Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Atnaujintoje Prisikėlimo aikštėje, prie gražiosios Šiaulių eglutės šiauliečiai sulaukė „Prakartėlės stebuklo“. Darganotą žiemos vakarą sušildžiusio jaukaus ir dvasingo renginio metu pašventinta prakartėlė, surengtas kalėdinių giesmių koncertas.

 Plačiau >

Šiaulių mieste ir regione veikianti Gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė švenčia solidžią sukaktį. Šaulių sąjunga Kaune buvo įkurta 1919 m. birželį, o Šiaulių rinktinė atsirado jau tų pačių metų pabaigoje – gruodžio 10-ąją, susivienijus su bolševikais ir bermontininkais kovojusiems partizanų būriams. Šiaulių krašto šaulius rinktinės jubiliejaus proga pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Informuojame, kad iki 2020 m. sausio 15 d. 16 val. priimami projektų idėjų pasiūlymai 2020 m. bendruomenių iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti. Didžiausias prašomas finansavimo dydis mažos apimties projektui įgyvendinti – 50,0 tūkst. Eur; didžiausias prašomas finansavimo dydis didelės apimties projektui įgyvendinti – 150,0 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Paraiškas Kultūros plėtros programos projektams finansuoti gali teikti Šiaulių mieste registruoti ir kultūrinę veiklą vykdantys ne pelno siekiantys juridiniai asmenys.

Paraiška turi atitikti kultūros projektų finansavimo konkurso nuostatus (toliau – Nuostatai), patvirtintus Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-223 (su pakeitimais), ir bent vieną iš 2020 metų kultūros projektų finansavimo prioritetų.

 Plačiau >

Kovo mėnesį Šiaulių miesto merui užsiminęs apie norą surengti Naujametinį šou Šiauliuose, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas kartu su komanda paskutinėmis 2019-ųjų metų dienomis atvyksta į Saulės miestą - gruodžio 21 dieną (šeštadienį) Naujametinis „Laikykitės ten“ šou vyks  Šiaulių arenoje. „Laisvės TV“ komanda taip pat ypatingai palankiai sureagavo į mero pasiūlymą padovanoti kvietimus į Naujametinį šou bei firminius „Laikykitės ten“ puodelius visoms iš emigracijos grįžusioms šiauliečių šeimoms, ir kviečia sugrįžusias šeimas susisiekti su savivaldybės atstovais dėl dovanų atsiėmimo.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Sporto skyrius skelbia paraiškų priėmimą 2020 m. Šiaulių miesto savivaldybės Sporto plėtros programos projektams finansuoti.

2020 metais nustatytos šios sporto plėtros programos projektų prioritetines finansavimo kryptys:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija patvirtino šiuos Lieporių – Šventupio, Kalniuko, Pabalių seniūnaitijų rinkimų rezultatus:

 Plačiau >

Šiais mokslo metais šalies mokykloms tenka spręsti papildomą galvosūkį. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai į ugdymo planus nurodžius įtraukti trečią savaitinę fizinio aktyvumo pamoką, daugelis mokyklų vadovų susimąstė, kaip tai įgyvendinti. Dažnu atveju, ne pačios moderniausios ir ne itin erdvios mokyklų sporto salės ir taip vos talpina fizinio pamokas, ribotas ir techninių priemonių pasirinkimas. Į situaciją kūrybiškai pažiūrėjo Šiaulių Salduvės progimnazijos bendruomenė. Jos gerąjį pavyzdį jau dabar galėtų kopijuoti kitos miesto ir Lietuvos mokyklos.

 Plačiau >

Prezidentūroje buvo pristatytas 2019 metų Savivaldybių gerovės indeksas. Vilniaus politikos analizės instituto parengto Savivaldybių gerovės indekso nauji 2019 rezultatai gauti remiantis oficialiosios statistikos rodikliais. Indeksą sudaro 5 komponentai - socialinio saugumo, fizinio saugumo, gyvybingos ekonomikos, švietimo, sveikos demografijos visuma. Gerovės indeksas suskirstytas į 4 grafas - miestų savivaldybės, žiedinės savivaldybės, didžiosios kaimiškos savivaldybės ir mažosios savivaldybės. Šiaulių miestas priskiriamas prie miestų savivaldybių grafos, kurioje rikiuojasi su dar septyniomis savivaldybėmis ir čia užima 4 vietą (4,4 balo). Šioje skiltyje pirmauja Vilniaus miestas, surinkęs 6.2 balo.

 Plačiau >

VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, kaip komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administratorius, nuolat stebi, kaip komunalines atliekas rūšiuoja tiek gyventojai, tiek įmonės, bei vykdo atliekų sudėties tyrimus. Nors daugelis teigia, kad rūšiuoja ir atskiria pakuočių atliekas nuo mišrių komunalinių atliekų, stebėjimo ir tyrimų rezultatai rodo kitokią situaciją: patikrinus bendro naudojimo konteinerių prie daugiabučių namų turinį, nustatyta, kad apie 60 procentų atliekų sudaro pakuotės ir jų atliekos.

 Plačiau >

#Šiauliaišviečia
Gruodžio 11 d.
18 val. Parodos „Žmonės ir padarai II“ atidarymas
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83

 Plačiau >

Mieli šiauliečiai – bendruomenės, judėjimai, politikai, dar šių metų liepos mėnesį atviru laišku kreipiausi į miesto Merą, politinių partijų vadovus dėl sukeltų rietenų įkuriant Nakvynės namus. Kviečiau visiems bendrai rasti kompromisą.

 Plačiau >

Patvirtinti Šiaulių miesto savivaldybės Medelyno seniūnijos Sodo – Birutės, Sodo – V. Bielskio, Skroblų – Eglyno ir Gubernijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų rezultatai:

 Plačiau >

Ši savaitė Šiaulių mieste prasidėjo ypač šventiškai – šiauliečiai ir miesto svečiai atvyko pasveikinti J. E. Šiaulių vyskupo, Šiaulių miesto garbės piliečio Eugenijaus Bartulio 70-ojo gimtadienio proga. Sausakimšoje Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje Šiaulių vyskupas pakvietė tikinčiuosius drauge švęsti Šiaulių vyskupijos globėjos – Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę ir kartu su vyskupijos kunigais aukojo šv. Mišias.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2019 m. gruodžio 10, 11, 17 ir 19 Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose, bei Šiaulių rajone šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.