Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių specialiojo ugdymo centras surengė Respublikinę specialiųjų mokyklų mokinių konferenciją, kurios dalyvius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Gražiame gamtos kampelyje – Kurtuvėnuose susirinkę pedagogai ir mokiniai žinių sėmėsi pažindami aplinką ir gamtos reiškinius.

 Plačiau >

Šiauliuose startavęs projektas įtraukia vis didesnį būrį miesto mokyklose besimokančių mokinių. Jo dėka iki naujo lygio kilstelėtas mokinių ugdymas karjerai. Įvairias profesijas per šiuos mokslo metus „pasimatavo“ apie pusė tūkstančio miesto moksleivių, dalis jau apsisprendė dėl konkrečios studijų krypties, kiti įsitikinę, kad tai – neblogas priešnuodis jaunimo emigracijai.

 Plačiau >

2018 m. birželio 1 d. skvere prie miesto Savivaldybės vyksiančio renginio „Aš mažasis Šiaulietis“ metu nuo 14.00 val. iki 19.00 val. bus laikinai ribojamas transporto priemonių eismas Aušros al. atkarpoje nuo Tilžės g. iki Vasario 16-osios g. ir Vasario 16-osios gatvės atkarpoje tarp Trakų gatvės ir Aušros al.

 Plačiau >

Birželio 1 d. (PENKTADIENIS)
Skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės, Vasario 16-osios g. 62

 Plačiau >

Kiekvienais metais Šiaulių miesto savivaldybė apdovanoja Šiaulių miesto mokinius, laimėjusius prizines vietas įvairiose dalykinėse olimpiadose, konkursuose, pagerbia juos rengusius mokytojus, padėkoja mokinių tėvams. Mokinių ir mokytojų apdovanojimo šventė „2018 metų geriausieji“ vyks 2018 m. gegužės 24 d. 17 val. Šiaulių arenoje. Padėkas įteiks miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Jau rytoj, gegužės 24 d. Šiauliuose ir vėl bus siekiama neįprasto rekordo – daugiausiai dviračių ant stogo! 19 val. skelbiamas startas prie Šiaulių miesto savivaldybės. Tradicinė trasa – 7,3 kilometrų ilgio. 20-21 val. finišas ant PC „Saulės miestas“ stogo.

 Plačiau >

Valstybinė priėmimo komisija įvertino Šiaulių sporto gimnazijos daugiafunkcės salė statybos ir įrengimo darbus. Komisija didesnių pastabų rangovams neturėjo, salės atidarymas ir pristatymas miesto visuomenei numatytas jau šį penktadienį, gegužės 25 dieną. Įvertinti modernų statinį galės ne tik sporto bendruomenė, bet ir visi šiauliečiai.

 Plačiau >

2018 m. gegužės 19 d. Dubingiuose vyko Lietuvos „Žaibo“ šachmatų čempionatas, kuriame dėl prizinių vietų rungtyniavo net 74 jaunučiai iš visos Lietuvos. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos trečiokas Jogaila Girkantas (treneris S. Petuchovskis) iš 9 žaistų partijų laimėjęs 7 ir 2 partijas baigęs lygiomis, iškovojo Į - ąją vietą. Sveikiname Lietuvos čempioną!

 Plačiau >
Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, siekdama skatinti darnaus judumo kultūrą šalyje, sveikesnį ir mažiau nuo automobilių priklausomą gyvenimo būdą, mažinti transporto spūstis ir oro taršą miestuose, prisideda prie kasmetinės iniciatyvos ir gegužės 25 d. minės Tarptautinę kaimynų dieną. Ši diena – tai puiki proga ne tik geriau susipažinti, pabendrauti su savo kaimynu, bet ir pakviesti jį į darbą keliauti kartu. Plačiau >

Gegužės 22 d. 20 val.  skvere prie Savivaldybės vyks Juodojo birželio atminimo akcija „Laisvės šviesa“. Iniciatorė – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga visoje Lietuvoje organizuoja atminimo akciją, skirtą pagerbti 1948 m. gegužės 22-osios – masiškiausio trėmimo Lietuvos istorijoje, aukas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu paskirstytos lėšos vaikų vasaros užimtumo programoms vykdyti. Turiningam Šiaulių miesto vaikų laisvalaikiui skirta 100 tūkst. Eur Savivaldybės biudžeto lėšų. Šiemet Šiaulių miesto vaikų vasaros užimtumo programoms skirta kur kas daugiau lėšų – 100 tūkst. Eur. Pernai iš Savivaldybės biudžeto atseikėta perpus mažiau – 50 tūkst. Eur, o 2016 m. ir 2015 m. – po 29 tūkst. Eur.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Gegužė
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).