Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019-06-27 įsakymu Nr. A1-365 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Iškilmingoje šventėje miesto bulvare įvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadų pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija.  Šiaulių mieste ir regione dislokuotas karinis dalinys tuo pačiu paminėjo 28-ąsias įkūrimo metines. Karius šia proga pasveikino miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. pasikeitė pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka.

 Plačiau >

Prieš keletą metų garsiai nuskambėjusi menų inkubatoriaus istorija dar nesibaigia. Griūvantį gamybinį pastatą moderniu kūrybinių industrijų centru turėjęs paversti projektas pats pradėjo „byrėti“ 2014 metais. Dar ir dabar miestui grasinama įspūdingomis teismų priteistomis sumomis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir UAB „Šiaulių plentas" pasirašė „Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos darbų“ sutartį.

 Plačiau >

Šiaurės Airijos Portglenono mieste, prie Žemutinės Banno upės, vykusiame 25-ajame „FIPSed“ Europos sportinės plūdinės žūklės čempionate Lietuvos rinktinė pirmą kartą tapo Europos čempionais. Komandos sudėtyje yra trys šiauliečiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašyta daugiašalė bendradarbiavimo deklaracija, kuri sujungs miesto valdžios, verslo ir mokslo organizacijas Šiauliams siekiant tapti ekonomiškai stipriu ir konkurencingu regioniniu centru.

 Plačiau >

Liepos 7 d. vakarą sausakimšoje Šiaulių koncertų salėje „Saulė” Baigiamuoju koncertu iškilmingai buvo uždarytas vienas didžiausių tarptautinių folkloro festivalių Lietuvoje „Saulės žiedas”. Jo metu buvo paskelbti ir Didžiojo prizo („Grand Prix“) laimėtojai. Prizininkus sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Įspūdinga liepos 6-osios renginių programa šiauliečius kvietė į Talkšos ežero pakrantę, kur šurmuliavo tarpukario miestelis. Vakarop bulvare prie Kaštonų alėjos pristatyta speciali tarptautinio folkloro konkurso-festivalio „Saulės žiedas“ šventinė programa, o Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio vilos parke prasidėjo Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis. „Tautišką giesmę“ dideliame būryje norintys giedoti šiauliečiai galėjo rinktis sau mieliausią erdvę.

 Plačiau >

Šiemet Šiauliai Liepos 6-ąją, Valstybės ir Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną pasitiko ypatingai. Tokios gausybės renginių galėtų pavydėti bet kuris miestas. Simboline šventės pradžia tapo iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija. Šventinis minėjimas šiauliečius sukvietė į naują erdvę. 

 Plačiau >

Seimui įteisinus tiesioginius savivaldybių merų rinkimus, gyventojai gali rinkti savivaldybės vadovą ir tikėtis konkretesnių veiksmų, aiškesnės atsakomybės, tiesioginio atstovavimo. Tačiau kiti teisės aktai, iš kurių dalis yra galiojantys, o kiti tik rengiami, kuria tam tikrą teisinę priešpriešą. Gyventojų pasitikėjimo mandatą gavęs meras dėl to tampa panašus į meistrą, iš kurio atimti įrankiai, tačiau, nepaisant to, darbdavys  tikisi, kad visi pavesti darbai bus atlikti. 

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo liepos 8 d. iki liepos 12 d. bus vykdoma nuotekų tinklų renovacija Kelmės gatvėje prie Kelmės g. 1A. Atkreipiame dėmesį, kad šioje gatvės atkarpoje eismas bus uždarytas. Prašome rinktis apvažiavimą Kurtuvėnų, Voveriškių gatvėmis.

Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

Jau netrukus AB „Šiaulių energija“ vartotojus pasieks sąskaitos už birželio mėnesio bendrovės paslaugas, o kartu su jomis ir nemokamas leidinukas „Daugiabučio namo renovacija: ar viską žinome?“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namai, nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. vykdo Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotą  projektą ,,Dienos užimtumo grupė vaikams su negalia“. Nemokama Dienos užimtumo grupės paslauga gali pasinaudoti Šiaulių miesto šeimos, auginančios vaikučius su negalia nuo 7-erių iki 15-os metų amžiaus.

 Plačiau >

Po dvejų metų į miestą vėl grįžęs tarptautinis folkloro festivalis-konkursas „Saulės žiedas“ pasiruošęs sušildyti ir nuspalvinti lietuvišką vasarą. Pirmąją festivalio dieną atvykusios užsienio šalių delegacijos tradiciškai priimtos Šiaulių miesto savivaldybėje.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.