Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2019 metų gruodžio mėnesį Šiaulių miesto savivaldybėje vykusiame NVO tarybos posėdyje apsvarstytas klausimas dėl nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo. Aprašas, kuris reglamentuoja tokių išlaidų kompensavimo tvarką apibrėžia, kad prašymus gali teikti organizacijos, kurios įregistravo ar perregistravo einamaisiais kalendoriniais metais. Išlaidų kompensavimo dydį nustato NVO taryba.

 Plačiau >

Jau nuo vasario mėnesio UAB „Šiaulių vandenys“ perduos AB „Akmenės cementas“ deginti nuotekų valymo dumblo apdorojimo procese susidarantį džiovintą dumblą. Bendrovei įvykdžius pirkimą, 2019 m. gruodžio 10 d. buvo pasirašyta paslaugų teikimo sutartis. UAB „Šiaulių vandenys“ yra pirmoji įmonė Lietuvoje išsprendusi apdoroto džiovinto dumblo utilizavimo problemą, kuri šalyje nebuvo sprendžiama nuo pat 2012 metų, kai buvo pastatyti Šiaulių dumblo apdorojimo įrenginiai.

 Plačiau >

Per 2019 m. UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ atnaujino ir modernizavo beveik 10 km gatvių apšvietimo linijų, įrengė 319 atramų bei pakeitė 233 šviestuvus. Iš viso per praėjusius metus į apšvietimo tinklo modernizavimą investuota daugiau kaip 550 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja draudimas prekiauti alkoholiniais gėrimais nestacionariuose statiniuose tarp jų ir paviljonuose.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas tiki, kad šios Alkoholio kontrolės įstatymo normos įsigaliojimas ir įgyvendinimas turės teigiamos įtakos alkoholio prieinamumo mažinimo ir fiksuojamų prekybos alkoholiniais gėrimais pažeidimų prasme.

 Plačiau >

Mokslininkai atlieka Šiaulių m. gyventojų apklausą. Norima sužinoti žmonių nuomonę apie vietos savivaldos institucijų veiklą, vykdomą politiką. Kas darytina, kad mūsų mieste būtų gera visiems? Kviečiame teikti konstruktyvią kritiką, formuluoti pasiūlymus miesto plėtrai ir gerovei. Ši apklausa skatina demokratinę savivaldą, gyventojų įsitraukimą į miestui svarbių sprendimų priėmimą. Jūsų nuomonė labai svarbi. Nuoroda į apklausa: https://www.surveymonkey.com/r/siauliai

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje gautas TS-LKD Šiaulių skyriaus pareiškimas, smerkiantis Kinijos Liaudies Respublikos piliečių netinkamą elgesį Kryžių kalne, ir parengtas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas, kuriuo Taryba kreipiasi į Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorių Lietuvoje, reikalaudama viešai atsiprašyti dėl kinų turistų netinkamo elgesio Kryžių kalne.

 Plačiau >

Žengiant per laiko atskaitos tašką, labai įdomu pažvelgti atgal. Kas įvyko per praėjusius metus? Kokius darbus pavyko atlikti? Šiauliams 2019-ieji buvo išties ypatingi, mieste buvo vykdoma daugiau nei 100 įvairiausių infrastruktūros projektų. Dalis jų – itin didelės apimties, miesto veidą keičiantys darbai. 2019 m. buvo užbaigti 56 objektai, kurių vertė siekia apie 15 mln. Eur. Taip pat yra nemažai stambių projektų, kurie dar formaliai nebaigti, bet yra jau baigiamojoje fazėje. Vienas pačių didžiausių – Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstrukcija. Apie juos papasakosime Naujųjų pradžioje. O dabar pateikiame jau užbaigtų darbų sąrašą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ džiaugiasi ir didžiuojasi besibaigiančių 2019 metų rezultatais, kurie yra įspūdingi ne tik pačios įmonės ilgametės veiklos, bet ir Šiaulių miesto kontekste, net lyginant su visų Lietuvos šilumos tiekėjų veikla. Šiemet rekonstruota daugiau nei 20 kilometrų dvigubo ilgio šilumos perdavimo tinklų už 12 mln. eurų! Šie rekonstruoti tinklai sudaro daugiau nei trečdalį viso bendrovės rekonstruotų tinklų ilgio.

 Plačiau >

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ savo 45-ojo jubiliejaus minėjimą baigia įspūdingai – paskutinėmis 2019-ųjų dienomis dienos šviesą išvydo puikus fotografijų albumas CHORISTAI, o paskutines metų valandas choras palydės specialiai kolektyvui sukurto kūrinio premjera. Šiaulių katedroje skambės  sukurtas Nijolės Sinkevičiūtės kūrinys „Magnificat“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Susisiekimo ministeriją. Savivaldybės vadovas prašo kitų metų kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų rezerve numatyti prisidėjimą prie mieste vykdomų svarbių projektų. Dalinį finansavimą, kooperuojant lėšas su Savivaldybės numatytais pinigais, prašoma skirti Pakruojo ir Bačiūnų gatvių rekonstrukcijos darbams. Atnaujinta Bačiūnų gatvė toliau tarnautų nuo miesto centro nutolusio miesto rajono gyventojams, o taip pat, kaip miesto aplinkkelio dalis. Pakruojo gatvėje artimiausioje ateityje turėtų kurtis naujas kariuomenės vienetas – pėstininkų batalionas.

 Plačiau >

Vadovaujantis 2019 m. gruodžio 30 d. Administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1869  skelbiamas lėšų paskirstymo organizacijoms, vykdančioms neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektus, finansuojamus iš valstybės ir Šiaulių miesto savivaldybės 2020 metų biudžetų, sąrašas:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė tinklalapyje www.siauliai.lt skelbia pirminį 2020 m. biudžeto projektą. Šiauliečiai gali susipažinti su pateiktais duomenimis ir turi galimybę teikti savo pasiūlymus. Pasiūlymus dėl 2020 m. Savivaldybės biudžeto, galima pateikti tiesiogiai Šiaulių miesto savivaldybės priimamajame arba raštu (taip pat el. būdu rastine@siauliai.lt) Administracijai ne vėliau kaip iki 2020 m. sausio 13 d. 17 val.

 Plačiau >

Biudžetinių įstaigų įstatymas numato pareigą įstaigos vadovui užtikrinti racionalų ir taupų lėšų ir turto naudojimą. Deja, šiais laikais vis dar pasitaiko nuomonių, kad visos biudžetiniais metais skirtos lėšos turi būti įsisavintos. Tačiau priimami programų vykdymo ir finansų valdymo sprendimai turėtų užtikrinti įstaigos metinių tikslų pasiekimą kuo geriau panaudojant tam turimus išteklius ir yra sveikintina, jei įstaigai tai pavyksta padaryti sutaupant biudžeto lėšas.

 Plačiau >

Šie metai buvo kupini puikių sporto renginių bei aukšto lygio sporto pasiekimų. Galime teigti, kad miesto sporto bendruomenės – sportininkų, jų trenerių, sporto vadybininkų, sporto organizacijų vadovų ir rėmėjų indėlis garsinant Šiaulių miesto vardą yra be galo didelis  ir  reikšmingas. Visi šių metų pasiekimai buvo įvertinti ir šalies mastu. Šiaulių miestas buvo pripažintas nominacijos „Metų sporto miestas“ laimėtoju Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Lietuvos architektų sąjungos Šiaulių skyrių prašydamas suteikti informacijos apie želdynų projektavimui keliamus reikalavimus. Miesto vadovas dar prieš kurį laiką išreiškė susirūpinimą dėl rekonstruojamoje  Prisikėlimo aikštėje pasodintų naujų medelių. Rašte teigiama, kad Aušros alėjoje medžiai pasodinti labai arti važiuojamosios dalies.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.