Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Švietimo naujienos
Per mokslo kalnus pasitelkiant STEAM veiklas

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos priešmokyklinių grupių vaikai kartu su klasių pedagogėmis Erika Steponaitiene ir Asta Urbone, mokydamiesi namuose, dvi savaites vykdė STEAM veiklas tema „Per mokslo kalnus“. Ugdomosiomis  veiklomis buvo siekiama supažindinti ugdytinius su negyvosios gamtos reiškiniais.

Plačiau
Simono Daukanto gimnazijos II-os inžinerinės klasės mokinių ilgalaikis projektas „Išmanioji kuprinė“

Simono Daukanto gimnazijos II-os inžinerinės klasės mokiniai mokslo metų pradžioje pasirinko, kokius ilgalaikius inžinerinius projektus kurs, kels problemą ir ką pagamins. Vienas iš inžinerinių mokinių projektų yra „Išmanioji kuprinė“.  Kuprinė važiuojantiems paspirtuku, dviračiu arba tiesiog einantiems. Kuprinė + valdymo pultelis padarys tave matomą kitiems eismo dalyviams.

Plačiau
Simono Daukanto gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautinėje vaizdo konferencijoje

Erasmus + projekto daukantiškių mokinių mainai turėjo įvykti gegužės mėn. mūsų gimnazijoje. Esant tokiai sudėtingai situacijai Europoje dėl corona viruso grėsmės - tai, deja, tapo neįmanoma. 

Plačiau
Kvietimas dalyvauti Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ iniciatyvoje „Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt...“

Paskutiniu metu televizijos eteryje skamba Jurgio Didžiulio ir Erikos Dženings daina, kurios žodžiais ir pavadinome savo iniciatyvą  „Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt“.

Kviečiame Jus, Jūsų šeimos narius, Jūsų artimuosius, Jūsų draugus, Jūsų kaimynus, pažįstamus, visus šiauliečius, ir ne tik, prisijungti prie lopšelio-darželio ,,Coliukė‘‘ organizuojamos iniciatyvos/žygio pėsčiomis  „Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt...“, kuris vyks 2020 m. gegužės 1 d. 11.00 val. Žygio tikslas – siekti bendruomeniškumo, susitelkimo, vienas kito palaikymo, artumo, stiprybės. Viltis, kad greitai susitiksime, fotografuosimės, apsikabinsime, švęsime bendrystę, džiaugsmą, gyvenimą.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: