Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Vyriausybė pasitarime pritarė Kultūros renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planui. Sveikatos apsaugos ir Kultūros ministerijoms pavesta atsižvelgti į šio plano nuostatas teikiant Vyriausybei siūlymus dėl karantino režimo reikalavimų švelninimo. Pagal planą žiūrovų (dalyvių) skaičių leidžiama didinti palaipsniui:

 Plačiau >

2020-05-19 įvyko dar vienas Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos (ŠMSA) ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro (ŠVSB) specialistai. Iš viso patikrinta 12 daugiabučių namų.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas nuo gegužės 18 d. leidžiama vaikų ir žmonių su negalia dienos ir užimtumo centrų, išskyrus pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centrų, veikla. Taip pat leidžiama atnaujinti socialinių paslaugų teikimą ir socialinių paslaugų įstaigose, kurios teikė tik būtinąsias socialines paslaugas, t. y. galima pilna apimtimi tęsti pagalbos į namus,  dienos socialinės globos asmens namuose, integralios pagalbos, socialinės integracijos priemonių neįgaliesiems teikimą namuose ir kitų paslaugų teikimą.

 Plačiau >

Universitetų jungtuvės – užmojis, kuriam startas buvo duotas prieš gerą dešimtmetį. Tačiau pats vyksmas nerangus. Lietuvoje 2010-aisiais tai įveikė Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, o pernai – Vytauto Didžiojo universitetas. Į pabaigą artėja ir trečiosios jungtuvės. Tikimasi, kad Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VUŠA) įkurtuves bus galima skelbti iki šių metų pabaigos. 

 Plačiau >

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Šiaulių AVMI) informuoja, jog Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) 1965 Šiaulių apskrities labai smulkioms, iki devynių darbuotojų turinčioms įmonėms, jau apskaičiavo skirtiną beveik 3,3 mln. eurų subsidijų sumą. Ji padidės dar 525 tūkst. eurų po sprendimo, ar skirti subsidijas dar 148 mikroįmonėms.

 Plačiau >

Praėję metai „Šiaulių gatvių apšvietimui“ buvo sėkmingi: suplanuoti darbai įgyvendinti, pagrindiniai strateginiai ir finansiniai tikslai pasiekti. Apie nuveiktus darbus ir ambicingus planus ateičiai kalbamės su įmonės vadovu Tomu Petreikiu. Be darbo įmonėje dar ir kariu savanoriu tarnaujantis T. Petreikis sako, kad jo tarnybą savanorių krašto apsaugos pajėgose ir veiklą Savivaldybės įmonėje sieja tarnystė visuomenei bei viešojo intereso gynimas.

 Plačiau >

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė rekomendacijas, kaip saugiai organizuoti bei lankytis religinėse apeigose. Visų pirma, rekomenduojama riboti dalyvių skaičių bei užtikrinti saugų atstumą tarp žmonių. Be to, nerekomenduojama religinėse apeigose dalyvauti žmonėms, priklausantiems rizikos grupei: vyresniems nei 60 m., sergantiems lėtinėmis ligomis.

 Plačiau >

Žemėlapiai, informaciniai leidiniai, dviračių nuoma, suvenyrai jau paruošti ir laukia interesantų.

Planuokite keliones po Lietuvą jau dabar, miesto ekskursijos startuoja jau šį penktadienį. Reikalinga registracija! Kontaktus galima rasti adresu http://tic.siauliai.lt/apie-mus/

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas praeitą savaitę raštu kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį prašydamas rasti galimybių prisidėti prie visai Šiaurės Lietuvai svarbaus oro uosto projekto. Taip būtų pasiekta didžiulė pažanga gaivinant dėl karantino susilpnėjusią krašto ekonomiką ir efektyviau išnaudojant valstybės turtą. Šiaulių meras su Seimo nariais apžiūrėjo Šiaulių oro uoste jau prasidėjusius darbus.

 Plačiau >

Kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, AB „Šiaulių energija“ atlieka hidraulinius bandymus, skirtus šilumos perdavimo tinklų sandarumui ir tvirtumui patikrinti. Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. kovo 16 d. paskelbto karantino šiemet bandymai pirmiausia atliekami tose katilinėse, kurios neturi karšto vandens vartotojų, tad papildomų nepatogumų gyventojams jie nesukels. Dalies katilinių bandymų grafikas keičiamas, atsižvelgiant į situaciją šalyje. Primename, kad tokie bandymai – būtini, siekiant išvengti rimtesnių gedimų tinkluose šildymo sezono metu.

 Plačiau >

Seimo Kultūros komiteto narys Stasys Tumėnas informavo, kad regiono bibliotekas pasieks nemenkos lėšos, už kurias bus galim įsigyti naujų leidinių. Lietuva pagal lėšas, skirtas knygoms įsigyti, šiek tiek atsilikdavo nuo Europos Sąjungos vidurkio, dabar situacija keičiasi.

 Plačiau >

Iki birželio 1 d. pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Nuo birželio 1 d. rekomenduojama mokykloms ugdymo procesą organizuoti kitomis nei pamoka ugdymo formomis, t. y., organizuoti individualias ar grupines konsultacijas, ypač atkreipiant dėmesį į specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius, mokinius, kuriems teko mokytis nuotoliniu būdu nepalankioje edukacinėje aplinkoje namuose, kompensuojant pastebėtus mokymosi praradimus, mažinant karantino metu patirto streso padarinius, stiprinant socialines emocines kompetencijas, padėti siekti geresnių mokymosi rezultatų, ugdymą orientuoti į bendrųjų kompetencijų ugdymą.

 Plačiau >

Šiandien 12 valandą įvyko jau tradicija tapusi tiesioginė nuotolinė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės temos - Savivaldybės darbo pasikeitimai artimiausiu metu bei Savivaldybės įmonių pasiekimai 2019-aisiais.

 Plačiau >

Kasmet gegužės 18-ąją visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė muziejų diena.
Sveikiname Šiaulių miesto muziejininkų bendruomenę ir dėkojame už prasmingą veiklą, kuri suteikia galimybę pažinti miesto praeitį.
Su Tarptautine muziejų diena!

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su UAB „Metso Lithuania“ gamybos padalinio vadovu Ričardu Šalkausku. Suomijos bendrovė „Metso“ plečia pasaulinę apdirbamosios pramonės veiklą – Lietuvoje steigiama nauja gamykla.  UAB „Metso Lithuania“ savo veiklai pasirinko Šiaulius ir čia sėkmingai kuriasi.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.