Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Informuojame, kad dėl vykdomų Aušros alėjos rekonstravimo darbų nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2020 m. rugsėjo 1 d. bus uždaromas eismas Aušros alėjos atkarpoje nuo Varpo g. iki Žemaitės g.

Aplinkinėse gatvėse bus įrengti ženklai, nurodantys, kaip aplenkti remontuojamą Aušros alėjos ruožą.

Apylankos schema

Dėl uždaromo eismo keičiami autobusų, važiuojančių Aušros alėja, maršrutai.

Autobusų maršrutų schemos

 Plačiau >

Įgyvendinant LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijas, koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu Šiaulių miesto savivaldybė taiko tam tikras numatytas piniginės socialinės paramos priemones.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyriaus specialistai pradėjo patikrinimus, kurių metu kontroliuojama, kaip Šiauliuose gyventojai laikosi karantino metu numatytų draudimų. Prevencinių reidų metu taip pat tikrinta viešojo ir privataus sektoriaus veikla.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu visos vaistinės yra įpareigotos išduoti / parduoti gyventojams kompensuojamus ir nekompensuojamus vaistinius preparatus ir medicinos pagalbos priemones pagal popierinius ar elektroninius receptus, kai perkama ne sau, o kitam gyventojui. Vaistininkai neturi reikalauti jokių papildomų dokumentų. Perkant pagal elektroninį receptą, gyventojas turi pateikti asmens, kuriam perka vaistus, vardą, pavardę ir asmens kodą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto  savivaldybės administracijos direktorius  Antanas Bartulis, reaguodamas į ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės ir siekdamas padėti įveikti iššūkius su karantino laikotarpiu kylančiais finansiniais sunkumais susiduriantiems Šiaulių miesto gyventojams,  kreipėsi į savivaldybės įmones, rekomenduodamas taikyti papildomas priemones, kad būtų sumažinta atsiradusi mokestinė našta. 

 Plačiau >

Karantino paskelbimo laikotarpiu ambulatorinėse ir stacionariose įstaigose keičiasi pacientų aptarnavimo tvarka. Atšaukiamos planinės operacijos ir konsultacijos, didesnioji dalis paslaugų teikiama nuotoliniu būdu. Pačią tiksliausią informaciją gyventojams NUOTOLINIU BŪDU suteiks juos aptarnaujančios įstaigos atstovai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto viešajame transporte dėl karantino galioja nauja laikinoji tvarka. PRAŠOME JOS LAIKYTIS! Šiuo laikotarpiu svarbiausia – ŽMONĖS IR JŲ SAUGUMAS, todėl prioritetas yra pasirūpinti keleiviais, vairuotojais, kontrolieriais.

Nuo 2020-03-18 (trečiadienio) ATKREIPIAME DĖMESĮ į jau galiojusius ir naujus POKYČIUS:

 Plačiau >

Respublikinės Šiaulių ligoninė dirba ekstremaliomis sąlygomis. Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą  gydymo įstaiga atsakinga už 300 tūkstančių Šiaulių apskrities gyventojų, kuriems privalo suteikti medicinos pagalbą koronaviruso pandemijos metu. Ligoninės darbas keičiasi: į  gydymo įstaigą jau nepatenka planinių ligonių, ypač sugriežtintas patekimas į gydymo įstaigą, įrengtos specialios pacientų skirstymo palapinės. Ir poreikis auga  - nustatytas antras koronaviruso atvejis Šiauliuose, daugėja tiriamų dėl koronaviruso pacientų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės specialistai užtikrina, kad socialinės paslaugos yra ir bus teikiamos toliau, gyventojams nėra dėl ko nerimauti. Daug kas persikelia į elektroninę erdvę: socialinės išmokos bei kompensacijos užsakomos nuotoliniu būdu www.spis.lt.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė ruošiasi įvairioms reikalingoms bei netikėtoms veikloms karantino metu ir renka duomenis apie Savanorius Šiaulių mieste. Savanoriai - tai pilnamečiai asmenys, turintys žinių įvairiose profesinėse srityse, kurie galėtų prisidėti skelbiant informaciją, budėti prie telefonų, padėti išnešioti maistą ar suteikti kitą mūsų bendrapiliečiams reikalingą pagalbą.

 Plačiau >

Viena svarbiausių naujienų – DRIVE IN patikros punktai dėl koronaviruso. Šiauliuose šį patikros punktą numatyta įrengti Šiaulių arenos aikštelėje (Jono Jablonkio g. 16). Šis punktas bus skirtas visai Šiaulių apskričiai. Įrengimo darbai startuos kovo 18 dieną, šiuo metu formuojamos tikrintojų komandos, vyksta kiti pasiruošimo darbai. Tikrintojų komandos bus sudarytos iki kovo 20 d.

 Plačiau >

Kadangi Lietuvoje nuo 2020 m. kovo 16 d. 00:00 skelbiamas karantinas, keičiasi mūsų ligoninės darbo tvarka.

 Plačiau >

Miesto Savivaldybė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, informuoja, kad  Savivaldybės priimamajame Vasario 16-osios g. 62 gyventojai bus aptarnaujami nuotoloniu būdu. Visus raginame naudotis elektroninėmis paslaugomis. Prašymus galite siųsti  el. paštu rastine@siauliai.lt ar  e.pristatymu.  Popierinius dokumentus galite palikti prie Savivaldybės priimamojo  įrengtoje dokumentų dėžutėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės 2020 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.