Naujienos
Skelbimai
Renginiai

UAB „Šiaulių vandenys“ perėmė eksploatuoti apie 16,4 km vandentiekio ir nuotekų tinklų, kurie nuosavybės teise priklauso UAB „Šiaulių NT valdymas“. Bendrovės 2020 m. sausio 6 d. pasirašė Geriamojo vandens ir nuotekų surinkimo tinklų panaudos sutartį. UAB „Šiaulių vandenys“ perėmus naudoti tinklus, 30-čiai įmonių pagerės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimas, bus aiškesnė ir paprastesnė atsiskaitymo tvarka. Be to, šiais metais bendrovės vykdys derybas dėl tinklų perėmimo.

 Plačiau >

Laisvės gynėjų dienai skirtus renginius užbaigė minėjimas-koncertas prie Šiaulių miesto savivaldybės. Jo metu pagerbtas už laisvę žuvusiųjų atminimas, prisiminti Parlamento gynėjai. Šiauliečiai pakviesti pasiklausyti žinomo atlikėjo dainų koncerto, sušilti prie atminimo laužų, paragauti kareiviškos košės ir karštos arbatos.

 Plačiau >

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. 1991 metais, būtent šią dieną, įvyko didysis lūžis kovoje už Lietuvos nepriklausomybę. Tuomet jauną Lietuvos valstybę apginti norintys žmonės rinkosi Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose. Šiauliuose jie būrėsi miesto centre, kur šiandien, praėjus 29 metams, susirinkę 27 mokyklų mokiniai iš žvakelių sudėliojo žodį LAISVĖ, taip dar kartą parodydami, kad vertybės, gintos prieš beveik trisdešimt metų, svarbios ir šiandien, o už jas kovoję žmonės – nepamiršti.

 Plačiau >

Krašto ir visos Lietuvos šeimos bei kiti tikintieji sekmadienį rinkosi Šiauliuose. Šiaulių arenoje vyko tradicinė, jau 20-oji Šiaulių vyskupijos šeimų šventė. Šventąsias Mišias aukojo apaštalinis nuncijus arkivyskupas Petaras Rajičius, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, kiti šalies bažnyčios hierarchai ir Šiaulių vyskupijos kunigai. Mišiose giedojo Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospelo choras. Apie šeimų tarpusavio santykius ir namų bažnyčią išraiškingai pasakojo svečias iš JAV kunigas Leo.

 Plačiau >

Kaip niekad šilti orai 2019-aisiais buvo viena iš priežasčių, lėmusių patrauklesnes sąskaitas už šildymą gyventojams ir kuklesnes pajamas šilumos tiekėjams. Tačiau AB „Šiaulių energija“ pernai sėkmingai vykdė milijoninių investicijų reikalaujančius šilumos perdavimo tinklų rekonstravimo projektus ir tiekė vartotojams šilumą viena mažiausių šilumos kainų Lietuvoje.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2020 m. sausio 15, 16 d. Aviacijos bazės (toliau – AB) prieigose, šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje ėmus atidžiau nagrinėti parengtą Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų naudojimo 2020 metų sąmatos projektą paaiškėjo, kad numatyta drastiškai sumažinti vietinės reikšmės keliams skiriamų lėšų sumas. Maža to, finansavimas skirstomas neproporcingai, išskiriant du šalies didmiesčius. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dėl likusių savivaldybių interesų gynimo kreipėsi į Savivaldybių asociaciją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas pateikė atsakymą Vyriausybės atstovui Šiaulių ir Telšių apskrityse dėl laikinojo apnakvindinimo paslaugų teikimo adresu Kauno g. 6. Vyriausybės atstovo užklausimas buvo gautas praėjusių metų gruodžio pabaigoje.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. keičiasi nuomos mokesčio dydis. Šiaulių miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančių būstų nuomos mokestis apskaičiuojamas vadovaujantis „Savivaldybės būsto, socialinio būsto nuomos mokesčių ir būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacijos dydžio apskaičiavimo metodikos ir bazinio būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacijos dydžio perskaičiavimo koeficiento patvirtinimo“

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Šiaulių miesto savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kurio metu planuoja įsigyti socialinius būstus. Projekto tikslas – padidinti Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu socialiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras kviečia visus, norinčius tapti budinčiais globotojais, globėjais (rūpintojais) ir įtėviais į pagrindinius globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ir įtėvių GIMK mokymus.

 Plačiau >

Šiaulių pietiniame miesto rajone prie prekybinio pastato Lyros g. 13 išaugusi tvora iki šiol šiauliečiams trukdo pasiekti paslaugų ir prekybos vietas. Savivaldybė raštu dar spalio mėnesį kreipėsi į Nacionalinę žemės tarnybą (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos dėl viešojo intereso užtikrinimo. Netrukus po to surengto patikrinimo duomenimis, NŽT darbuotojai užfiksavo aplinkybes, kurios atitinka Administracinių nusižengimų kodekse numatytų pažeidimų požymius. 

 Plačiau >

Šiemet sausio 6–8 dienomis vyko jau aštuntoji AB „Šiaulių energija“ organizuota eglučių surinkimo akcija. Jos metu nurodytu laiku tam tikrose Šiaulių miesto ir rajono vietose pagal iš anksto paskelbtą grafiką bendrovės pažymėtas transportas laukė gyventojų atneštų nupuoštų eglučių. Pirmą kartą akcija truko tris dienas ir prasidėjo Trijų Karalių dieną, kuomet medeliai iš gyventojų buvo priimami centrinės miesto aikštės prieigose, vakare vykusios Trijų Karalių šventės metu.

 Plačiau >

Šiaulių meras tikisi, kad atsiras galimybė ištaisyti Šilumos ūkio įstatymo klaidas, kurios ilgainiui gali lemti brangesnę šilumos kainą ir privesti prie sunkiai ištaisomų pasekmių. Šiaulių miestas labai sunkioje kovoje už mažesnę paslaugos kainą išdrįso eiti savo keliu ir įrodyti, kad savivalda geba siekti geresnio rezultato negu privatus kapitalas. Buvo svarbu ne tik išsaugoti žmonių sukurtą turtą, bet ir garantuoti kokybišką viešąją paslaugą nesiekiant pelno. Tačiau ekonomiškai ir šiuolaikiškai tvarkyti daugiabučių namų šilumos punktus sutrukdė dar 2011 metais priimtos Šilumos ūkio įstatymo pataisos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašyta nauja sutartis dėl keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Šiaulių mieste. Vežti penkiais maršrutais bus skirti pernai įsigyti nauji autobusai. Konkurse dalyvavo du potencialūs vežėjai, jų siūlyti vieno kilometro įkainiai skyrėsi beveik du kartus.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.