Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Nevyriausybinių organizacijų taryba atnaujina informaciją apie Šiaulių mieste įregistruotas ir veikiančias nevyriausybines ir bendruomenines organizacijas. Maloniai prašome aktyviai prisijungti atnaujinant nevyriausybinių organizacijų sąrašą ir atsakyti į klausimus. Duomenys apie organizacijas bus skelbiami viešai Šiaulių miesto savivaldybės tinklapyje. 

Nuoroda į apklausą /index.php?2042211907
Dėkojame už atsakymus.

 Plačiau >

Šiauliuose įpusėjo mokymai apie tai, kaip skaniau ir pilnavertiškiau maitintis bei sutaupyti turint nedideles pajamas. Mokymus rengia nepasiturinčioms šeimoms paramą maistu dalinanti labdaros organizacija „Maisto bankas“.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto vadovo pareigas paliekančiam dabartiniam rektoriui padėkojo Šiaulių miesto savivaldybės meras ir Tarybos atstovai. Rektorius pasidžiaugė savo misiją įvykdęs – reformų išbandymus atlaikiusi aukštoji universitetinė mokykla nuosekliai eina pasirinkta teisinga kryptimi.

 Plačiau >

Spalio 29–31 dienomis Šiaulių miesto savivaldybėje šurmuliuoja jaunimas.
Jau šeštus metus vyksta projektas „Pažink savivaldą“, kurio tikslas paskatinti moksleivius domėtis savivalda.

 Plačiau >

Trijose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose įgyvendinamas 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione“ (Nr. LLI-110). 2017 m. gegužės 23 d. Jelgavos miesto biblioteka (Latvija), Liepojos centrinė mokslinė biblioteka (Latvija) ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka (Lietuva) pasirašė partnerystės sutartis.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, ne visos šeimos yra pateikę prašymus dėl vadinamųjų vaiko pinigų gavimo. Apie 6 procentai tėvų iki šiol nepateikė dokumentų. Vaiko pinigus galima gauti tik už 12 praėjusių mėnesių, tad prašymų neteikusios šeimos turėtų suskubti.

 Plačiau >

Informuojame, kad 2018 m. lapkričio 2, 6, 8, 9, 15, 23 ir 27 dienomis Šiaulių rajone ir Aviacijos bazės prieigose Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, naudos imitacinius šaudmenis ir važinės karinėmis transporto priemonėmis.

 Plačiau >

Vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, lapkričio 1 d. (ketvirtadienį) miesto autobusai kursuos pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius. Visų Šventųjų dieną šiauliečių laukia naujovės – už važiavimą miesto transportu nereikės mokėti nė cento. Tikimasi, kad didesniam gyventojų skaičiui renkantis nemokamus autobusus, mažės eismo spūstys prie kapinių. Visų Šventųjų dieną gyventojų patogumui, kai kurių maršrutų autobusai važiuos dažniau, nei įprasta, bus ir specialių maršrutų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir UAB „Šiaulių vandenys“ generalinis direktorius Jonas Matkevičius žiniasklaidą informavo, kad pagaliau pavyko susitarti su rangovais, ir šie įsipareigojo „nebetaupyti“ atstatydami gatves po vamzdynų rekonstrukcijos. Konkursą laimėjusi organizacija, matyt, buvo nusprendusi gatvių dangas sutvarkyti mažesnėmis sąnaudomis.

 Plačiau >

Šiaurės Lietuvos kolegijos įkurti bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone kviečia į dviejų dalių seminarą „Pastebėk smurtą“.

Ilgą laiką smurtas šeimoje buvo latentinis ir visuomenės vertinamas kaip privati, asmeninio pobūdžio problema. Ir tik pastarąjį dešimtmetį pradėta pripažinti, kad šeiminis smurtas yra gąsdinančiai išplitusi socialinio, politinio, ekonominio ir psichologinio pobūdžio problema, liečianti daugybę žmonių: suaugusiųjų ir vaikų. Lygiai taip pat, kaip mažai atrastume šeimų, kuriose nėra emigracijos, lygiai taip mažai atrastume šeimų, kuriose niekada nebuvo smurto. Kaip jį atpažinti, pastebėti ir ką daryti, su juo susidūrus?

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras ir Savivaldybės administracijos vadovas pirmadienį iš pat ryto pasveikino naująjį Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinį direktorių. Miesto vadovai linkėjo sėkmės organizuojant sklandžią didžiausios regiono sveikatos įstaigos veiklą, užtikrinant kokybiškas sveikatos paslaugas viso krašto gyventojams.

 Plačiau >

Nuo liepos 1-osios gimusius kūdikius Šiaulių mieste registruojantys šiauliečiai gauna ir kūdikio kraitelius. Atsiimdami Savivaldybės tarybos paskirtus kraitelius, tėveliai dabar gali rinktis ir pageidaujamos spalvos daiktus. 

 Plačiau >

Rekonstravus dalį vandentiekio, nuotekų ir paviršinių nuotekų tinklų rangovai tęsia gatvių dangos atstatymo darbus. Paviršinių nuotekų tinklus rekonstruojantis statybų rangovas „Per Aarsleff A/S“ su partneriu UAB „Požeminės linijos“ pagal projektą „Šiaulių miesto paviršinių nuotekų tvarkymo sistemos inventorizavimas, paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros rekonstravimas ir plėtra“, informuoja gyventojus, kokiose gatvėse artimiausiu metu bus atstatomos dangos.

 Plačiau >

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras organizuoja regioninį vaizdo klipų konkursą, skirtą Europos atliekų mažinimo savaitei (2018 m. lapkričio 17 – 25 d.). Konkurse kviečiami dalyvauti visi Šiaulių regiono 5-12 klasių moksleiviai.

Nufilmuokite ir atsiųskite vaizdo klipą, kuris atskleistų moksleivių požiūrį į atliekų tvarkymą. Neribokite fantazijos, improvizuokite (tai gali būti daina, eilėraštis, piešinys, vizualizacija, o gal tiesiog perteikta improvizacija, performansas ir pan.). Svarbiausias kriterijus – kūrybiškumas, originalumas ir temos atskleidimas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.