Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Svarbiausi kontaktai

Svarbi informacija verslui

Paslaugos ir parama gyventojams  

Informacinis leidinys

Vaizdo medžiaga su vertimu į gestų kalbą

Garso įrašai akliesiems ir silpnaregiams


Grįžtančiųjų iš užsienio registracija transportavimui į Šiaulius: (8 41) 500 535 (iš Vilniaus), (8 41) 500 538 (iš Kauno, kitų vietovių), (8 41) 500 536 (iš Klaipėdos, Palangos).

 Plačiau >

Pirma naujiena yra ta, kad atsižvelgiant į keleivių pageidavimus ir pasiūlymus, Šiaulių mieste autobusai kursuos nauju maršrutu nr. 23A (Gegužių žiedo st. – Geležinkelio stoties st.). Antra – nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros alėjos atkarpą nuo Tilžės g. iki Žemaitės g., autobusų eismas vyks šiomis gatvėmis:

 Plačiau >

Kovo 28 d. pasižymėjo fantastišku oru. Buvo saulėta ir gražu, o termometrų stulpeliai šoktelėjo aukščiau 10oC šilumos. Tačiau ne retai tokie puikūs orai atneša ir bėdų. Kovo 28 d. pasižymėjo tuo, kad kietųjų dalelių KD10 koncentracija daugelyje Lietuvos miestų viršijo paros ribinę vertę.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad atsižvelgdamos į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos rekomendaciją taikyti papildomas priemones, siekiant padėti sumažinti mokestinę naštą gyventojams, kurie buvo finansiškai paveikti koronaviruso (COVID-19) karantino ar kuriems iškilo laikinų finansinių sunkumų dėl netikėto pandemijos poveikio, pavyzdžiui, prarasta darbo vieta, prastova ar laikinai sutrikęs pajamų srautas ir pan., netaikys delspinigių už pavėluotai apmokėtas paslaugas, kurios buvo suteiktos nuo šių metų kovo mėnesio iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo pabaigos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ (Trakų g. 20 A) filialo vyresnioji bibliotekininkė Giedrė visą savaitę atliko kilnią misiją – 3D spausintuvo pagalba spausdino apsauginių skydų rėmelius medikams. Ir štai rezultatas – 30 skydų rėmelių keliauja į gerontologijos kliniką. Biblioteka ir toliau gamins skydelius, prisidėdama prie medikų saugumo.

https://lt-lt.facebook.com/%C5%A0iauli%C5%B3-miesto-savivaldyb%C4%97s-vie%C5%A1oji-biblioteka-298536736853436/

 Plačiau >

Spaudos konferencija jau antrą kartą buvo surengta nuotoliniu būdu. Joje dalyvavo Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas Remigijus Mažeika, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Administracijos direktorius Antanas Bartulis. Žiniasklaidos atstovai konferencijoje dalyvavo tokiu pačiu principu, prisijungę nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Šiaulių mieste dėl koronaviruso grėsmės imamasi vis naujų saugos priemonių. Nuo šeštadienio vakaro visame mieste dezinfekuojamos  autobusų stotelės. Paslaugą teikianti bendrovė UAB „Ecoservice projektai“ nemokamai išpurškė pusę miesto stotelių, likusieji paviljonai dezinfekuoti Savivaldybės užsakymu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos bei Miesto koordinavimo skyriaus specialistai darbo dienomis ir savaitgaliais vykdo prevencinius reidus Šiaulių mieste: tikrina asmenis, kurie privalo laikytis saviizoliacijos (yra raštiškai įsipareigoję), taip pat kontroliuoja, kaip karantino metu nustatytų draudimų laikosi prekybininkai, ar nėra žmonių susibūrimų viešose vietose.

 Plačiau >

Viešoje erdvėje netyla diskusijos – reiktų ar ne stambinti vandentvarkos įmones. Pagrindinis tokių reformų vertintojas, matyt, turėtų būti bet kuris iš mūsų – ar sustambintos įmonės teiktų geresnį vandenį, ar už tai tektų mokėti mažiau, ar vandens tiekimo ar nuotekų trasos tikrai bus renovuotos.

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros al. ir didžiąją dalį transporto srauto, tame tarpe ir viešojo transporto, nukreipus per P. Cvirkos ir Vytauto gatves, keisis eismo organizavimas Tižės – P. Cvirkos ir Tilžės – Vytauto g. sankryžose. Tilžės – Vytauto  g. sankryžoje bus atlikti tokie pakeitimai:

 Plačiau >

Per 11 dienų, nuo karantino paskelbimo, keleivių sumažėjo apie 75 proc., reaguojame ir keičiame tvarkaraščius, kurie įsigalios nuo šeštadienio, t. y. nuo 2020 03 28 d. Numatome daugiau pakeitimų, apie visus juos – informuosime.

 Plačiau >

Siekiant išvengti masinių žmonių susibūrimų, nuo šiandien motorinių transporto priemonių eismas Talkšos ežero pakrantės aikštelėje ir Salduvės piliakalnio prieigose yra draudžiamas. Atvažiuoti dviračiu, ateiti ar atbėgti į šias vietas leidžiama.

 Plačiau >

Aukštabalio gyvenamojo rajono pietrytinės dalies gyventojai jau gali jungtis prie naujai įrengtų vandentiekio ir nuotekų tvarkymo tinklų ir naudotis sukurta infrastruktūra. Statybos inspekcija kovo 24 d. patvirtino, kad tinklų statyba šiame individualių gyvenamųjų namų rajone yra užbaigta ir tinklus galima eksploatuoti.

 Plačiau >

Žemės ūkio ministerija, atsižvelgusi į paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninę apžiūrą atidėjo iki karantino pabaigos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.