Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2018 m. lapkričio 9 d. vykusio AB „Šiaulių energija“ valdybos posėdžio nutarimu, gavus Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio pritarimą, nuo šių metų gruodžio 1 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. šilumos kaina, apskaičiuota teisės aktais nustatyta tvarka, mažinama 0,20 ct/kWh (be PVM) AB „Šiaulių energija“ pelno sąskaita. Atkreipiame dėmesį, kad galutinė šilumos kaina priklausys nuo kuro kainų, kurios šį šildymo sezoną yra didesnės nei praeitą.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 18 d. (sekmadienį) bus įjungtas rekonstruotas šviesoforų postas Gegužių – Lyros – Gytarių gatvių sankryžoje. Šviesoforų postas rekonstruotas siekiant atnaujinti fiziškai susidėvėjusią šviesoforų techninę įrangą ir įdiegti naują programinę įrangą, leidžiančią nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti šviesoforo darbo ciklą. Šviesoforų poste taip pat įrengti transporto srautų davikliai, kurių paskirtis – reguliuoti šviesoforo ciklo fazes, jas trumpinant ar ilginant, priklausomai nuo transporto srauto apimties.

 Plačiau >

Vis daugiau respublikinių renginių iš sostinės migruoja į Šiaulius. Penktadienį Saulės mieste prasidėjo paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ maratonas, o šeštadienį šimtai sportininkų ir sporto gerbėjų rinkosi į Šiaulių sporto gimnaziją. Į naują salę persikėlė daug metų Vilniuje vykęs Tarptautinis pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyras.

 Plačiau >

Viena seniausių Šiaurės Lietuvos mokyklų – Šiaulių Didždvario gimnazija šiemet pasitiko gražią sukaktį. Jubiliejinius metus Didždvario gimnazijos bendruomenė užbaigė iškilmingu vakaru. Gimtadienio šventėje, kaip ir dera, sulaukta gausybės sveikinimų, skambėjo muzika, buvo ir ypatingas gimtadienio tortas.

 Plačiau >

Prezidentas Valdas Adamkus – ilgametis Maltos ordino organizuojamos paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ globėjas, perdavė linkėjimus šiemet Šiauliuose prasidedančiam labdaros maratonui. Prisikėlimo aikštės skvere į renginį atvykę šiauliečiai galėjo paragauti net devynių rūšių sriubos, pasiklausyti puikios muzikos. Prie gražios iniciatyvos prisijungė ir Šiaulių savivaldybė – paragauti sriubos kvietė miesto meras ir administracijos vadovas.

 Plačiau >

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, daugėja žmonių, kurie skundžiasi įvairiais regėjimo sutrikimais, bet silpnaregių ir aklųjų skaičius yra gerokai mažesnis nei prieš kelis dešimtmečius dėl medicinos srities pažangos. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos duomenimis (2017), šalyje yra apie 21 tūkst. regėjimo sutrikimus ir aklumą turinčiųjų asmenų. Lietuvos Higienos institutas skaičiuoja ir pagal regionus bei miestus: Šiauliuose šiai grupei priklauso 523 asmenys (iš jų 349 yra vaikai). Svarbu pažymėti, kad skaičiuojami tik tie asmenys, kurie konkrečiais metais lankėsi sveikatos įstaigoje ir buvo ten užregistruoti su tokio pobūdžio sutrikimais, tačiau jei gydymo nereikia, žmogus gali tais metais nesikreipti ir jis nebus „suskaičiuotas“, todėl natūralu, kad tokių asmenų yra gerokai daugiau.

 Plačiau >

Leidinio „Verslo žinios“ organizuojama konferencija „Gazelė 2018“ sukvietė regiono smulkaus ir vidutinio verslo atstovus. Šiaulių arenos Konsultacijų erdvėje prie savo stendo kvietė ir Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, konferencijai įpusėjus buvo pagerbtos sparčiausiai augusios Šiaulių krašto įmonės.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto departamento Kūno kultūros ir sporto skyrius kviečia teikti pasiūlymus 2018 m. geriausiajam sporto šakos sportininkui apdovanoti.

 Plačiau >

Primename, kad individualių namų gyventojai bei visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) gali nemokamai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas. Atliekos bus išvežamos iš kiemo ir saugiai pašalinamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

 Plačiau >

Lapkričio 10 dieną naujoje Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyks 17 – asis tarptautinis pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyras. Šešiolika metų Vilniuje vykęs turnyras pirmą kartą perkeliamas į Šiaulius, siekiant populiarinti imtynių sporto šakas saulės mieste. Į Varžybas atvyks 140 atletų iš Lenkijos,  Baltarusijos, Latvijos bei Estijos.

 Plačiau >

Viena labiausiai šiauliečių ir miesto svečių mėgstamų vietų – Saulės Laikrodžio aikštė jau baigiama atnaujinti. Reprezentacinėje aikštėje dar darbuojasi rangovai, tačiau praktiškai visi svarbiausieji darbai yra atlikti, beliko keletas smulkmenų. Savivaldybės vadovų paprašyti rangovai sutiko nuo pagrindinių takų nuimti aptvėrimus – šiauliečiai galės apžiūrėti baigiamą objektą dar belaukdami oficialaus atidarymo.

 Plačiau >

Prisikėlimo aikštės rekonstrukciją vykdanti bendrovė „Šiaulių plentas“ informuoja, kad nuo lapkričio 15 dienos planuojama vykdyti medžių atsodinimo darbus rekonstruotose Tilžės ir Varpo gatvių atkarpose.  Numatytus želdinius rangovai planuoja pasodinti per savaitę.

 Plačiau >

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams šių metų lapkritį, kaip ir prieš tai spalį, išlieka mažiausia tarp didmiesčių ir antrąja mažiausia tarp 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų. Nuo šių metų lapkričio 1 d. šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams – 4,68 ct/kWh (su 9 proc. PVM).

 Plačiau >

Į Šiaulius jau dvidešimt trečią kartą sugrįžo šiuolaikinio meno festivalis VIRUS’23, jungiantis įvairius menus ir dovanojantis žiūrovams bei klausytojams nepakartojamų akimirkų ir potyrių. Patys įvairiausi renginiai vyks su pertraukomis visą mėnesį ir skirtingose miesto erdvėse, o finalinis festivalio akcentas, tarptautinis avangardinės mados šou VIRUS’23, numatytas gruodžio 8-ąją.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 17 d. 10.00 val. visus norinčius (suaugusius ir vaikus nuo 7 m.) rasti kelią į savo vidinį pasaulį, atsipalaiduoti, pašalinti įtampą, nerimą, baimes, kviečiame į praktinius užsiėmimus „Fraktalų piešimas“. Tai žmogaus fizinės ir emocinės būsenos diagnostikos, prognozės bei korekcijos metodas. Šis metodas prieinamas bet kuriam iš mūsų. Jis padeda giliau suprasti save, savo santykį su aplinka, su pasauliu ir suteikia galimybę koreguoti žmogaus vidinę būseną.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.