Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiau­lių ar­chi­tek­tai mies­to val­džiai pa­tei­kė pa­siū­ly­mus, kaip iš­spręs­ti pa­mink­lo „Tau­tos lais­vei“ gal­vo­sū­kį žlu­gus jo idė­jos kon­kur­sui. „Ima­mės pa­dė­ti, nes tai mū­sų pa­rei­ga kaip mies­to pi­lie­čių“, – sa­kė va­kar spau­dos kon­fe­ren­ci­jo­je Lie­tu­vos ar­chi­tek­tų są­jun­gos Šiau­lių mies­to sky­riaus pir­mi­nin­kė Rū­ta Stuo­pe­lie­nė ir Pri­si­kėlimo aikš­tės re­konst­ruk­ci­jos au­to­rius Vy­te­nis Ru­do­kas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko išplėstinis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos komitetų posėdis, kurio metu buvo pristatyta Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategija.

 Plačiau >

Nuo liepos 1 d. pasikeitė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos struktūra. Nuo šiol valdymo struktūroje bus trys departamentai. Urbanistinės plėtros ir ūkio bei Strateginės plėtros ir ekonomikos departamentų funkcijos ir jiems priklausančių skyrių skaičius nesikeitė, tačiau atsirado Žmonių gerovės ir ugdymo departamentas. Naujasis departamentas šiuo metu yra didžiausias pagal pavaldžių skyrių skaičių, jį sudaro Sporto, Švietimo, Kultūros, Socialinių paslaugų, Socialinių išmokų ir kompensacijų, Civilinės metrikacijos skyriai.

 Plačiau >

Birželio 28 – 29 dienomis Estijoje, Korvemaa vyko Šiaurės Baltijos Šalių Žirgų Ištvermės Čempionatas 2019 (Nordic – Baltic Championship 2019). Kasmet tokio tipo čempionatai vyksta vis kitoje šiaurės Baltijos šalyje. Į Estiją susirinko rungtis stipriausi minėtų šalių raiteliai, kurie rungėsi dvi dienas įvairių distancijų rungtyse. Birželio 28 dieną Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro raitelės Sofija Matulevičiūtė ir Jogailė Develytė startavo 56 km. trasoje ir sėkmingai ją įveikusios, įgijo kvalifikaciją ilgesnei distancijai.

 Plačiau >

Nuo 2019 metų pradžios ir mūsų savivaldybėje veikia Priklausomybių konsultaciniai kabinetai, kurių tikslas – padėti kenčiantiems nuo priklausomybės ir jų šeimos nariams rasti išeiti. Jei jaučiate, kad alkoholis padarė jūsų ar jūsų šeimos gyvenimą nepakeliamu – Šiauliuose galite gauti konsultaciją, užsiregistravę ir susitarę dėl atvykimo laiko telefonais 8 609 40405 ar 8 648 94474.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministras susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, Šiaulių miesto mero pavaduotoju Egidiju Elijošiu, l. e. Socialinių reikalų departamento direktoriaus pareigas Asta Lesauskiene, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Edita Čičeliene, Projektų valdymo skyriaus vedėja Ieva Džiaugiene.

 Plačiau >

2018 m. buvo paskelbtas kvietimas atnaujinti kultūros infrastruktūros objektus pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“, kurios tikslas – modernizuojant ir (ar) sukuriant šiuolaikinės visuomenės poreikius atitinkančią kultūros infrastruktūrą (muziejus, bibliotekas, kultūros centrus, profesionaliojo scenos meno įstaigas, kino teatrus), siekti aukštesnės kultūros paslaugų kokybės, prieinamumo ir interaktyvumo, kurti didesnę jų pridėtinę vertę ir paklausą, skatinant papildomus lankytojų srautus, formuojant paklausą vietos verslams, didinant patrauklumą investicijoms, verslo plėtrai, naujų darbo vietų kūrimui tikslinėse teritorijose.

 Plačiau >

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams liepą mažėja 3,77 proc. arba 0,15 ct/kWh (be PVM) ir sudarys 3,83 ct/kWh (be PVM) arba 4,17 ct/kWh (su 9 proc. PVM). Liepą tarp beveik 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų ji bus mažiausių penketuke.

 Plačiau >

Šiauliečių patogumui parengtas mieste teikiamų paslaugų žemėlapis, kuriame rasite paslaugas vaikams, augantiems šeimose, susiduriančiose su įvairiais rizikos faktoriais ir/ar išgyvenančioms krizę, šeimoms, auginančioms vaikus, asmenims (vaikams ir paaugliams, jaunuoliams), kuriems nustatyta globa šeimoms, kuriuose yra negalią patiriančių asmenų ir kt.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. birželio 26 d. įsakymu Nr. A-428 „Dėl 2019 m. nevyriausybinių organizacijų projektų dalinio finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų“ patvirtintas iš dalies finansuotų nevyriausybinių organizacijų projektų sąrašas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė sutartį su UAB „Aukstata“ vadovu Vitu Stulge dėl Šiaulių centrinio parko rekonstrukcijos. Centrinis parkas  užima 13.6 ha teritoriją, esančią tarp Žemaitės, Dobilo, Vaisių ir Maironio gatvių. Pirmo etapo metu numatyta atlikti darbų už 2,34 mln. eurų. Bus atnaujinti parko takai, želdynai, apšvietimas, įrengtos poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonos. Pirmo etapo darbai turi būti atlikti per 18 mėnesių, iki 2020 metų pabaigos.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karininių oro pajėgų Aviacijos bazės kariai 2019 m. birželio 25–28 d. ir liepos 9–12 d. Aviacijos bazės prieigose, šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys pratybas.

 Plačiau >

Įvairių institucijų bendradarbiavimo dėka pavyko gauti lėšų svarbaus kelio Šiaulių rajone sutvarkymui. Avarinės būklės keliu kasdieną riedą sunkiasvorė technika, kuri gabena į sąvartyną atliekas iš viso regiono, tarp jų – ir pavojingas. Tokio transporto avarija galėtų baigtis net ekologine nelaime.

 Plačiau >

Savų namų neturėjimas – viena iš socialinės atskirties formų, į kurią patekę žmonės dažnai atsiduria už pilietinės visuomenės ribų. Visi turėtume suprasti, kad šių žmonių socializacijos procesas neapsiriboja vien laikino gyvenamojo būsto suteikimu ar materialinės būklės pagerinimu, jiems taip pat yra teikiamos įvairios socialinės paslaugos, padedančios integruotis į visuomenę ir gyventi savarankiškai. Žmonės į Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo tarnybą patenka dėl įvairiausių gyvenimiškų situacijų: socialinių įgūdžių trūkumo, prarasto būsto, apgauti, patyrę smurtą, prievartą, bandantys įveikti įvairias priklausomybes arba dėl kitų aplinkybių, nuo kurių nesame apsaugoti nė vienas.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ informuoja, kad vadovaujantis šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 129.5. punktu (Žin., 2010-10-28, Nr. 127-6488) bus atliekami AB „Šiaulių energija“ aptarnaujamų katilinių šilumos tinklų bandymai sandarumui ir tvirtumui įvertinti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.