Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė džiugi žinia iš sostinės – Vyriausybėje buvo išgirsti argumentai dėl efektyvaus projektų įgyvendinimo. Jau prieš keletą metų Šiaulių meras kreipėsi į Ministrą Pirmininką dėl galimybės kooperuoti savivaldos ir valstybės lėšas ir taip maksimaliai paspartinti gyventojams svarbiausius projektus. Artūro Visocko iniciatyva –  sukaupti kuo didesnę konkretiems darbams reikalingų lėšų sumą ir viską užbaigti per maksimaliai trumpą laikotarpį – bus įgyvendinta rekonstruojant dar vieną objektą – Bačiūnų gatvę. Šiai gatvei paskirta visa trūkstama suma – darbus numatoma baigti dar šiemet!

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl sudaromi nenaudojamų žemės sklypų sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2020 m. bus skaičiuojamas padidintas 4 % žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į situaciją šalyje, įgyvendintų šilumos perdavimo tinklų atnaujinimo investicijų dėka ir rūpindamasi vartotojų gerove, AB „Šiaulių energija“ jau vakar vėlyvą popietę atnaujino karšto vandens tiekimą didžiajai daliai Šiaulių miesto vartotojų. Vakar ryte karšto vandens tiekimas buvo laikinai nutrauktas dėl birželio 1–7 dienomis numatytų Pietinės katilinės hidraulinių bandymų.

 Plačiau >

Primename apie birželio mėn. Šiaulių mieste vykdomą pavojingų atliekų surinkimą. Artimiausiomis dienomis Šiaulių m. vykdomas šių atliekų surinkimas: 

Birželio 15 d., 16:45 – 17:15 prie savivaldybės (Vasario 16-osios g. 62). 

Birželio 16 d., 16:45 – 17:15 prie prekybos centro "IKI Cento" aikštelėje (Vilniaus g. 15).

Birželio 17 d., 16:00 – 16:30 prie prekybos centro "IKI Cento" (Lyros g. 19a).

Birželio 18 d., 16:00 – 16:30 prie UAB "Jupojos technika" parduotuvės (Sodo g.35b).

 Plačiau >

Primename apie birželio mėn. Šiaulių mieste vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu

Šiaulių m. grafiką galite rasti: http://www.sratc.lt/siauliu-miestas-16/

 Plačiau >

Birželio 1 dienos pavakarę po užsitęsusių karantino suvaržymų vyko Šiaulių pučiamųjų orkestro koncertas prie Šiaulių turizmo informacijos centro. Tuo pačiu laiku visoje Lietuvoje vyko visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kurioje buvo dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą. Taip pat buvo raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. birželio 2 - 4, 17 - 18 d. Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) teritorijoje šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys lauko taktines pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, bus naudojami imitaciniai šaudmenys, kariai važinės karinėmis transporto priemonėmis maršrutu:

 Plačiau >

Pavasario ir vasaros sandūroje gimęs garsus Šiaulių krašto literatas, poetas, Lie­tu­vos ne­prik­lau­so­mų ra­šy­to­jų sąjun­gos gar­bės narys Jaunius Kulnys sulaukė dvigubų gimtadienio sveikinimų. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sukaktuvininką priėmė ir pasveikino Šiaulių miesto savivaldybėje, Seimo padėką ir simbolinę dovaną įteikė kraštietis parlamentaras Stasys Tumėnas.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) praneša, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas nuo birželio 1-osios atverti gyventojų aptarnavimo padaliniai visoje Šiaulių apskrityje. Atsižvelgiant į galiojančias COVID-19 prevencijos darbo vietose rekomendacijas, aptarnavimo padaliniuose laikinai bus ribojamas klientų srautas - atvykti numatytu laiku galės tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai. Registruotis apsilankymui gyventojai gali telefonais – (8 41) 59 24 01 (dėl vizito Šiauliuose) ir (8 41) 37 18 86 (dėl vizito Akmenėje, Joniškyje, Kelmėje, Pakruojyje, Radviliškyje). Apsilankymų laikai suteikiami iki 5 d. d. į priekį.

 Plačiau >

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

 Plačiau >

Šiandien 12 val. įvyko tradicinė tiesioginė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės konferencijos temos - ugdymo pokyčiai nuo birželio 1-osios bei sporto veiklos vasarą. Konferencijoje dalyvavo: Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis, Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė, Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka nuo birželio 1 d. atnaujina visas teikiamas paslaugas – atidaromi atviri suaugusiųjų ir vaikų knygų fondai, veikia periodikos skaityklos, teikiamos ir kitos paslaugos. Taip pat pagal išankstinę registraciją pradeda vykti edukacijos, vasaros stovyklos, skaitmeninio raštingumo mokymai, ekskursijos, kiti kultūriniai renginiai. Tai reiškia, kad lankytojai vėl galės lankytis viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose.

 Plačiau >

Šiauliai pavasarį palydėjo simboline Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta akcija „Didelis spalvotas AČIŪ“. Gegužės 31-ąją surengtas renginys subūrė šeimas smagiai ir kūrybiškai praleisti laiką džiaugiantis pavasariniais spinduliais. Mažieji šiauliečiai ir jų tėveliai savo kūrybą dovanojo visiems pedagogams, kurie daug ir sunkiai dirbo, kad mokymo procesas nenutrūktų ir epideminiu laikotarpiu.

 Plačiau >

Birželio 1 d. 17 val. visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininką Stasį Tumėną. Savivaldybės vadovas Seimo narį informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybė pateikė savo pastebėjimus ir pasiūlymus Finansų ministerijai dėl rengiamo vadinamojo Ateities ekonomikos DNR plano. Šiaulių meras taip pat pasirašė raštą Vyriausybės kancleriui, dėl keturių ministerijų atstovų susitikimo surengimo Šiauliuose.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.