Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Šiaulių miesto savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kurio metu planuoja įsigyti socialinius būstus.

Projekto tikslas – padidinti Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu socialiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas surengė siurprizą dviem jauniesiems Šiaulių talentams. Savivaldybės vadovas apsilankė mokytojos ekspertės Marytės Markevičienės pamokoje ir su malonumu išklausė repetuojamą kūrinį. Meras pasveikino jaunuosius virtuozus su laimėjimu tarptautiniame akordeonininkų konkurse ir padėkojo už Šiaulių miesto vardo garsinimą. 

 Plačiau >

Šiauliuose šiuo metu rengiama Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcija. Vienas iš koncepcijos rengimo etapų – susitikimai su suinteresuotomis šalimis, miesto gyventojų lūkesčių, poreikių išsiaiškinimas ir atitinkamų rekomendacijų rengimas.

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, besidominčius miesto ateitimi, dalyvauti diskusijoje su koncepcijos rengėjais. Diskusija vyks š. m. kovo 18 dieną (pirmadienį) 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje adresu: Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai, 237 kab.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtinus savivaldos rinkimų rezultatus, Šiaulių miesto meras sulaukė Ministro Pirmininko sveikinimo. Už aktyvų darbą Artūrui Visockui premjeras Saulius Skvernelis padėkojo ir pernai, merui švenčiant jubiliejinę sukaktį.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija patvirtino kovo 3 d. vykusių savivaldybių tarybų rinkimų galutinius rezultatus 19 savivaldybių, kuriose merai buvo išrinkti jau pirmo turo metu.

 Plačiau >

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai Šiauliuose prasidėjo Trispalvės žygiu. Žygeiviams su įspūdingo dydžio Trispalve pasiekus šventės vietą, įvyko iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija, susirinkusiuosius sveikintino miesto, kariuomenės ir bažnyčios atstovai. Džiugią nuotaiką kūrė žinomi Šiaulių kolektyvai ir specialiai šiai progai paruoštas masinis šokis.

 Plačiau >

Nacionalinio diktanto konkurso organizatoriai – VšĮ Pilietinės minties institutas su partneriais šalies savivaldybes, bibliotekas ir mokyklas pakvietė rašyti diktantą 12-ą kartą. Nacionalinio diktanto konkursas – vienas iš Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių. Tai puiki proga pasitikrinti savo žinias, kartu puoselėti mus vienijančią kalbą. Lietuvių kalbos mylėtojai tradiciškai buvo laukiami ir Šiaulių savivaldybėje.

 Plačiau >

Po žiemos mieste tęsiami vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimo darbai pagal projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“. Darbų rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“ darbus pradeda judriausioje gatvėje miesto centre – Tilžės gatvėje ties prekybos centru „Saulės miestas“. Iš anksto informuojame gyventojus, kad dėl nuotekų vamzdyno rekonstrukcijos darbų nuo kovo 12 d. porai savaičių iš dalies bus ribojamas eismas Tilžės gatvės atkarpoje nuo P. Cvirkos gatvės link viaduko per Dubijos gatvę.

 Plačiau >

Pastarosiomis dienomis šiauliečiai ir miesto svečiai pastebi intensyviai vykdomus darbus pėsčiųjų – dviračių take Tilžės gatvės atkarpoje nuo Aušros al. 40 iki Vaidoto g. Šiuo metu ten yra ardoma senoji tako danga bei bus klojama nauja tako danga.

 Plačiau >

Prisikėlimo aikštės projektą kuruojantys Šiaulių miesto savivaldybės specialistai informuoja, kad šiuo metu toliau tęsiami projekte numatyti rekonstrukcijos darbai. Įvertinus aikštės prieigose augančių medžių būklę, dalis jų, kaip ir buvo planuota, yra šalinami. Jų vietoje numatoma atsodinti naujus įvairių rūšių želdynus.

 Plačiau >

Nuo 2019 m. sausio 7 d. iki 2019 m. sausio 23 d. buvo priimamos paraiškos konkursui kultūros projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto finansuoti. Per minėtą laikotarpį gautos 59 paraiškos. Jas vertino Šiaulių miesto ekspertų komisija.

Atsižvelgiant į ekspertų komisijos  rekomendaciją,  37 kultūros projektams įgyvendinti paskirstyta 63700 eurų iš savivaldybės biudžeto Kultūros plėtros programos. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2019 m. kovo 6 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 07.1.1-CPVA-R-904-61-0009 „P. Višinskio gatvės viešųjų erdvių pritaikymas jaunimo poreikiams“ sutartį.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas didėti gyventojų užimtumui Šiaulių miesto centrinėje dalyje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje apsilankiusi Seimo narė Aušra Maldeikienė susitiko su Savivaldybės meru Artūru Visocku. Parlamentarė pasveikino Savivaldos rinkimuose sėkmingai pasirodžiusį A. Visocką su įtikinama pergale jau pirmame rinkimų ture.

 Plačiau >

Šiaulių miesto viešasis transportas sulaukė įspūdingos „injekcijos“. Į gatves išriedėjo 12 naujutėlaičių modernių, patogių miesto autobusų. Naujos transporto priemonės įsigytos gavus Europos Sąjungos paramą. Šiauliuose tai pavyko padaryti anksčiau, nei kituose didžiuosiuose miestuose. Taip pat labai svarbu, kad nauji autobusai tausos mūsų aplinką.

 Plačiau >

„Mes – bendruomenė“ – jau penktus metus vykstantis iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie Lietuvos bendruomenių problemų sprendimo, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.