Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Švietimo naujienos
Trys karaliai Gegužių progimnazijoje

2019 metų sausio 7 dieną Gegužių progimnazijoje lankėsi Trys Karaliai. Kasparas, Merkelis (Melchioras) ir Baltazaras domėjosi ar mokiniai, tėveliai, mokytojai žino jų vardus bei kokias dovanas išminčiai nešė kūdikėliui Jėzui į Betliejų. Teisingai atsakiusieji buvo pagirti ir apdovanoti „auksiniais“ pinigėliais.

Plačiau
Pažintinė–technologinė ekskursija Vilniuje esančiose įmonėse

Dalyvaudami MITA organizuotame konkurse „Rytojaus startuolis“, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos Ii klasės mokiniai laimėjo prizą – kelionę ir pažintinę–technologinę ekskursiją Vilniuje esančiose įmonėse. Taigi, ankstų gruodžio 19 d. rytą inžinerinės klasės mokiniai išsiruošė į sostinę.

Plačiau
Gegužių progimnazijoje miesto mokinių dailyraščio konkursas „Šeima – ramybės uostas“

Gruodžio 6 d., tęsiant projektą „Vertybių laiptai“ Šiaulių miesto 5-7 kl. mokiniai buvo pakviesti į Gegužių progimnaziją dalyvauti tradiciniame dailyraščio konkurse „Šeima – ramybės uostas“. Susirinko dalyviai, išsiskiriantys gražia, estetiška ir taisyklinga rašysena. Konkursą pradėjo 4c klasės ansamblis (mokytoja R. Janulienė). Skambantys varpeliai ir nuoširdžios dainelės ,,Ant mėnulio ragelio“, ,,Pieštų žmogiukų vakaronė“ nuteikė šiltai ir šventiškai. Susirinkusieji pasveikinti kaip patys turtingiausi žmonės, turintys didžiausią lobį – šeimą. Vieni garsiai, kiti galvos linktelėjimu ar šypsena pritarė, kad tik šeimoje jie jaučiasi laimingi ir saugūs. Mokiniai, dailiai rašydami B. Ferrero tekstus apie šeimą, dar kartą įsitikino, kokia svarbi vaikams tėvų meilė, dėmesys, buvimas kartu, kad  šie dalykai nei nuperkami, nei parduodami.

Plačiau
Dovana – šventinis koncertas

Visi laukiame gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Šis laikas skirtas, kad vieni kitiems dovanotume šventę, kad lauktume ir suvoktume, kokia ji mums ypatinga.  

Tai žvilgsnis į praėjusius metus, kad pasidžiaugtume, apmąstytume. Gyvenimas duotas kurti, statyti, stebinti, tikėti, dovanoti šypsenas ir pasidalinti  gerumu. Šis laikotarpis – Gerumo ir Dosnumo, Stebuklų metas.

Plačiau
Erasmus+ mokyklų mainų partnerysčių projekto “From Mythos to Logos” dalyvių susitikimas Atėnuose

Šiaulių Dainų progimnazijos mokiniai Viltė Alubickytė, Danielė Blekaitytė, Kristina Kaupaitė, Dominykas Kviklys, Aurimas Mažeika bei mokytojos Gitana Petronaitienė ir Sandra Motuzaitė Jurienė dalyvavo Erasmus + mokyklų mainų partnerysčių projekto “From Mythos to Logos” susitikime Graikijoje, Atėnuose.

Plačiau
Žvilgsnis į ,,Autoportretus“

Artėjant šventėms, visi skuba, lekia, yra ir nepadarytų darbų, kurių negalima palikti ateinantiems metams. Vienas tokių- paroda ,,Autoportretai“, į kurios atidarymą pakvietė gimnazistai. Tardama sveikinimo žodį gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė pasidžiaugė, kad gimnazistai drąsiai eksperimentuoja spalvomis ir formomis (pasirodo, tai visai nelengva) bei nebijo viešai eksponuoti autoportretų. Darbai atlikti jau senųjų meistrų naudota dažų liejimo technika ir atrodo išties puikiai- žmonių  bruožai taip išryškinti, kad autorių galima lengvai atspėti, nereikia nė užrašo skaityti po paveikslu.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: