Naujienos
Skelbimai
Renginiai

VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, kaip komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administratorius, nuolat stebi, kaip komunalines atliekas rūšiuoja tiek gyventojai, tiek įmonės, bei vykdo atliekų sudėties tyrimus. Nors daugelis teigia, kad rūšiuoja ir atskiria pakuočių atliekas nuo mišrių komunalinių atliekų, stebėjimo ir tyrimų rezultatai rodo kitokią situaciją: patikrinus bendro naudojimo konteinerių prie daugiabučių namų turinį, nustatyta, kad apie 60 procentų atliekų sudaro pakuotės ir jų atliekos.

 Plačiau >

#Šiauliaišviečia
Gruodžio 11 d.
18 val. Parodos „Žmonės ir padarai II“ atidarymas
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83

 Plačiau >

Paraiškas Kultūros plėtros programos projektams finansuoti gali teikti Šiaulių mieste registruoti ir kultūrinę veiklą vykdantys ne pelno siekiantys juridiniai asmenys.

Paraiška turi atitikti kultūros projektų finansavimo konkurso nuostatus (toliau – Nuostatai), patvirtintus Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-223 (su pakeitimais), ir bent vieną iš 2020 metų kultūros projektų finansavimo prioritetų.

 Plačiau >

Mieli šiauliečiai – bendruomenės, judėjimai, politikai, dar šių metų liepos mėnesį atviru laišku kreipiausi į miesto Merą, politinių partijų vadovus dėl sukeltų rietenų įkuriant Nakvynės namus. Kviečiau visiems bendrai rasti kompromisą.

 Plačiau >

Mokslininkai atlieka Šiaulių m. gyventojų apklausą. Norima sužinoti žmonių nuomonę apie vietos savivaldos institucijų veiklą, vykdomą politiką. Kas darytina, kad mūsų mieste būtų gera visiems? Kviečiame teikti konstruktyvią kritiką, formuluoti pasiūlymus miesto plėtrai ir gerovei. Ši apklausa skatina demokratinę savivaldą, gyventojų įsitraukimą į miestui svarbių sprendimų priėmimą. Jūsų nuomonė labai svarbi. Nuoroda į apklausa: https://www.surveymonkey.com/r/siauliai

 Plačiau >

Patvirtinti Šiaulių miesto savivaldybės Medelyno seniūnijos Sodo – Birutės, Sodo – V. Bielskio, Skroblų – Eglyno ir Gubernijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų rezultatai:

 Plačiau >

Ši savaitė Šiaulių mieste prasidėjo ypač šventiškai – šiauliečiai ir miesto svečiai atvyko pasveikinti J. E. Šiaulių vyskupo, Šiaulių miesto garbės piliečio Eugenijaus Bartulio 70-ojo gimtadienio proga. Sausakimšoje Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje Šiaulių vyskupas pakvietė tikinčiuosius drauge švęsti Šiaulių vyskupijos globėjos – Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę ir kartu su vyskupijos kunigais aukojo šv. Mišias.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2019 m. gruodžio 10, 11, 17 ir 19 Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose, bei Šiaulių rajone šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >

Jaukaus ir subtilaus renginio metu pagerbti žinomiausi jaunosios ir vyresniosios kartų Šiaulių miesto kultūros žmonės. Jaunimui paskirtos stipendijos, brandiems kūrėjams – solidžios premijos. Tradiciškai įvertinta buvo ir geriausia kultūrinė edukacija. Savo muzikines dovanas miestiečiams dovanojo Šiauliuose muzikinį kelią pradėjusi , šiuo metu užsienyje gyvenanti akordeonininkė Eglė Bartkevičiūtė ir iš Londono trumpam grįžęs pianistas, kompozitorius Aurelijus Ščiuka.

 Plačiau >

Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius Savivaldybėje priėmė žinomus miesto sporto bendruomenės atstovus. Gražios sukakties proga pasveikinta ilgametė žolės riedulio trenerė Angelė Bučmienė. Už rezultatus Europos tekvondo čempionate padėkota jaunosioms šios sporto šakos žvaigždėms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centras kviečia globėjus (rūpintojus), įtėvius, budinčius globotojus į šventinį padėkos vakarą, kuris vyks 2019 m. gruodžio 12 d. 18:00 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Prasidėjus Vilniaus gatvės bulvaro rekonstrukcijos darbams asociacija „Gyvas miškas“ kreipėsi į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmus su skundu, kuriuo prašė stabdyti bulvaro medžių šalinimo darbus. Teismas, įvertinęs situaciją, laikinųjų apsaugos priemonių netaikė ir leido rekonstrukcijos darbams vykti toliau.

 Plačiau >

Nuo pat 2015 metų mero Artūro Visocko pozicija šilumos ūkio klausimu ir viešųjų paslaugų klausimu yra daugeliui gerai žinoma. Ne tik žinoma, bet ir realizuota praktikoje, todėl centralizuotai tiekiamos šilumos kaina mieste yra ko ne mažiausia Lietuvoje. Dėl viešųjų paslaugų teikimo visų savivaldybių merai kreipėsi į aukščiausiuosius šalies vadovus.

 Plačiau >

Penkių didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – merai parengė bendrą kreipimąsi atstovaujamajai ir vykdomajai šalies valdžiai ir išreiškė savo poziciją dėl siūlomų Regioninės politikos įstatymo pakeitimų. Merų rašte teigiama, kad rengiamame Regioninės politikos įstatymo projekte ignoruojama susidariusi situacija, neatsižvelgiama į regionų centrų problemas ir jų gyventojų poreikius.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.