Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kviečiame Medelyno seniūnijos gyventojus būti aktyviais ir kartu tvarkyti seniūnijos aplinką. Tai puiki galimybė mums pabendrauti ir pasportuoti.

Jūsų lauks dovanėlės.

 Plačiau >

Nuo 2019 m. spalio 23 d. iki 2019 m. lapkričio 11 d. (imtinai) priimami teikimai 2019 m. Šiaulių miesto premijai už geriausią kultūrinės edukacijos projektą gauti.

 Plačiau >

Nuo 2019 m. spalio 23 d. iki 2019 m. lapkričio 11 d. (imtinai) priimami teikimai 2019 m. Šiaulių miesto kultūros ir meno premijoms gauti.

 Plačiau >

Nuo 2019 m. spalio 23 d. iki lapkričio 6 d. (imtinai) skelbiamas 2020 m. Šiaulių miesto savivaldybės stipendijų skyrimo jauniesiems menininkams konkursas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vadovai spau­dos kon­fe­ren­ci­jo­je informavo, kad klausimą dėl Zu­bo­vų rū­mų pe­rė­mi­mo svarstys ir Šiaulių miesto savivaldybės taryba gruo­džio 12 die­ną vyk­siančiame po­sė­dyje. Tikimasi, kad Tarybos sprendimas pridės „svorio“ ir pagreitins pastato perdavimo miestui procedūras.

 Plačiau >

Kiekvienas galite išmėginti save tradicija tapusiame projekte "EURO FIT 2019", sveikuoliams ir ne tik, konkurse. 

EUROFIT'as yra testų rinkinys, tai Europos mokslininkų ir vyriausybinių ekspertų dešimties metų koordinuoto darbo rezultatas, kurio paskirtis išmatuoti su sveikata susijusį žmonių fizinį pajėgumą.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva nuo 2014 m. vykdoma institucinės globos pertvarka. Ja siekiama, kad palaipsniui neįgaliesiems ar likusiems be tėvų globos vaikams globos įstaigose teikiamos paslaugos būtų pakeistos šeimoje ar bendruomenėje teikiamomis paslaugomis. Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama pertvarką, siekia pradėti teikti naujas paslaugas steigiant naujus grupinio gyvenimo namus.  Grupinio gyvenimo namuose bus teikiamos socialinės globos paslaugos iki 10-ties suaugusių asmenų su negalia grupei. Jie, nuolat prižiūrimi socialinių darbuotojų ir jų padėjėjų, mokysis gyventi savarankiškai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivalda stengiasi darbus atlikti kiek įmanoma efektyviau, tačiau yra didesnės vertės projektų, kuriuos vienai savivaldybei užbaigti būtų sunku. Šiauliuose jau realizuoti du projektai, kuriuos įgyvendinant sukurta savivaldos ir Vyriausybės bendradarbiavimo, kooperuojant lėšas, geroji praktika. Bendru sutarimu pradėta ir Bačiūnų gatvės rekonstrukcija. Sujungus savivaldos ir Vyriausybės finansavimo šaltinius, per dvejus metus rekonstruota dalis minėtos gatvės. Kad darbus likusioje atkarpoje būtų galima baigti kitais metais, preliminariai reikalinga 4 mln. eurų suma.

 Plačiau >

2019 10 25 – 2019 12 15
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugsėjo 23 d. įsakymu Nr. A-1348 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo, seniūnaičio rinkimų grafiko patvirtinimo“ pritarė, kad Aukštabalio seniūnaite būtų išrinkta Jolita Dūdienė.

 Plačiau >

Premija skiriama už tautos kultūros, meno, filosofinės ir pedagoginės minties įprasminimą ir plėtojimą kas dveji metai ir įteikiama gegužės mėnesį, datą siejant su filosofo Stasio Šalkauskio gimimo diena.

 Plačiau >

Spalio 6-12 d. Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto ,,EsPeer“ mokymo ir mokymosi veiklų susitikimas. Jame dalyvavo mokiniai iš Belgijos, Graikijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų. Susitikimo metu mokiniai  dalijosi patirtimi, kaip sėkmingai padėti bendraamžiams mokytis įvairių dalykų. Lieporių gimnazijos ,,Sniego gniūžtės“ ir ,,Misija - pilietis“ grupių nariai mokė įvairių žaidimų ir metodų, kurie padeda įgyti komandinio darbo įgūdžių. Svečiai dalyvavo lietuvių kalbos, muzikos ir šokių pamokose. Aplankytas Kryžių kalnas ir Vilnius.

 

 Plačiau >

Artėjant šaltajam metų laikotarpiui, šimtai socialinių organizacijų rengiasi pasirūpinti, kad skurdžiai gyvenančių žmonių stalas neliktų tuščias. Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia šalies gyventojus dalyvauti didžiausiame labdaros vajuje - „Maisto banko“ akcijoje, kuri Lietuvoje rengiama jau dvidešimt aštuntąjį kartą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybei prieš kurį laiką pasiūlius gyventojams bendromis jėgomis asfaltuoti gatves, atsiliepia vis daugiau šiauliečių. Šiais metais kooperuojant lėšas asfalto danga paklota pusketvirto kilometro gatvių ruože. Gyventojai prisideda 50 proc. prie viršutinio asfalto sluoksnio įrengimo darbų, tai vidutiniškai sudaro apie septintadalį visų reikalingų lėšų. Likusią dalį sumoka Savivaldybė.

 Plačiau >

2019 m. lapkričio 5 d. Šiaulių regione, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.