Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pirmadienio rytą Savivaldybėje vykusiame pasitarime nuspręsta, kokių bus imtasi veiksmų siekiant įgyvendinti sekmadienį priimtą ir nuo kovo 16 dienos įsigaliojusį Vyriausybės nutarimą dėl karantino skelbimo visoje Lietuvos teritorijoje. Po susirinkimo įvyko spaudos konferencija.

 Plačiau >

Nuo 2020 03 16 (pirmadienio) Šiaulių miesto viešajame transporte dėl karantino įsigalios nauja laikinoji tvarka. Ypatingas dėmesys ir kontrolė bus skiriama visiems veiksmams, susijusiems su keleivių ir darbuotojų sveikatos apsauga. Šiuo laikotarpiu svarbiausia – ŽMONĖS IR JŲ SAUGUMAS, todėl prioritetas yra pasirūpinti keleiviais, vairuotojais, kontrolieriais.

 Plačiau >

Jau gavę sąskaitas už vasarį suteiktas paslaugas AB „Šiaulių energija“ vartotojai galėjo įsitikinti, kad šios vidutiniškai yra 17 proc. mažesnės nei pernai vasarį.

 Plačiau >

„Kurk Lietuvai“ – tai programa, suburianti tarptautinės patirties turinčius profesionalus, norinčius prisidėti prie modernios valstybės ateities kūrimo. Remdamiesi profesinėmis bei užsienyje įgytomis žiniomis, atrinkti dalyviai pokyčių projektus įgyvendina daugiau nei pusšimtyje nacionalinio ir regioninio lygmens viešojo sektoriaus institucijų.

 Plačiau >

Šiąnakt, kovo 16 d. 00:00, visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prasideda karantino laikotarpis, kuris tęsis iki kovo 30d. 24 val. Prašome ypatingos atsakomybės ir vienybės tausojant savo ir kitų sveikatą bei kviečiame atidžiai susipažinti su ribojimais, kurie bus taikomi karantino metu.

 Plačiau >

Šiuo metu veikia naujas padalinys – Miesto koordinavimo skyrius. Padalinys stebi eismo situaciją, koordinuoja viešąją tvarką, viešųjų teritorijų valymą ir priežiūrą, užtikrina operatyvų reagavimą. Apie įvairiausias problemas šį skyrių galima informuoti trumpuoju numeriu 1863 arba interneto platformoje „Tvarkau miestą“. Visą parą dirbantys skyriaus specialistai, įvertinę informaciją, siekia užtikrinti operatyvų reagavimą.

 Plačiau >

Po visą šalį sukrėtusių skandalų, kai buvo išaiškinti grubūs vandens telkinių teršimo nevalytomis nuotekomis atvejai, Seime sugriežtinta atsakomybė už aplinkos teršimą. Tačiau pasirodo, kad principas „teršėjas moka“ ir vėl nesuveiks – numatyta, kad už pramonės įmonių išleidžiamus teršalus mokės gyventojai – vandens vartojai!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje vykdomas projektas „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ ir jo apimtyje įrengiamos pusiau požeminės konteinerių stovėjimo aikštelės. Esant įtemptai situacijai dėl koronaviruso COVID-19 plitimo (Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas ), argumentuotus siūlymus ar pastabas projektiniams sprendiniams gyventojai ar  gyventojų grupės gali teikti el. paštu info@sratc.lt iki 2020-03-25 17 val. 00 min. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją viešas pristatymas nebus organizuojamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į susitikimą Savivaldybėje pakvietė naująjį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) prezidentą Vytį Lembutį. Kovo 11-osios išvakarėse išrinktas naujasis miesto verslą vienijančios asociacijos vadovas įsitikinęs, kad Šiauliams labai reikalingas kuo glaudesnis verslininkų, valdžios, švietimo bendruomenės bendradarbiavimas.

 Plačiau >

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ informuoja, jog dėl koronaviruso grėsmės perkeliamas didžiausias šalyje labdaros renginys -  kovo 20-21 dienomis turėjusi vykti kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Apie naują renginio datą bus informuojama atskirai.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas iki kovo 27 d. privalomai stabdyti ugdymo, mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo ir sporto įstaigos.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas, kad nuo kovo 13 d. 7 val. iki kovo 27 d. jokie masiniai renginiai uždarose patalpose Lietuvoje nevyks. Šie privalomi reikalavimai galios visoms šventėms, sporto renginiams, teatrams, koncertams, parodomos ir kitiems renginiams. Esant reikalui, ribojimai galės būti pratęsti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu.

 Plačiau >

Atsižvelgdamas į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir siekiant tinkamai valdyti situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo, Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą rekomenduoti darbdaviams (valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms, kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims) organizuoti veiklą, vengiant žmonių artimo kontakto – t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu).

 Plačiau >

Per Šiaulių miesto savivaldybės vadovų rytinį pasitarimą mero Artūro Visocko kabinete buvo sprendžiama „Geležinės lapės“ ateitis. Susitikime dalyvavo ir vienu iš naujųjų miesto simbolių tapusios metalo lankstinių skulptūros autorius Vilius Puronas. Derybos dėl žinomo turistų traukos objekto ateities truko vos 10 minučių.

 Plačiau >
 1 ... 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.