Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisijai šiemet pateiktos šios kandidatūros:

  • Viktorija Miškūnaitė, operos solistė;
  • Regina Vaišnorienė, muzikos pedagogė, kanklininkė, kolektyvų vadovė, dirigentė; Plačiau >

2019 m. rugpjūčio pabaigoje Šiauliuose organizuojami renginiai, skirti Baltijos kelio 30-mečiui ir Laisvės dienai paminėti. Renginiai, pavadinti „Laisvės keliu“ ir prasidėsiantys jau rugpjūčio 19 d., įsivažiuos 23, 24 ir 31 dienomis ir kvies šiauliečius svarbias Lietuvai datas paminėti drauge. Šventiniai minėjimai, visuotinio susikabinimo akcija, kviesianti atkurti simbolinį Baltijos kelio taką, tradicinis Padėkos ir Vilties žygis ir kiti renginiai suburs pasidžiaugti iškovota laisve ir nepalaužiama tautos dvasios tvirtybe.

Organizatorius – Šiaulių kultūros centras, rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija vykdo projektą „Šiaulių miesto savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų, susijusių su verslo ir gyventojų ūkinės veiklos vykdymu, tobulinimo galimybių analizė ir tobulinimas“. Vienas iš projekto tikslų – parengti Klientų aptarnavimo standartą, skirtą nustatyti savivaldybės administracijos darbo aptarnaujant klientus principus ir įstaigos įsipareigojimus. Administracijos darbuotojai šio standarto nuostatų laikysis teikdami visas paslaugas, atsakydami į pateiktus klausimus ir spręsdami konfliktus ar kitose situacijose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Šiaulių miesto savivaldybėje“ partneriu Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti nemokamą asmeninio asistento paslaugą Šiaulių miesto gyventojams.

 Plačiau >

Vadovaujantis Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2018 m. birželio 13 d. įsakymu Nr. ĮV-488, Šiaulių apskrities regioninė kultūros taryba, kartu su Lietuvos kultūros taryba (toliau – LKT), Klaipėdos, Telšių, Tauragės apskričių regioninėmis tarybomis, 2019 m. rugpjūčio 27 d. Telšiuose organizuoja jungtinį minėtų apskričių Tolygios kultūrinės raidos prioritetų pristatymą visuomenei.

 Plačiau >

PROGRAMA:
Rugpjūčio 22 d. 21 val. Charlie Chaplin: dainos, muzika ir cirkas

Filmą po atviru dangumi gyvai įgarsina aktorius Andrius Bialobžeskis ir ansamblis „Nepaklusnieji“: Vytautas Sriubikis (fleita), Žilvinas Brazauskas (klarnetas), Rasa Vosyliūtė (smuikas), Monika Kiknadzė (altas), Mindaugas Bačkus (violončelė), Sonata Zubovienė (fortepijonas), Rokas Zubovas (fortepijonas)
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

 Plačiau >

Siūlyti kandidatūras Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimui dar galima ir penktadienį. Ankščiau skelbta, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, kolegialios gyventojų grupės ir juridiniai asmenys iškilių šiauliečių ar kitur gyvenančių asmenų kandidatūras gali teikti iki 2019 m. rugpjūčio 15 d. Kadangi Žolinė yra nedarbo diena, reikiamus dokumentus dar galima teikti ir rugpjūčio 16 dieną.

 Plačiau >

Tradicinės, šiauliečių laukiamos ir netikėtų renginių įvairove traukiančios „Šiaulių naktys“ šiemet vyks rugpjūčio 19 – 25 dienomis, tad renginio organizatoriai pataria gerai išsimiegoti ir ypač gerai planuoti laiką, nes pamatyti tikrai bus ką. „Neatsisakome ankstesnių idėjų, Pietinis vis dar yra visur, tik šiemet savo programą plečiame robotų tematika ir nauju šūkiu – „Kai ką roboc“. Robotizacija vyksta kiekvieno iš mūsų mūsų gyvenime, ji ypač įdomi jaunimui, tad šią temą būtina aktualizuoti ir renginiuose“, – sako „Šiaulių naktų“ organizatorius Remigijus Ruokis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto gyventojus dar kartą kviečiame atkreipti dėmesį, kad nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio startuoja Šeimos kortelė.  Prašymus reikia teikti jau dabar:

 Plačiau >

Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo istorija pradėta skaičiuoti nuo 1939 metų vasaros. Tarptautinė asociacija Euroheat&Power, sveikindama Lietuvos šilumininkų bendruomenę su šiuo jubiliejumi, savo tinklalapyje publikavo straipsnį apie Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo 80 metų raidą (straipsnį rasite čia, lietuviškai jį galima skaityti čia).

 Plačiau >

Liepos 27 dieną vykusią įspūdingą aviacijos šventę „Sakalo sparnai 2019“ padėjo surengti ir nemažas būrys rėmėjų. Piniginėmis lėšomis, paslaugomis, produkcija parėmusių ar kitokią pagalbą suteikusių įmonių ir įstaigų atstovams padėkojo Šiaulių miesto meras ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas.

 Plačiau >

Šiaulių mero Artūro Visocko darbo kabinete apsilankė ypatingas šiaulietis. Gali būti, kad tai jauniausias miesto Savivaldybės vadovo svečias per visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį. Mažylį, žinoma, atlydėjo jo tėveliai ir broliukas. Šeimai atiteko jubiliejinė miesto dovana – 1000-asis kūdikio kraitelis.

 Plačiau >

Rugpjūčio 12 d. Šiaulius, o jei dar tiksliau UAB „Busturą“ aplankė specialistai, ekspertai, verslininkai, politikai, kurie formuoja, įtakoja ir praktiškai įgyvendina žaliąsias inovacijas Lietuvos transporto sektoriuje. Kad toks svarbus susitikimas vyko miesto vežėjo įmonėje nieko nenustebino, nes būtent UAB „Busturas“ yra pasirinkęs strateginę kryptį ir tai viešai deklaravęs kalbant apie alternatyvų kurą, kuriuo yra varomi miesto autobusai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje vykusios spaudos konferencijos metu LAS Šiaulių skyriaus valdybos pirmininkė Rūta Stuopelienė, miesto architektai Vytenis Rudokas ir Šarūnas Sabaliauskas pristatė iniciatyvą surengti  laisvą Prisikėlimo aikštėje numatomo statyti paminklo „Tautos Laisvei“ idėjų konkursą. Siūlymus teikti gali ne tik architektai, menininkai ar dizaineriai, bet ir visi bendruomenės atstovai.

 Plačiau >

Minėdami Baltijos kelio 30-metį, kviečiame vykti į Pumpėnus, kur bus lankomi Baltijos keliui skirti atminimo ženklai.

Išvykimo laikas ir vieta – rugpjūčio 23 d. 16.15 val. iš Ežero g., prie Saulės laikrodžio aikštės.

Būtina išankstinė registracija el. paštu monika.paraugyte@siauliukc.lt ar telefonu +370 41 52 56 93, mob. +370 655 25 523. Registracija vykdoma iki rugpjūčio 19 d. Užsiregistravusiems prie autobusų būtina atvykti likus 15 min. iki išvykimo laiko, t. y. 16 val. Vietų skaičius autobusuose – 140.

 Plačiau >
 1 2 3 4  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.