Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ informuoja, jog dėl koronaviruso grėsmės perkeliamas didžiausias šalyje labdaros renginys -  kovo 20-21 dienomis turėjusi vykti kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Apie naują renginio datą bus informuojama atskirai.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas iki kovo 27 d. privalomai stabdyti ugdymo, mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo ir sporto įstaigos.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas, kad nuo kovo 13 d. 7 val. iki kovo 27 d. jokie masiniai renginiai uždarose patalpose Lietuvoje nevyks. Šie privalomi reikalavimai galios visoms šventėms, sporto renginiams, teatrams, koncertams, parodomos ir kitiems renginiams. Esant reikalui, ribojimai galės būti pratęsti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu.

 Plačiau >

Atsižvelgdamas į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir siekiant tinkamai valdyti situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo, Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą rekomenduoti darbdaviams (valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms, kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims) organizuoti veiklą, vengiant žmonių artimo kontakto – t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu).

 Plačiau >

Per Šiaulių miesto savivaldybės vadovų rytinį pasitarimą mero Artūro Visocko kabinete buvo sprendžiama „Geležinės lapės“ ateitis. Susitikime dalyvavo ir vienu iš naujųjų miesto simbolių tapusios metalo lankstinių skulptūros autorius Vilius Puronas. Derybos dėl žinomo turistų traukos objekto ateities truko vos 10 minučių.

 Plačiau >

Sociologinės apklausos rezultatų pristatymas perkeliamas iš kovo 12-osios į kovo 19-ąją dieną. Vadovaudamiesi Vyriausybės priimtu sprendimu dėl renginių draudimo nuo kovo 13d. iki kovo 27 d., informuojame, jog pristatymą galėsite stebėti tik Šiaulių miesto savivaldyvbės YouTube kanale. Transliacijos pradžia - 14 valandą. Užduoti rūpimus klausimus mokslininkų komandai galėsite vaizdo įrašo transliacijos komentarų skiltyje. Taip pat galite pateikti išankstinius klausimus adresu: gediminas_merkys@yahoo.com

 Plačiau >

Šiauliuose paminėtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metis. Kukliai, bet su nemažesne meile širdyse. Didžiulė minia šiauliečių dalyvavo iškilmingoje Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje, kartu giedojo Tautišką giesmę. Susirinkusieji taip pat turėjo galimybę stebėti Lietuvos karių palydas į misiją Afrikoje.

 Plačiau >

Šiaulių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia miesto gimnazijų moksleivius dalyvauti rašinio arba esė konkurse „Koks yra lietuvių tautos charakteris". Konkurso tikslas – prisiminti tarpukario Lietuvos profesoriaus Stasio Šalkauskio filosofinę mintį ir puoselėtas idėjas, skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą įtaigiai ir įdomiai rašyti rašinius arba esė. Idėja konkursui kilo vartant kultūros, literatūros ir meno žurnalą „Naujoji Romuva".

 Plačiau >

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ auklėtinė Kamilė Gaučaitė išrinkta 2019 m. Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų Metų geriausia sportininke.

 Plačiau >

Šiomis dienomis Šiaulių miesto viešojo transporto stotelėse visi šiauliečiai, belaukiantys autobuso yra kviečiami atkreipti dėmesį į reklaminiuose paviljonuose patalpintus eilėraščius. Maršrutinių autobusų stoteles puošia Šiaulių moksleivių kurti eilėraščiai, iliustruoti senjorų kurtais vėjo malūnėliais. Ši išskirtinė iniciatyva „Ką laisvės vėjai šneka“ skirta paminėti Lietuvių kalbos dienas ir Kovo 11-ąją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių bendrovėje „Ruvera“. Ši įmonė – viena iš dešimties šalies įmonių, praėjusią savaitę gavusių leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti. Rinkoje įsigyti skysčių ar gelių rankoms dezinfekuoti šiuo metu praktiškai neįmanoma. Tiesiai iš gamintojų įsigytos rankų higienos priemonės jau pristatytos į Savivaldybės Švietimo skyrių ir bus dalijamos miesto švietimo įstaigoms.

 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Tai, kas nauja, yra užmiršta sena. Šis posakis labai tinka kalbant apie tai, kad kiekvieną dieną išmetama daiktų, kurie yra tinkami naudoti ir gali būti kažkam labai reikalingi. VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pradeda naują veiklą, kuria bus siekiama tarpininkauti ir kuo daugiau tinkamų naudoti daiktų grąžinti tolimesniam naudojimui. Šiaulių mieste šiuo metu įrengti du daiktų dalinimosi punktai veikiančiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, kuriose nereikalingais daiktais galima dalintis NEMOKAMAI.

 Plačiau >

Nuolatiniai ir laikinieji globėjai, suteikiantys vaikams, išgyvenantiems ypatingai sunkias situacijas, prieglobstį, neretai tampa artimesniais už kraujo ryšiu susijusius artimuosius. Visgi tai – sunkus, 24 valandas per parą besitęsiantis darbas, kuriam pasiryžta nedaugelis. Net ir atėję į globėjų kursus žmonės kartais atsisako jais tapti, suvokę, kokios atsakomybės bei įsipareigojimai jų laukia. Nors už šį darbą mokamos išmokos, tam reikia ir pašaukimo.

 Plačiau >

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 14 straipsnio 2 ir 18 punktais, 15 straipsnio 2 dalies 4 punktu, 27 ir 28 straipsniais, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo 8 straipsnio 8 dalimi, 27 straipsnio 5 dalimi, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. vasario 28 d. sprendimu Nr. V-245 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Lietuvos Respublikoje“, atsižvelgdamas į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos (toliau – ESK)  2020 m. kovo 4 d. protokolinį sprendimą Nr. VAK-101 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių“ ir siekdamas užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso (COVID-19) plitimui, n u s p r e n d ž i u:

 Plačiau >
 1 ... 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.