Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Miesto šventė „Šiaulių dienos 783“ šiemet miesto mero Artūro Visocko iniciatyva pavadinta „Aš esu Šiauliai“. Šūkis iškelia kiekvieno šiauliečio svarbumą ir skelbia, kad visi mes, gyvendami, kurdami, emigruodami ir imigruodami, kuriame ne tik savo, bet ir Šiaulių portretą. Miestą kuria patys žmonės ir nuo visų mūsų priklauso, kokiame mieste gyvename ir kokią ateitį turėsime. 

 Plačiau >

2019 m. rugsėjo 2 d. 13 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74) vyks Šiaulių miesto švietimo bendruomenės Mokslo ir žinių šventė, į kurią visus kviečia Šiaulių miesto Meras Artūras Visockas. Visus susirinkusiuosius savo atliekamais muzikiniais kūriniais džiugins Šiaulių universiteto studentai, Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, „Romuvos“ gimnazijos, Juliaus Janonio gimnazijos ir „Juventos“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai.

 Plačiau >

Rugsėjo 5 d. (KETVIRTADIENIS)
15 val. parodos „Kroatų glagolica“ pristatymas. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62, Šiauliai

 Plačiau >

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams rugsėjį mažės 1,88 proc. arba 0,07 ct/kWh (be PVM) ir sudarys 3,65 ct/kWh (be PVM) arba 3,98 ct/kWh (su 9 proc. PVM). Bendrovė šilumos kainą mažina jau ketvirtą mėnesį iš eilės, ir pirmą kartą per beveik dvejus metus (nuo 2017 metų spalio) ji yra mažesnė nei 4,00 ct/kWh (su 9 proc. PVM).

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas 2019 metų projektų finansavimo konkursui Šiaulių miesto savivaldybės Pietinės teritorijoje pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

 Plačiau >

Rugpjūčio 23-25 dienomis Šventojoje vykusiame jau 16-ajame Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) įmonių specialistų meistriškumo konkurse AB „Šiaulių energija“ darbuotojai pelnė net du aukso medalius. Iš viso konkurse varžėsi beveik 100 dalyvių, susirinkusių iš visos šalies energetikos, chemijos pramonės bei komunalinių paslaugų įmonių.

 Plačiau >

Vadovaujantis 2019 m. rugpjūčio 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1220„Dėl lėšų skyrimo įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 Priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Šiaulių miesto savivaldybės Pietinėje teritorijoje 2019 metais“ patvirtintas finansuotų projektų sąrašas (susipažinti su įsakymo priedu).

 Plačiau >

Sekmadienį Šiauliuose baigėsi „Šiaulių naktys“, į miesto erdves ištraukusios minias žmonių. „Džiaugiamės, kad šiauliečiai buvo tokie aktyvūs ir ėjo į renginius. Bulvaras buvo pilnas žmonių, o „Šiaulių naktys“ prieš devynerius metus ir startavo kaip bulvaro gaivinimo akcija. Žinoma, renginys išaugo į kur kas platesnį formatą, bet kaip džiugu, kad miestiečiai „maitinasi“ kultūra, menu. Menas miesto erdvėse miestą paverčia tikru miestu“ – kalbėjo „Šiaulių naktų“ sumanytojas ir rengėjas Remigijus Ruokis.

 Plačiau >

Rugpjūčio 23 d. Lietuvoje buvo minimas Baltijos kelio 30-metis. Šiauliuose ta proga buvo organizuojamas šventinis minėjimas ir visuotinio susikabinimo akcija.

Šventinė diena prasidėjo Baltijos kelio 30-mečio minėjimu Saulės Laikrodžio aikštėje, kur skambant „Tautiškai giesmei“ iškilmingai buvo pakeltos trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – vėliavos.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo rugpjūčio 27 d. iki spalio 1 d. bus vykdomas šilumos perdavimo tinklų rekonstravimas Kelmės – Tytuvėnų g. sankryžoje. Atkreipiame dėmesį, kad šioje sankryžoje eismas bus uždarytas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

Rugpjūčio 24 d. Sukilėlių kalnelyje vyko tradicinis susitikimas su tarptautinės katalikiškos organizacijos „Tradicija, šeima, nuosavybė“ (TFP) nariais.

 Plačiau >

2019 m. rugpjūčio 29 d. Švietimo skyrius organizuoja Šiaulių miesto švietimo forumą „Kompetencijų ugdymas. Kartu mes galime geriau“.

Į forumą kviečiami įvairūs švietimo teikėjai: bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, sporto centrų, kultūros ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų, jaunimo organizacijų, mieste veikiančių aukštųjų ir profesinio mokymo mokyklų atstovai, neformaliojo vaikų švietimo teikėjai, laisvieji mokytojai, kitos su vaikų ugdymu susijusios organizacijos.

 Plačiau >

Primename, kad individualių namų gyventojai bei visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) gali nemokamai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas. Atliekos bus išvežamos iš kiemo ir saugiai pašalinamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.