Naujienos
Skelbimai
Renginiai

UAB „Šiaulių vandenys“ atlikta klientų apklausa parodė, kad 88 proc. apklaustųjų yra patenkinti geriamojo vandens kokybe. Taip pat paaiškėjo, kad apklausos dalyviai yra patenkinti nuotekų tvarkymo paslauga, teigiamai vertina darbuotojų darbą ir pačią bendrovę.

 Plačiau >

Ekstremalios situacijos ir karantino metu, siekdama apsaugoti klientus ir darbuotojus nuo plintančio viruso COVID-19, AB „Šiaulių energija“ neaptarnauja klientų bendrovės vartotojų priimamajame. Tačiau pagrindinę savo veiklą ir toliau vykdo atsakingai: užtikrina patikimą ir nenutrūkstamą centralizuotos šilumos ir karšto vandens tiekimą laikotarpiu, kai asmeninei higienai skiriamas ypatingas dėmesys ir nepertraukiamas gyventojų aprūpinimas karštu vandeniu ir šiluma yra itin svarbus.

 Plačiau >
DĖMESIO!
2020-03-31

Dėl pratęsto karantino paraiškų teikimas ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR ŠIAULIŲ MIESTO TERITORIJOJE VEIKIANČIŲ NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO TEIKĖJŲ PROGRAMŲ FINANSAVIMO KONKURSUI yra nukeliamas. Paraiškos bus priimamos vieną savaitę po Vyriausybės nustatyto karantino pabaigos adresu: Šiauliai, Pakalnės g. 6 A, 15 kab.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą dėl medicininių kaukių ir dezinfekcinio skyscio pardavimo karantino laikotarpiu. Siekiant, kad nebūtų piktnaudžiaujama padėtimi bei kad profilaktiškai naudojamų asmens apsaugos priemonių bei dezinfekcinio skysčio pakaktų kuo daugiau gyventojų, nuspręsta rekomenduoti parduotuvėms kiekius, kokiais juos galima parduoti.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. balandžio 1 - 3 d., 8 - 9 d. ir 20 - 24 d. Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose (AB priklausančioje karinėje teritorijoje) šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas. jokie veiksmai civilinėse teritorijose nebus vykdomi.

 Plačiau >

Kovo 28 d. pasižymėjo fantastišku oru. Buvo saulėta ir gražu, o termometrų stulpeliai šoktelėjo aukščiau 10oC šilumos. Tačiau ne retai tokie puikūs orai atneša ir bėdų. Kovo 28 d. pasižymėjo tuo, kad kietųjų dalelių KD10 koncentracija daugelyje Lietuvos miestų viršijo paros ribinę vertę.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad atsižvelgdamos į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos rekomendaciją taikyti papildomas priemones, siekiant padėti sumažinti mokestinę naštą gyventojams, kurie buvo finansiškai paveikti koronaviruso (COVID-19) karantino ar kuriems iškilo laikinų finansinių sunkumų dėl netikėto pandemijos poveikio, pavyzdžiui, prarasta darbo vieta, prastova ar laikinai sutrikęs pajamų srautas ir pan., netaikys delspinigių už pavėluotai apmokėtas paslaugas, kurios buvo suteiktos nuo šių metų kovo mėnesio iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo pabaigos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ (Trakų g. 20 A) filialo vyresnioji bibliotekininkė Giedrė visą savaitę atliko kilnią misiją – 3D spausintuvo pagalba spausdino apsauginių skydų rėmelius medikams. Ir štai rezultatas – 30 skydų rėmelių keliauja į gerontologijos kliniką. Biblioteka ir toliau gamins skydelius, prisidėdama prie medikų saugumo.

https://lt-lt.facebook.com/%C5%A0iauli%C5%B3-miesto-savivaldyb%C4%97s-vie%C5%A1oji-biblioteka-298536736853436/

 Plačiau >

Spaudos konferencija jau antrą kartą buvo surengta nuotoliniu būdu. Joje dalyvavo Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas Remigijus Mažeika, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Administracijos direktorius Antanas Bartulis. Žiniasklaidos atstovai konferencijoje dalyvavo tokiu pačiu principu, prisijungę nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Šiaulių mieste dėl koronaviruso grėsmės imamasi vis naujų saugos priemonių. Nuo šeštadienio vakaro visame mieste dezinfekuojamos  autobusų stotelės. Paslaugą teikianti bendrovė UAB „Ecoservice projektai“ nemokamai išpurškė pusę miesto stotelių, likusieji paviljonai dezinfekuoti Savivaldybės užsakymu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos bei Miesto koordinavimo skyriaus specialistai darbo dienomis ir savaitgaliais vykdo prevencinius reidus Šiaulių mieste: tikrina asmenis, kurie privalo laikytis saviizoliacijos (yra raštiškai įsipareigoję), taip pat kontroliuoja, kaip karantino metu nustatytų draudimų laikosi prekybininkai, ar nėra žmonių susibūrimų viešose vietose.

 Plačiau >

Viešoje erdvėje netyla diskusijos – reiktų ar ne stambinti vandentvarkos įmones. Pagrindinis tokių reformų vertintojas, matyt, turėtų būti bet kuris iš mūsų – ar sustambintos įmonės teiktų geresnį vandenį, ar už tai tektų mokėti mažiau, ar vandens tiekimo ar nuotekų trasos tikrai bus renovuotos.

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros al. ir didžiąją dalį transporto srauto, tame tarpe ir viešojo transporto, nukreipus per P. Cvirkos ir Vytauto gatves, keisis eismo organizavimas Tižės – P. Cvirkos ir Tilžės – Vytauto g. sankryžose. Tilžės – Vytauto  g. sankryžoje bus atlikti tokie pakeitimai:

 Plačiau >

Per 11 dienų, nuo karantino paskelbimo, keleivių sumažėjo apie 75 proc., reaguojame ir keičiame tvarkaraščius, kurie įsigalios nuo šeštadienio, t. y. nuo 2020 03 28 d. Numatome daugiau pakeitimų, apie visus juos – informuosime.

 Plačiau >

Siekiant išvengti masinių žmonių susibūrimų, nuo šiandien motorinių transporto priemonių eismas Talkšos ežero pakrantės aikštelėje ir Salduvės piliakalnio prieigose yra draudžiamas. Atvažiuoti dviračiu, ateiti ar atbėgti į šias vietas leidžiama.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.