Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiauliuose paminėtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metis. Kukliai, bet su nemažesne meile širdyse. Didžiulė minia šiauliečių dalyvavo iškilmingoje Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje, kartu giedojo Tautišką giesmę. Susirinkusieji taip pat turėjo galimybę stebėti Lietuvos karių palydas į misiją Afrikoje.

 Plačiau >

Šiaulių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia miesto gimnazijų moksleivius dalyvauti rašinio arba esė konkurse „Koks yra lietuvių tautos charakteris". Konkurso tikslas – prisiminti tarpukario Lietuvos profesoriaus Stasio Šalkauskio filosofinę mintį ir puoselėtas idėjas, skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą įtaigiai ir įdomiai rašyti rašinius arba esė. Idėja konkursui kilo vartant kultūros, literatūros ir meno žurnalą „Naujoji Romuva".

 Plačiau >

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ auklėtinė Kamilė Gaučaitė išrinkta 2019 m. Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų Metų geriausia sportininke.

 Plačiau >

Šiomis dienomis Šiaulių miesto viešojo transporto stotelėse visi šiauliečiai, belaukiantys autobuso yra kviečiami atkreipti dėmesį į reklaminiuose paviljonuose patalpintus eilėraščius. Maršrutinių autobusų stoteles puošia Šiaulių moksleivių kurti eilėraščiai, iliustruoti senjorų kurtais vėjo malūnėliais. Ši išskirtinė iniciatyva „Ką laisvės vėjai šneka“ skirta paminėti Lietuvių kalbos dienas ir Kovo 11-ąją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių bendrovėje „Ruvera“. Ši įmonė – viena iš dešimties šalies įmonių, praėjusią savaitę gavusių leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti. Rinkoje įsigyti skysčių ar gelių rankoms dezinfekuoti šiuo metu praktiškai neįmanoma. Tiesiai iš gamintojų įsigytos rankų higienos priemonės jau pristatytos į Savivaldybės Švietimo skyrių ir bus dalijamos miesto švietimo įstaigoms.

 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Tai, kas nauja, yra užmiršta sena. Šis posakis labai tinka kalbant apie tai, kad kiekvieną dieną išmetama daiktų, kurie yra tinkami naudoti ir gali būti kažkam labai reikalingi. VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pradeda naują veiklą, kuria bus siekiama tarpininkauti ir kuo daugiau tinkamų naudoti daiktų grąžinti tolimesniam naudojimui. Šiaulių mieste šiuo metu įrengti du daiktų dalinimosi punktai veikiančiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, kuriose nereikalingais daiktais galima dalintis NEMOKAMAI.

 Plačiau >

Nuolatiniai ir laikinieji globėjai, suteikiantys vaikams, išgyvenantiems ypatingai sunkias situacijas, prieglobstį, neretai tampa artimesniais už kraujo ryšiu susijusius artimuosius. Visgi tai – sunkus, 24 valandas per parą besitęsiantis darbas, kuriam pasiryžta nedaugelis. Net ir atėję į globėjų kursus žmonės kartais atsisako jais tapti, suvokę, kokios atsakomybės bei įsipareigojimai jų laukia. Nors už šį darbą mokamos išmokos, tam reikia ir pašaukimo.

 Plačiau >

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 14 straipsnio 2 ir 18 punktais, 15 straipsnio 2 dalies 4 punktu, 27 ir 28 straipsniais, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo 8 straipsnio 8 dalimi, 27 straipsnio 5 dalimi, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. vasario 28 d. sprendimu Nr. V-245 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Lietuvos Respublikoje“, atsižvelgdamas į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos (toliau – ESK)  2020 m. kovo 4 d. protokolinį sprendimą Nr. VAK-101 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių“ ir siekdamas užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso (COVID-19) plitimui, n u s p r e n d ž i u:

 Plačiau >

Vadovaujantis Neeksploatuojamų transporto priemonių identifikavimo, pripažinimo bešeimininkiu turtu, apskaitymo, realizavimo ir utilizavimo procedūrų vykdymo tvarkos aprašu, Šiaulių miesto savivaldybės administracija informuoja apie ketinimą perimti transporto priemones savo žinion ir kviečia atsiliepti transporto priemonių savininkus ar kitus turtinių teisių į transporto priemones turinčius asmenis.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad trūkstamus leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti įmonės turės jau šiandien. Tarp dešimties šalies įmonių, kurios galės pradėti gaminti rankų dezinfekantus, yra ir Šiaulių bendrovė  „Ruvera“. Išduotas leidimas suteikia teisę produkciją tiekti rinkai, t. y. parduoti žmonėms ir užtikrinti valstybės poreikius. Bendri visų šių įmonių pajėgumai per mėnesį – apie 2 000 tonų.

 Plačiau >

Šiaulių mero Artūro Visocko ranka lėmė, kad Lietuvos ir Portugalijos teniso rinktinių dvikova penktadienį prasidės Lauryno Grigelio ir Frederico Ferreiros Silvos dvikova. Pasibaigus šiai kovai, į Šiaulių teniso akademijos kortus žengs Julius Tverijonas ir portugalų lyderis Joao Sousa. 

 Plačiau >

Vadovaudamasis Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis savo įsakymu paskelbė Šiauliuose gripo epidemiją. Nors gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų susirgimo atvejų pastaruoju metu nedaugėja, gripo epidemijos laikotarpiu taikomos priemonės pasitarnaus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymui. Paskelbus gripo epidemiją, keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka sveikatos priežiūros įstaigose, esant reikalui, galima riboti švietimo įstaigų veiklą, taikyti kitas priemones.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė naujas narys Aurimas Lankas. Savivaldos rinkimuose su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašu dalyvavęs politikas į Tarybą grįžo po metų pertraukos. Laisva vieta Taryboje atsirado iš jos pasitraukus Vaidui Baciui.

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. A1-171 „Dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2020 metais limitų kredito įstaigoms patvirtinimo“ patvirtinti valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2020 metais limitai kredito įstaigoms.

 Plačiau >
 1 ... 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.