Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Susitikimas su naujuoju ŠPPAR prezidentu

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į susitikimą Savivaldybėje pakvietė naująjį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) prezidentą Vytį Lembutį. Kovo 11-osios išvakarėse išrinktas naujasis miesto verslą vienijančios asociacijos vadovas įsitikinęs, kad Šiauliams labai reikalingas kuo glaudesnis verslininkų, valdžios, švietimo bendruomenės bendradarbiavimas.

 

Generalinės asamblėjos metu daugumos Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų narių sutarimu ketverių metų kadencijai išrinktas naujasis rūmų prezidentas, viceprezidentai, tarybos nariai.

„Jau spėjome padiskutuoti apie naujus veiklos planus. Tenka pripažinti, kad sklandus dialogas vyko ne visose srityse, taigi, mūsų svarbiausioji užduotis – kad atsirastų sutarimas ir vienas matymas kalbant apie miesto ir regiono ateitį“, –  sakė naujasis ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis.

„Labai lauktume konstruktyvaus ir dalykiško bendro veikimo, atsakingo visos verslo bendruomenės atstovavimo, kas neturėtų nieko bendra su politikavimu. Miestui nuolat reikia daugybės sprendimų, pradedant metų biudžeto formavimu ir baigiant visiškai ūkiniais dalykais, kurie turi įtakos ir gyventojams, ir verslo ar investicijų aplinkai, todėl konkretūs pasiūlymai paprasčiausia žmogiška kalba mums yra ir bus labai reikalingi“, –  savo lūkesčius išsakė miesto meras Artūras Visockas.

Pasak V. Lembučio, naujai suformuota Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų taryba yra gerai subalansuota, joje netrūksta naujų, veržlių žmonių. Tarybos sudėtyje yra aukštojo ir profesinio mokslo įstaigų vadovai, didžiojo verslo atstovai, todėl tikimasi, kad ši taryba dirbs produktyviai ir aktyviai dalyvaus sprendžiant miestui ir verslui svarbiausius klausimus.  

 Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: