Informuojame, kad dėl techninių kliūčių neprisiskambinantys telefonu 1863, gali susisiekti telefonu  8 41 509 490. Atsiprašome už nepatogumus!

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas Artūras Visockas kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją, Aplinkos ministeriją ir Lietuvos savivaldybių asociaciją prašydamas Atliekų tvarkymo įstatyme užtikrinti solidarumo principo laikymąsi. Visos šalies savivaldybės turėtų vienodai mokėti ne tik už komunalinių atliekų deginimą, bet ir už jų transportavimą iki deginimo įrenginių.

 Plačiau >

Lietuvos žolės riedulio sostinėje – Šiauliuose, vasario 21-23 dienomis vyks „Europos moterų riedulio uždarų patalpų Trophy čempionatas 2020“. Tai yra antrasis pagal pajėgumą Europos čempionato divizionas. Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje susigrums aštuonių Europos šalių čempionių komandos. Dėl patekimo į Elitinį divizioną kovos klubai iš Prancūzijos, Turkijos, Šveicarijos, Italijos, Kroatijos, Čekijos, Belgijos ir turnyro šeimininkės lietuvaitės. Šiandien Šiaulių sporto gimnazijoje surengtoje spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės, sporto klubo „Ginstrektė“, Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos atstovai pasidalino mintimis apie artėjantį čempionatą.

 Plačiau >

Vienas iš Lietuvių kalbos dienų, vykstančių visoje šalyje vasario 16 d. – kovo 11 d., renginių – jau tradiciniu tapęs Nacionalinio diktanto konkursas. Į tryliktą kartą organizuojamą Nacionalinio diktanto konkursą kviečiami visi lietuvių kalbos mylėtojai Lietuvoje ir užsienyje.  Konkurse negali dalyvauti lituanistai. 

Šiauliečiai, pageidaujantys nacionalinį diktantą rašyti Šiaulių miesto savivaldybėje, gali registruotis internetu (spausti čia), tel.: (8 41) 500 519, (8 41) 500 516 arba Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame prie 8 ar 9 langelių (Vasario 16-osios g. 62). Išankstinė registracija būtina!

 Plačiau >

2020 m. vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių „Aušros“ muziejus pirmą kartą artvėrė restauruotų Venclauskių namų duris ir miesto bendruomenei visą dieną organizavo ekskursijas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko giliu įsitikinimu, tvirta partnerystė tarp valstybės, savivaldybės bei privataus sektoriaus yra sėkmingo, greito ir efektyvaus rezultato galimybė, kurią turime išnaudoti. Oficialus dokumentas prisegamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pateikė naujausią informaciją dėl kelių klausimų, susijusių su privačios nuosavybės Lyros gatvėje savininkais. Aptarti trys pagrindiniai klausimai: tvoros, esančios Lyros g. 13, praėjimo visu Dainų bulvaro taku bei į ne savo teritoriją išsikišusio pastato žemės sklypo.

 Plačiau >

Informuojame, kad Šiaulių miesto Ginkūnų civilinėse kapinėse kolumbariume laidojimo vietų nebėra. Likusios laisvos nišos yra skirtos Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių skyriaus nariams. Šiaulių mieste urnas bus galima laidoti tik į kapavietę.

Naujus kolumbariumo modulius miestiečių poreikiams tikimės įrengti iki 2020 m. pabaigos. Šiuo metu vykdomos pirkimo procedūros.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ yra daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja. Vadovaujantis Lietuvos higienos norma HN 24:2003 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai“, siekiant neleisti susidaryti legioneliozės židiniams gyvenamųjų namų karšto vandens tiekimo sistemose, savo prižiūrimuose namuose kovo mėnesį atliks terminę dezinfekciją. Šių darbų metu karšto vandens temperatūra bus padidinta iki 65 C, atitinkamai taps karštesni ir „gyvatukai“.

 Plačiau >

Vasario 19 dieną, trečiadienį, kviečiame plačiau susipažinti su Kroatijos kultūra. 16:15 val. prie Chaimo Frenkelio paminklo įvyks ceremonija, kurios metu jis bus papuoštas kaklaraiščiu, o 17:00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio Viešojoje bibliotekoje įvyks parodos „Markas Maruličius (Marko Marulić) – Europos humanistas“ atidarymas.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. kviečia penktą kartą dalyvauti Lietuvių kalbos dienų renginiuose, kurie vyks visoje Lietuvoje ir užsienyje.

 Plačiau >

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventė po keleto metų pertraukos sugrįžo į jau atnaujintą Prisikėlimo aikštę. Patį vidurdienį miesto širdyje, pasveikinti savo valstybę gimtadienio proga, susibūrė tikrai įspūdingo dydžio pakiliai nusiteikusių šiauliečių minia. Iškilmingą minėjimą nuspalvino teatralizuotas pasirodymas, aikštėje pasirodė keturi signatarai. Šiauliečius pasveikino miesto meras.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybai patvirtinus 2020 metų biudžetą, buvo patvirtintos tikslinės savivaldybės lėšos, leisiančios kartu su valstybės indėliu savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų vidutinį darbo užmokestį padidinti ne mažiau kaip 10 proc.

 Plačiau >

Kviečiame 2020 m. kovo 3 d., antradienį, 18.00 val. į visuotinį susirinkimą, kuris vyks Rėkyvos kultūros namuose, I aukšte, (Energetikų g. 7).

 Plačiau >

Konkurso tikslas – skatinti Savivaldybės ir mieste veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą įgyvendinat Šiaulių miesto strategiją, sprendžiant aktualias Šiaulių miesto problemas ir skleidžiant Šiaulių miesto visuomenei mokslo ir technologijų pasiekimus ir galimybes.

 Plačiau >

Lietuvos moterų imtynių istorijoje to dar nebuvo: Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ deimantas Danutė Domikaitytė vasario 13 d. Romoje vykstančiame Europos imtynių čempionate iškovojo Europos čempionato bronzos medalį. Moterų svorio kategorijos iki 68 kg mažajame finale šiaulietė net 9:0 sutriuškino tituluotą vokietę Anną Carmen Schell ir laimėjo bronzą. Per nepriklausomos Lietuvos istoriją to dar nebuvo padariusi nė viena imtynininkė!

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.