balų persvara iškovojo 1-ąją premiją. Tai pirmasis kartas, per visą dešimtmečius gyvuojantį konkurso laikotarpį, kai Lietuvos atstovas laimėjo kategorijoje be amžiaus limito.

Plačiau
Renginiai, skirti Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti

Spalio pirmoji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Šiaulių miesto senjorams siūloma apsilankyti gausybėje nemokamų kultūros ir sporto renginių: parodų, koncertų, įvairių susitikimų. Prie gražios iniciatyvos prisidedančios miesto kavinės senjorams siūlys nemokamai paskanauti kavos ar arbatos.

PROGRAMA>>>

Plačiau
„Šiaurės Lietuvos jaunųjų muzikų paradas 2018“

Spalio 1 d. (PIRMADIENIS)
17 val. „Šiaurės Lietuvos jaunųjų muzikų paradas 2018“, skirtas Tarptautinei Muzikos dienai . Chaimo Frenkelio vila, Vilniaus g. 74
Renginys nemokamas.

Plačiau
Dramatiškos klasikos vakaras

Spalio 11 d. (KETVIRTADIENIS)
18 val. klasikinės muzikos vakaras su muzikinės scenos profesionalais. Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, Aušros al. 15

Plačiau
Muzikinis protų mūšis „Legato“

Spalio 1 d. (PIRMADIENIS) 
16 val. minint Tarptautinę Muzikos dieną Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ vyks protų mūšis „Legato“.

Plačiau
Susitikimas su profesoriumi Libertu Klimka

Rugsėjo 27 d. (KETVIRTADIENIS)
16 val.  susitikimas su fiziku, etnologu, mokslo istoriku, gamtos mokslų daktaru, profesoriumi Libertu Klimka. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27
Renginys nemokamas.

Plačiau
Pirmą kartą Šiauliuose vyks tarptautinis teatrų vaikams ir jaunimui Asitežo festivalis

Spalio 2-6 dienomis Šiauliuose vyks tarptautinis teatrų vaikams ir jaunimui festivalis JĖGA/COOL!, kurį jau penktąjį kartą organizuoja Lietuvos Asitežo asociacija. Kiekvieną kartą festivalis rengiamas vis kitame Lietuvos mieste, sudarant galimybę aukšto profesinio lygio spektaklius parodyti atokesnių šalies vietovių vaikams. Šiais metais festivalis džiugins Šiaurės Lietuvos regiono vaikus.

Plačiau
Edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2018”

Lapkričio 22 d. (KETVIRTADIENIS)
18 val. edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2018”. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140
Koncertas nemokamas.

Plačiau
Šiaulių UNESCO klubas kviečia dalyvauti 2018 metų premijos konkurse

Pasiūlymus dėl kandidatų premijai gauti siųskite Šiaulių UNESCO klubui el. pašto adresu: unesco.siauliuklubas@gmail.com  iki 2018 m. lapkričio 1 d.

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba (LKT) paskelbė 2019 metų kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus

Lietuvos kultūros taryba (LKT) paskelbė 2019 metų kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus ir kviečia kultūros organizacijas teikti paraiškas į daugiau nei 30 Kultūros rėmimo fondo (KRF) lėšomis finansuojamų kultūros ir meno sričių bei kultūros programų.

Plačiau
Popiežius Jonas Paulius II, Kryžių kalnas ir Šiauliai

Rugsėjo 26 d. (TREČIADIENIS)
16 val. renginys skirtas popiežiaus Jono Pauliaus II vizito į Lietuvą, Kryžių kalną ir Šiaulius 25-mečiui atminti. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje biblioteka, Aušros al. 62
Renginys nemokamas

Plačiau
VIII tarptautinis chorų muzikos festivalis-konkursas „Šiauliai Cantat“

Šiemet spalio 4-6 dienomis Šiauliuose vyks jau VIII  tarptautinis chorų muzikos festivalis-konkursas „Šiauliai Cantat“. Visi renginiai nemokami.

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba kviečia į semianrą Šiauliuose

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kviečia susipažinti su rengtų seminarų medžiaga, kuri padės atkreipti dėmesį tiek į 2019 m. kultūros projektų finansavimo ir stipendijų skyrimo modelio naujoves, tiek į tam tikras technines paraiškų rengimo detales.

Plačiau
King Kongas Šiauliuose? Taip.

Šiauliečiai ir miesto svečiai jau spėjo pamatyti tris naujas skulptūras viešose miesto erdvėse. Tai jau penktą kartą Šiaulių dailės galerijos rengiamo meninių akcentų plenero (NE)ATRASTI ŠIAULIAI rezultatas. Trys pakviesti skulptoriai visą vasarą studijavo miesto erdves, kūrė eskizus ir suradę tinkamiausius kūrybinius sprendimus įgyvendino savo sumanymus. Tai nėra tradicinis skulptūros menas. Buvo panaudota skulptūrai nebūdinga medžiaga – polistireninis putplastis. Šiame plenere akcentuojama išskirtinė, gerai pažįstama kūrėjų stilistika, o ne beveidės skulptūros klišės.

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: