Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Lapkričio 7 d. vyks filosofui, rašytojui, publicistui, kultūros veikėjui Vydūnui skirtas renginys „Žmogus neturi sielos. Žmogus – tai siela turinti kūną“. Renginio metu bus eksponuojama paroda „Vydūno portretas“.

 Plačiau >

Artėjant gražiausioms metų šventėms Rėkyvos gyvenvietės bendruomenė ir vėl kviečia visus į bendrą veiklą ir  kviečia kartu įgyvendinti projektą „Kalėdos į kiekvienus namus“. Dėl sudėtingos ekonominės situacijos ne kiekvienam vienišam žmogui ar vaikui iš socialinės rizikos šeimos šventinis laikotarpis yra džiugus, todėl stengiamės įtraukti ne tik bendruomenės narius į mūsų veiklą, bet ir kviečiame prisijungti visus gyventojus ateiti į bendruomenės patalpas Rėkyvoje kiekvieną penktadienį nuo 14 val. ir pasigaminti dovanėlę sau ir kitam vienišam žmogui.

 Plačiau >

Asociacija „Visuomeninės iniciatyvos“ rengia pasiūlymus dėl Šiaulių miesto viešojo transporto pertvarkos. Š. m. lapkričio 8 d. (ketvirtadienį) 15 val. Šiaurės Lietuvos kolegijoje, 1 aukšte, adresu Tilžės g. 22, vyks antrasis iš planuojamų šešių pasiūlymų rengėjų darbinių susirinkimų, atvirų miesto visuomenei. Bus išklausomos ir aptariamos nuomonės dėl svarbiausių miesto viešojo transporto problemų, pasirenkami galimi jų sprendimo būdai.

 Plačiau >

Kviečiame į programos „Meno prieinamumas: muziejai ir bendruomenės“ renginius Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Utenoje, kur bus pristatyti 2017–2018 m. šalies muziejuose įgyvendinto Lietuvos meno muziejų paslaugų prieinamumo socialinės atskirties grupių asmenims tyrimo rezultatai.

 Plačiau >

Į Šiaulius jau dvidešimt trečią kartą sugrįžo šiuolaikinio meno festivalis VIRUS’23, jungiantis įvairius menus ir dovanojantis žiūrovams bei klausytojams nepakartojamų akimirkų ir potyrių. Patys įvairiausi renginiai vyks su pertraukomis visą mėnesį ir skirtingose miesto erdvėse, o finalinis festivalio akcentas, tarptautinis avangardinės mados šou VIRUS’23, numatytas gruodžio 8-ąją.

 Plačiau >

Lapkričio 8 d. (KETVIRTADIENIS)
16.00 val.  susitikimas-diskusija prie apskritojo stalo savaitraščio „Atgimimas“ 30-mečiui paminėti. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salė, Aušros alėja 62, Šiauliai
Renginys nemokamas

 Plačiau >

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ tikslas – sudominti bei paskatinti Lietuvos senjorus naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, e. paslaugomis, kritiškai vertinti informaciją.

 Plačiau >

Lapkričio 10–11 d., 17–18 d., 24–25 d. 
Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose vyks jubiliejinis X respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas 2018“. Rėkyvos kultūros namai, Energetikų g. 7

Festivalio metu žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik mėgėjų teatrų kolektyvų, bet ir profesionalių teatrų sukurtus spektaklius. Festivalio „Pulsas 2018“ renginiai siūlys platų repertuarą visai šeimai.

 Plačiau >

Moksleivių rudens atostogų metu (4 dienas) nuo 11.30 iki 17.30 val. vyks kūrybinės-edukacinės veiklos bei aktyvūs užsiėmimai. 7-12 metų vaikams užimtumą padės organizuoti Shotokan-Karate klubas Katana, fechtavimo klubas „Geležinė kaukė“, Lidijos Hendlingo ir dresūros mokykla, „Smaguriukas“, „Menar“ akademija, Šv.Jurgio skautų draugija, fotografas Ignius Kašinskas. Visos veiklos vyks Kolegijos patalpose (Tilžės g. 22). Vaikai bus nemokamai maitinami ir aprūpinami įvairioms veikloms bei užsiėmimams reikalingomis priemonėmis.

 Plačiau >

Spalio 30 d.  (ANTRADIENIS)
18 val. jubiliejinės Bitės Kuic (Birutė Kuicienė) tapybos parodos "... ieškau atsigerti vandens..." atidarymas. Šiaulių universiteto Dailės galerija, Vilniaus g. 141
Ekspozicija veiks iki 2018-11-14.

 Plačiau >

Lapkričio 6 d. (ANTRADIENIS)

Pagaliau... kviečiame į susitikimą su SVARU Šiaulių jaunimo centre (Vytauto g. 103a).
Gabrielius Liaudanskas Svaras – hip hop grupės G&G Sindikatas įkūrėjas ir lyderis, vokalistas, grupės dainų tekstų bei muzikos kūrėjas, hiphopo pradininkas Lietuvoje.

 Plačiau >

Maloniai kviečiame Šiaulių miesto nevyriausybines organizacijas iki š. m. lapkričio 12 dienos registruotis į konferenciją – kontaktų mugę, kuri vyks gruodžio 7 dieną Šiaulių apskrities Viešojoje bibliotekoje (didžiojoje salėje). Registracija: https://goo.gl/forms/36QC8up54cgDux6o2

Konferenciją organizuoja VšĮ „Edukaciniai projektai“, remiama pagal Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Šiaulių m. NVO bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimas per neformalias veiklas – NVO pusryčiai“.

 Plačiau >

VŠĮ  „Sielos harmonija“ kviečia šeimas smagiai  ir prasmingai leisti laiką sekmadieniais dalyvaujant kūrybinėje ir pažintinėje veikloje, rasti įdomius pomėgius ir naujus draugus. Vaikai įgis naujų žinių, lavins kūrybiškumą, ugdys sveiką gyvenseną. Tėvai rodys gerą pavyzdį vaikams kartu sportuojant, dalyvaus patrauklioje ir dideliems, ir mažiems ugdomoje veikloje. 

 Plačiau >

Spalio 25 d. (KETVIRTADIENIS)
17 val. atidaromas šiuolaikinio meno festivalis VIRUS’23. Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

Šiuolaikinio meno festivalis VIRUS‘23 vyks 2018 10 25 – 2018 12 15

Programa>>>

 Plačiau >

Lapkričio 22 d. (KETVIRTADIENIS)
18 val. edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2018”. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140
Koncertas nemokamas.

 Plačiau >
 1 2 3  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.