Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kviečiame nevyriausybines, bendruomenines organizacijas 2019 m. rugsėjo 26 d. 9 val. dalyvauti mokymuose su lektoriumi Žilvinu Mažeikiu. Žilvinas yra programų "Socialinis sufleris" ir "Social Breeze" vadovas, grafinis recorderis ir laisvai samdomas mokymų vadovas. Pagrindinės interesų temos: bendruomenės sutelktumas, savanoriška veikla, darbas su jaunimu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras apžiūrėjo įrengiamą žiedinę sankryžą prie geležinkelio stoties ir aptarė aktualiausius projekto klausimus su rangovais – UAB „Plungės lagūna“ atstovais. Įmonės atstovai patvirtino dedantys visas pastangas, kad suplanuoti darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai, nors pradžia ir užtruko dėl darbo projekto derinimo.

 Plačiau >

Kviečiame į kūrybinį plenerą ,,Rudens mozaika 2019. Tegul žydi laisvė“. Plenero atidarymas vyks 2019 m. rugsėjo 26 d. 13.30 val. Vaikų žaidimų ir laisvalaikio parke ,,Beržynėlis“. Pleneras skirtas 783 Šiaulių miesto gimtadieniui ir Baltijos kelio 30-mečiui paminėti. Plenere kviečiami dalyvauti Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų, pradinių, progimnazijų, gimnazijų, neformaliojo švietimo įstaigų, universitetų, kolegijų,  profesinių mokyklų, darbo rinkos mokymo centrų bendruomenės ir jų socialiniai partneriai.

 Plačiau >

Informuojame, kad šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10 °C, ir baigti, kai ši temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė už +10 °C.

Šilumos vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų.

 Plačiau >

Rugsėjo 21 d. Talkšos ežero pakrantėje vyko rudens lygiadienio šventė „Baltų jungtys“. Šventė subūrė šiauliečius ir miesto svečius pažymėti astronominio rudens pradžią ir Baltų vienybės dieną atsigręžiant į etninę kultūrą, prisimenant senąsias baltų tradicijas bei apeigas.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2019 m. rugsėjo 24 – 26 d. Aviacijos bazės (toliau – AB) prieigose, šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybai patvirtinus Reprezentacinių Šiaulių miesto festivalių ir sporto renginių sąrašą, žinomiausiems ir masiškiausiems renginiams paskirta ir dalinė parama iš miesto biudžeto. Siekiant padindinti jų žinomumą, vyksta ir reklaminė kampanija „Šiauliai šviečia“.

 Plačiau >

Rugsėjo 17 d. prie daugiabučio namo Sevastopolio g. 13, Šiauliuose, VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ (ŠRATC) vykdė akciją ,,Gyventojai rūšiuoja: mitas ar tiesa?“. Akcijos metu ŠRATC darbuotojai tiesiogiai bendravo su gyventojais atliekų tvarkymo, rūšiavimo temomis bei išklausė gyventojų nuomonių apie atliekų tvarkymo sistemą. Gyventojai užsukę į ŠRATC palapinę dažniausiai domėjosi mokestine atliekų tvarkymo sistema, ar reikia išplauti pakuotes prieš jas išmetant, kur teisinga išmesti pakuotes nuo pieno/sulčių (tetrapakus), kada bus įrengtos pusiau požeminės konteinerių aikštelės, kodėl atliekos supilamos į vieną automobilį bei kitais aktualiais klausimais.

 Plačiau >

Pažinti istoriją ir su ja susijusius kultūros paveldo objektus galima įvairiausiais būdais: turiningai pramogaujant, žaidžiant, lankantis ekskursijose, parodose. Šiais metais į Europos paveldo dienų 19  „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“ renginių kaleidoskopą įsisuka ne tik Savivaldybė, Turizmo informacijos centras, bet ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ ir Rėkyvos filialai, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

 Plačiau >
Perteklinis derlius
2019-09-19

Rudens gėrybės

Ruduo derliaus metas, o ką daryti kai to derliaus per daug? Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras gauna informaciją iš sodų bendrijų pirmininkų bei atliekų tvarkytojų, apie tai, kad gyventojai netinkamai atsikrato vaisių krituoliais ir juos meta į mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Norime priminti, kad vaisių krituolių negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius, kadangi taip susidaro sąlygos atliekų puvimui, ko pasekmė ne tik nemalonūs kvapai, bet ir antisanitarinės sąlygos konteineriuose. 

 Plačiau >

Daugumai Saulės miestu dažnai vadinamų Šiaulių gyventojų šilumą į namus atneša ne saulė, o po keleto metų šimtmetį minėsianti savivaldybės įmonė AB „Šiaulių energija“. Šiuo metu bendrovė turi apie 44 tūkstančius vartotojų, tarp kurių – ne tik Šiaulių miesto, bet ir Šiaulių rajono gyventojai. Savo šilumos šaltiniuose pagamintą šilumos energiją AB „Šiaulių energija“ centralizuotai tiekia Šiaulių miesto, o taip pat Ginkūnų, Aukštelkės, Kužių, Kairių, Kuršėnų, Gruzdžių ir Šilėnų gyventojų būstams šildyti ir karštam vandeniui ruošti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė dar vienas Šiaulių apygardos teismo sprendimas, susijęs su Menų inkubatoriaus projektu. Šiaulių apygardos teismas 2019 m. rugsėjo 17 d. priėmė preliminarų sprendimą civilinėje byloje, kuriuo išnagrinėjo RUAB ,,Meba“ ieškinį dokumentinio proceso tvarka ir priteisė iš solidariųjų atsakovių Šiaulių miesto savivaldybės ir bankrutavusios VŠĮ „Šiaulių regiono plėtros agentūros 200 702,29 Eur (du šimtus tūkstančių septynis šimtus du eurus 29 ct) skolos, 5 (penkių) proc. dydžio metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos (2019-09-09) iki teismo sprendimo visiško įvykdymo RUAB „Meba“ naudai, bei  iš atsakovės – Šiaulių miesto savivaldybės – 1240 Eur (vieną tūkstantį du šimtus keturiasdešimt eurų 00 ct) žyminio mokesčio valstybės naudai.

 Plačiau >

Informuojame, kad rugsėjo 23-24 d. bus vykdomi nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai Aušros al. ir S. Daukanto g. sankryžoje. Atkreipiame dėmesį, kad eismas šioje vietoje bus apsunkintas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

Projektas ,,Saulės mūšis – 2019“ skiriamas jaunimui,rugsėjo 22 d. prie Šiaulių arenos, judėsime gatvės stiliaus ritmu.
Saulės mūšio bėgimas Šiauliuose jau tapęs tradicija, siejamas su miesto gimimu ir skirtas pagerbti lietuvių pergalę Saulės mūšyje, kuris vyko 1236 m. Bėgimas puoselėja bendruomeniškumą ir patriotiškumą, aktyvų ir kokybišką laisvalaikį. Skirtas ir pritaikytas įvairaus amžiaus žmonėms.

 Plačiau >

Šiaulių vandentvarkos ūkis, netrukus skaičiuosiantis 72-us veiklos metus, augo ir vystėsi kartu su miestu. Šiandien neatpažįstamai pasikeitęs miesto vandentvarkos ūkis mena daugybę iššūkių ir problemų dėl geriamojo vandens kokybės ir aplinkosaugos. Laikai ir poreikiai keitėsi, tačiau Šiaulių vandentvarkos įmonė visada rūpinosi, kad kuo daugiau miestiečių pasiektų švarus ir sveikas geriamasis vanduo, o nuotekos būtų tinkamai surenkamos ir išvalomos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.