Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nuo rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai visose mokyklose, įskaitant ikimokyklinio ugdymo mokyklas, turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Kreipiantis dėl nemokamų pietų, kai nevertinamos pajamos, pildoma nustatyta elektroninė forma. Paraiškas jau galima teikti!

 Plačiau >

Bandymai apriboti naktinių alkoholio pardavimo vietų veiklą įtraukė Šiaulių miesto savivaldybę į teismus. Pastarosiomis savaitėmis sulaukta net dviejų sprendimų, įrodžiusių, kad savivaldos iniciatyvos dėl viešojo gyventojų intereso gynimo buvo teisingos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas pasirašė potvarkį, kuriuo inicijuojama septynių miesto seniūnaitijų gyventojų apklausa. Jei šiauliečiai pritars, kad pietiniame rajone esantys Dainų ir Lyros pėsčiųjų takai taptų vientisu bulvaru, Savivaldybės administracija gali būti įpareigota pradėti miestui nepriklausančios tako atkarpos sugrąžinimą visuomenės reikmėms. Septynių seniūnaitijų gyventojų apklausa vyks rugsėjo mėnesį.

 Plačiau >

 

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiauliuose šiemet buvo kaip niekad daug galimybių giedoti Tautišką giesmę su žinomais atlikėjais. Lietuvos himnas skambėjo ne tik Prisikėlimo aikštėje, Chaimo Frenkelio viloje, bet ir daugiabučių namų kiemuose įvairiausiose miesto vietose.

 Plačiau >

Į Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremoniją šiauliečiai rinkosi nedrąsiai – užslinkęs debesis bėrė lietaus lašus. Tačiau pakėlus trispalvę ir sugiedojus Tautišką giesmę, oras Šiauliuose kardinaliai pasikeitė, per keletą minučių į miestą sugrįžo tikra vasara. Po iškilmingos ceremonijos šiauliečiai neskubėjo skirstytis, bendravo vieni su kitais, džiaugėsi šventine diena, gėrėjosi trykštančiais fontanais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas prašo ieškoti galimybių paskubinti Rėkyvos progimnazijos projekto įgyvendinimą. Pastato rekonstrukcijai ir priestato statybai reikalingi beveik 4 mln. eurų, miestas ir vėl pasiruošęs iš biudžeto skirti pusę reikalingos sumos, kad tik darbai būtų įgyvendinti per dvejus, o ne per šešerius metus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kviečia individualių namų bei visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir valdytojus pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas (šiferio stogus, balkonus ir pan.). Atliekas nemokamai išveš ir Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne saugiai pašalins UAB „Ecoservice projektai“.

 Plačiau >

2020 maudymosi sezono metu - nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės maudyklų vandens kokybės stebėsena atliekama periodiškai kas dvi savaites. Užfiksavus padidėjusią taršą, tyrimai atliekami pakartotinai. Paplūdimių priežiūra Šiaulių mieste rūpinasi Šiaulių sporto centras „Atžalynas“.

 Plačiau >

Jau trečius metus pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šiais metais prasmingoms diskusijoms apie globą, rūpybą, šeimą skirta visa savaitė. Šiaulių miesto savivaldybėje vyko šventinis susitikimas su vaikų globėjais. Po miesto mero pasveikinimo ir padėkos kartu diskutuota apie budinčių globėjų, nuolatinių globėjų ir šeimynų kasdienybę, kylančias problemas, apie teises, pareigas ir valstybės politiką.

 Plačiau >

Liepos 1-ąją Šiaulių širdyje duotas startas naujoms veikloms, renginiams ir iniciatyvoms. Simbolinis miesto herbinės vėliavos sugrįžimas į Prisikėlimo aikštę tarsi iš naujo perdavė šią erdvę šiauliečiams ir miesto svečiams. Architektūros kūrinio – aikštės pristatymas gražiai sutapo su Tarptautinės architektų dienos minėjimu. Apie pagrindinių miestų erdvių kūrimą kalbėta specialiai surengtoje konferencijoje.

 Plačiau >

Šiauliuose intensyvios liūties metu, kuri prasidėjo pirmadienio vakarą, birželio 29 d., apie 22 val. ir truko iki 7 val. ryto, Šiaulių meteorologijos stoties duomenimis, iškrito apie 63 mm kritulių. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos teigimu, tai stichinis meteorologinis reiškinys. Momentinis iškritusių kritulių kiekis yra didesnis už vidutinį mėnesio kritulių kiekį.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. liepos 7 d. iki 2020 m. gruodžio 14 d. bus vykdomi viaduko per geležinkelį Žemaitės g. kapitalinio remonto darbai. Atkreipiame dėmesį, kad eismas viaduku bus apsunkintas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.