Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pastaruoju metu Šiaulių mieste susiklosčiusią situaciją vertinu kaip tam tikrų politinių jėgų inicijuotą priešrinkiminį farsą. Vienareikšmiškai palaikau mero pavaduotojo Domo Griškevičiaus ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio poziciją, pritariu jų kreipimuisi į Šiaulių apygardos prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto. Labai apmaudu, kad tokiu svarbiu laiku – kai formuojamas kitų metų miesto biudžetas, yra sabotuojamas Savivaldybės darbas.

 Plačiau >

Norintys globoti vaikus kviečiami dalyvauti GIMK mokymuose. GIMK programos esmė - aktyvus suaugusiųjų mokymas, kurio tikslas - suteikti jiems naujos patirties, padėti suprasti, kaip jaučiasi be tėvų globos likęs vaikas.

 Plačiau >

Rėkyvos seniūnijos seniūnaičių rinkimų komisija 2018-11-22 posėdyje patvirtino šiuos kandidatus į seniūnaičius: Bačiūnų seniūnaitija: Kęstutis Sadauskas ir Jolanta Rumbinienė; Centro seniūnaitija: Liudmila Nazarenko; Vyturių seniūnaitija: Regina Radzevičienė.

 Plačiau >

Šiaulių dailės galerijoje susirinkę miesto kalbos bičiuliai paminėjo valstybinės kalbos statuso grąžinimo lietuvių  kalbai 30-metį. Renginyje prisiminti Šiaulių kalbininkų kartu su miesto visuomene nuveikti darbai, suorganizuoti renginiai, pasidžiaugta Lietuvių kalbos draugijos Šiaulių skyriaus veikla, jo glaudžiu bendradarbiavimu su Savivaldybe.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019-01-01 Socialinių paslaugų skyriuje nebus nustatomas specialiųjų poreikių lygis ir išduodami neįgaliojo pažymėjimai, asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių.

 Plačiau >

Siekiant naudotų baterijų surinkimą padaryti patogesnį ir užtikrinti, kad šios atliekos nepatektų į aplinką ar sąvartyną, UAB „Žalvaris“, bendradarbiaudama su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, daugiabučių namų laiptinėse, atskiru gyventojų pageidavimu, įrengia specialias panaudotų galvaninių elementų ir baterijų surinkimo dėžutes.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 26 d. Šiaulių miesto savivaldybėje vykusioje spaudos konferencijoje pristatyta kalėdinių ir naujamečių renginių programa Šiauliuose. Pirmąjį žiemos savaitgalį šiauliečiai ir miesto svečiai kviečiami pasitikti ypatingai – įžiebti pagrindinę miesto Kalėdų eglę ir atverti duris išskirtiniam šventiniam laikotarpiui. Gruodžio 1-ąją prasidėję renginiai tęsis iki pat Trijų karalių ir įvairiausiais rakursais kvies drauge laukti gražiausių metų švenčių. Daugiau nei mėnesį miestiečiai lankysis Kalėdų eglių įžiebimo šventėse, įvairiausiuose koncertuose, susitikimuose, ekskursijose, parodose ir dalysis gerumu bei gera nuotaika su visais aplinkiniais.

 Plačiau >

Lapkričio 30 d. (penktadienį) bus įjungtas rekonstruotas pėsčiųjų šviesoforas prie Tilžės g. 68 (prie elektros tinklų). Tai pirmasis pėsčiųjų šviesoforas Šiauliuose, turintis tiek žalio, tiek raudono signalo pėstiesiems trukmės skaitiklį. Pėstiesiems, laukiantiems žalio signalo, bus aišku, kiek laiko dar reikės laukti, o degant žaliam šviesoforo signalui, skaitiklis parodys, kiek dar laiko jis degs, kad pėstieji galėtų įvertinti, ar per likusį laiką spės pereiti gatvę, ir nerizikuotų.

 Plačiau >

Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius  ir Administracijos direktorius Antanas Bartulis kreipėsi į Šiaulių apygardos prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto. Politikai savo prašyme teigia, kad Savivaldybėje užregistruotame ir viešai išplatintame penkiolikos Šiaulių miesto tarybos narių pasirašytame rašte paskleista tikrovės neatitinkanti informacija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ieško rūpintojo kandidatūros ribotai veiksniam asmeniui.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. A-1950 patvirtintas Šiaulių miesto nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 24 d. koncertų salėje „Saulė" nuaidėjo Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblio „Kalatinis" koncertas „55-eri metai su šokiu per gyvenimą", skirtas ansamblio sukakčiai paminėti. Jaukaus vakaro metu buvo įvertinta ansamblio kūrybinė veikla ir pasiekimai, pasidžiaugta nueitu ilgu šokio ir muzikos keliu. Šokių ansamblį sukakties proga sveikino kolektyvai iš Šiaulių, Palangos, Joniškio, Panevėžio, Ginkūnų ir Siguldos (Latvija).

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė gavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių filialo tremtinių kreipimąsi, kuris adresuotas Šiaulių miesto tarybos nariams ir Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui, o taip pat – žinaisklaidos atstovams.  

 Plačiau >

1918 metų lapkričio 24 dieną Šiauliuose vyko pirmieji Lietuvoje visuotiniai demokratiniai rinkimai ir išrinkta laikinoji Šiaulių miesto taryba. Kitas svarbus įvykis – šiuose rinkimuose pirmą kartą balsavo moterys. Pokalbis apie Lietuvos savivaldos šimtmetį – su šiauliečiu istoriku dr. Jonu Sireika.

 Plačiau >

Tautos laisvė ir nepriklausomybė, valstybė – šie kiekvienam žmogui svarbūs dalykai, matyt, neįsivaizduojami be jėgos, kuri  tas vertybes gintų. 1918 metais, tik spėjus paskelbti nepriklausomybę, tuoj teko galvoti ir apie ginkluotųjų pajėgų kūrimą, nes laikotarpis buvo itin neramus. Dabar galime pagrįstai didžiuotis ir džiaugtis Lietuvos kariuomene. 100-metį minintys Šiaulių įgulos kariniai daliniai į iškilmingą gimtadienį pakvietė ir miestiečius.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.