Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamentas informavo, kad 2019 d. lapkričio 20-21 d. gavo pranešimus iš piliečių, gyvenančių Vytauto, V. Kudirkos, Gumbinės, M. Valančiaus gatvėse, Šiauliuose, dėl gyvenamosiose patalpose tvyrančio aštraus, kvėpavimo takus dirginančio kvapo.

 Plačiau >

2019 m. lapkričio 28 d. 17 val. Vilniaus g. 247 (Dailės galerija) ant bulvaro pakilos, šalia skulptūros ,,Batas“ Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ bendruomenė kviečia kartu vaidinti muzikinę interaktyvią pasaką  ,,Žibinto šviesa“. Pasakos metu vaikai ir jų tėveliai, darbuotojai, miestiečiai įsikūnys į įvairius personažus, kurie dainuos, šoks, ritmuos, žais šviesomis ir kitaip išdykaus. Žibintininkas vaišins susirinkusiuosius imbieriniais sausainiais ir arbata.  Renginio dalyviams ir miesto svečiams bus išdalinti žibintai, kaip Meilės, Vilties, Tikėjimo, Vienybės, Atjautos ir Bendrystės simboliai.

 Plačiau >

Šiauliečiai turėtų pradėti galvoti, ką norėtų savame mieste pamatyti naujo, o gal ką pakeisti ar atnaujinti. Šiaulių miesto savivaldybės taryba patvirtino naujovę mieste – kitų metų biudžete numatytos nemažos sumos, kurias patys šiauliečiai galės paskirti miestui ir miestiečiams svarbiems projektams įgyvendinti. 2020 metais finansavimas numatytas dviem visuomenės pasiūlytiems ir patvirtintiems projektams. Mažojo projekto vertė – iki 50 tūkstančių, didesniojo – net iki 150 tūkstančių eurų.

 Plačiau >

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) pristato devynias nominacijas, kurių nugalėtojams atiteks 2019 metų sporto vadybos apdovanojimų prizai.

Ketvirtus metus rengiamų apdovanojimų metu bus pagerbta geriausia sporto iniciatyva, renginys, profesionalus ir mėgėjų sporto klubas, sporto miestas, infrastruktūros objektas, federacija, sporto komunikacija ir vadybininkas.

 Plačiau >

Lapkričio 26 dieną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose prasidės „Sporto kino festivalis 2019“.

Kino mėgėjams organizatoriai siūlo pamatyti 13 skirtingų filmų, 12 iš jų Lietuvoje bus rodomi pirmą kartą.

Nuo lapkričio 26 iki gruodžio 3 vyksiančiame festivalyje įvyks 64 seansai. Dauguma jų turės pratęsimą – dirbtuves, diskusijas ar pokalbius su sportininkais, treneriais, sporto ir kino ekspertais, diplomatais.

 Plačiau >

Rekonstruojamoje Prisikėlimo aikštėje naujai sodinami medeliai sukėlė diskusijas socialiniuose tinkluose. Šiauliečiai domėjosi, ar sodinimo vietos paruošimas, laistymo sistemos įrengimas ir pats sodinimas vyksta taip, kaip reikia. Reaguodami į visuomenės susirūpinimą, Savivaldybės atstovai patikrino, ar jauni sodinukai sodinami pagal reikalavimus.

 Plačiau >

Šiaulių mieste lankėsi Ekonomikos ir inovacijų ministerijos delegacija: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Marius Skuodis, ministro patarėjas Tomas Urbanas, Ekonominės plėtros departamento vyresnioji patarėja Gina Jaugielavičienė ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertė Lina Žibienė.  Kartu su Savivaldybės mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi ir administracijos vadovu Antanu Bartuliu, svečiai apžiūrėjo laisvąją ekonominę zoną (Šiaulių LEZ), investuotojų laukiančią Šiaulių oro uosto teritoriją.

 Plačiau >

Atšaukiamas konkursas į Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ direktoriaus pareigas, kuris  buvo numatytas 2019 m. gruodžio 18 d.

 Plačiau >

2019 metų vasarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (toliau ŠAVB) paskelbė išskirtinę iniciatyvą – išsiuntė viso pasaulio lietuviams ir jų bendruomenėms atvirlaiškius, kuriuose buvo prašoma užrašyti sveikinimą Lietuvai ir šį linkėjimą išsiųsti atgal į Šiaulius.

 Plačiau >

Šiaulių savanoriai dar šių metų balandį pradėjo budėti ligoninėse prie vienišų, sergančių vaikų. Viena iš savanorių, Toma Petkevičiūtė – Jasutienė pastebėjo, kad ligoninių, palatų sienos tuščios. Todėl pasiūlė jas papuošti vaikų piešiniais. Spalvingi piešiniai ligoninėje gulintiems ligoniukams suteiktų daugiau pozityvo, pakeltų ūpą, sukeltų teigiamas emocijas, palengvintų gijimą, vaikai greičiau sveiktų ir jaustųsi geriau, buvo įsitikinusi savanorė.

 Plačiau >

„Romuvos“ gimnazijoje lankėsi miesto meras Artūras Visockas. Meras kartu su gimnazijos direktoriumi Vytautu Giedraičiu dalyvavo Šiaulių miesto Metų mokytojo Romualdo Žukausko vadovaujamo pučiamųjų instrumentų orkestro „Romuva“ repeticijoje. Orkestro vadovas supažindino gimnazijos svečią su orkestro nariais, pristatė artimiausius orkestro veiklos planus, įteikė kvietimą į orkestro Džiazo vakarą, kuris vyks Šiaulių filharmonijoje gruodžio 14 dieną 17.00 val.

 Plačiau >

Įgyvendindama ES reikalavimus, Lietuva iki 2020 metų įsipareigojo panaikinti visas lenteles su žaliomis rodyklėmis, iki šiol leisdavusias sukti į dešinę (prieš tai sustojus, jei dega raudona). Šiaulių mieste vairuotojai jau galėjo pastebėti, kad kai kuriose sankryžose šių rodyklių nebeliko. Iki 2019 m. gruodžio 31 d. jų nebeliks visose sankryžose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namams ir Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“, pertvarkius juos į naują biudžetinę įstaigą kompleksinių paslaugų namus „Alka“, vadovaus Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų direktorius Rimantas Žąsinas.

 Plačiau >

Miesto centro ir Pietinės teritorijos gyventojų dėmesiui!

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus dalyvauti centro teritorijos, kurią riboja Miesto centro, Kalniuko, Gubernijos, Šimšės, Zoknių ir Pabalių seniūnaitijos, pietinės teritorijos, kurią riboja Gytarių, Dainų, Lieporių – Šventupio, Pramonės – Žaliūkių seniūnaitijos, seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2019 m. lapkričio 18 d. pradedamos įrengti pirmosios pusiau požeminės konteinerių stovėjimo aikštelės. Pirmoji pusiau požeminė konteinerių aikštelė įrengiama Aido g. 43, Šiauliai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.