Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Keičiasi Respublikinės Šiaulių ligoninės darbo tvarka

Kadangi Lietuvoje nuo 2020 m. kovo 16 d. 00:00 skelbiamas karantinas, keičiasi mūsų ligoninės darbo tvarka.

Susipažinkime:

Visa planinė pagalba Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nuo kovo 16 d. yra atšaukiama, išskyrus specifinius atvejus (chemoterapija, radioterapija, biologinė terapija, žalieji koridoriai, nėščiųjų konsultacijos, kuomet atliekama I-o ir II-o trimestro ultrgarso patikra, naujagimių konsultacijos ir kai kurios endoskopinės procedūros- kolonoskopijos,esant teigiamam slapto kraujavimo testui).
Taigi, tęsiama TIK NEATIDĖLIOTINA planinė pagalba (pagalba, kurios nesuteikus gali pablogėti paciento būklė).
Apie visa tai pacientai bus informuoti telefonu. Jeigu nesulauksite skambučio – atvykite sutartu laiku.
Artimiausiu metu nurodysim telefono numerius, kuriais galėsite kreiptis dėl tolimesnio gydymosi ligoninėje.

Atvykstantiems:

Neatidėliotinai konsultacijai turi atvykti tik pats pacientas, be palydinčių.
Uždaromi įėjimai į ligoninę.
Kudirkos g. 99 pacientams skirtas įėjimas į Konsultacijų skyriaus registratūrą po centrinio įėjimo laiptais ir pro Skubiosios pagalbos-priėmimo skyriaus įėjimą.
Onkologijos klinikoje veiks tik pagrindinis įėjimas.
Moters ir vaiko klinikoje veiks pagrindinis įėjimas (prie angeliuko) - pro šį įėjimą patenka neatidėliotinos planinės konsultacijos (aukščiau išvardinti atvejai). Nėščiųjų priėmimo įėjimas skirtas visoms klinikos skubioms ginekologinėms pacientėms ir besilaukiančioms pacientėms, kurioms reikalinga skubi pagalba. Vaikų skubiosios pagalbos-priėmimo skyriaus įėjimas – reikalaujantiems skubios pagalbos vaikams.

Prie kiekvieno įėjimo Jums bus užduodami keletas klausimų norint užtikrinti, kad tikrai galite būti ligoninėje karantino metu.

Pacientų artimieji nebus įleidžiami, išskyrus tuos atvejus, kai paciento būklė yra labai sunki ar pacientas yra iki 14 metų ir yra be vieno iš tėvų. Kiekvienu tokiu atveju reikės aptarti galimybes su skyriaus, kuriame pacientas yra gydomas, vedėju. Nuo kovo 16 d. prie gimdančios moters ir pogimdyvinėje palatoje artimųjų dalyvavimas yra draudžiamas. Lauknešėliai ligoninėje besigydantiems pacientams galimi tik išskirtinais atvejais ir tik gavus gydančiojo gydytojo leidimą, paliekami prie centrinio įėjimo visose klinikose, budinčiam darbuotojui iki 14 val.

Linkime visiems ramybės, rūpinkimės vieni kitais, pasitikėkime medikais ir būkime supratingi šioje ekstremalioje situacijoje. Viską vykdome tik dėl mūsų visų saugumo ir sveikatos.

Parengta pagal Respublikinės Šiaulių ligoninės informaciją

Respublikinės Šiaulių ligoninės nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: