Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Vyriausybė sutiko SĮ Šiaulių oro uostui be konkurso dešimtmečiui išnuomoti dalį kariuomenei priklausančios aviacijos infrastruktūros Šiauliuose. Sprendimas buvo reikalingas tam, kad netoli karinės aviacijos bazės Šiauliuose įsikūręs savivaldybės įmonės valdomas civilinis oro uostas galėtų ir toliau naudoti šiuo metu faktiškai valdomą infrastruktūrą.

 Plačiau >
Atliekų tvarkymas
2020-04-01

Gerbiami Šiaulių miesto gyventojai, informuojame, kad Lietuvos Respublikoje yra paskelbtas karantinas, kuriuo siekiama užkirsti kelią COVID-19 virusui plisti ir apsaugoti gyventojų sveikatą. Dėl šios priežasties laikinai, iki karantino pabaigos yra sustabdyta didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelės veikla. Taip pat laikinai Šiaulių miesto gyventojai negalės naudotis individualia didelių gabaritų atliekų išvežimo iš gyvenamosios paskirties objekto paslauga.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija, vadovaudamasi tarptautinių institucijų ir kitų šalių rekomendacijomis ir siekdama išvengti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo, teikia rekomendacijas dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ne sveikatos sektoriaus institucijose.

 Plačiau >
Palaikome Italiją!
2020-03-31

Šį vakarą Šiaulių miesto savivaldybės bokštelis nušvito Italijos vėliavos spalvomis. Savivaldybė jungiasi prie Prezidento kanceliarijos iniciatyvos ir taip išreiškia palaikymą Italijai, šiandien mininčiai nacionalinę Gedulo dieną. Koronaviruso pandemija šioje šalyje nusinešė jau apie 12 000 gyvybių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas spaudos konferencijoje akcentavo, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijos dėl bendrųjų patalpų valymo ir dezinfekavimo daug kur neveikia. Meras įsitikinęs, kad saugios aplinkos užtikrinimas daugiabučių laiptinėse yra vienas prioritetinių sprendimų, nes iš didelės rizikos vietų grįžę gyventojai liečia durų rankenas, turėklus, jungtukus, liftų mygtukus – susidaro puikios galimybės platinti užkratą. „SAM rekomendacijos nelabai veikia. Kodėl? Todėl, kad  daugiabučių namų administravimas yra rinka, kurioje teikdamas papildomas dezinfekavimo paslaugas turėsi didinti kainą gyventojams, o valydamas įprastai, galėsi pasiūlyti mažesnę kainą ir būsi patrauklesnis butų savininkams. Negalime rizikuoti žmonių sveikata, rinkos sąlygas privalome pakeisti griežtais ministro A. Verygos sprendimais“,  – komentavo A. Visockas.

 Plačiau >

Prašome susipažinti su naujais autobusų tvarkaraščiais, kurie galios nuo balandžio 1 d. Taip pat, atsižvelgiant į keleivių pageidavimus ir pasiūlymus, Šiaulių mieste autobusai kursuos nauju maršrutu nr. 23A (Gegužių žiedo st. – Geležinkelio stoties st.). Dar viena naujiena – nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros alėjos atkarpą nuo Tilžės g. iki Žemaitės g., autobusų eismas vyks šiomis gatvėmis:

 Plačiau >

UAB „Šiaulių vandenys“ atlikta klientų apklausa parodė, kad 88 proc. apklaustųjų yra patenkinti geriamojo vandens kokybe. Taip pat paaiškėjo, kad apklausos dalyviai yra patenkinti nuotekų tvarkymo paslauga, teigiamai vertina darbuotojų darbą ir pačią bendrovę.

 Plačiau >

Ekstremalios situacijos ir karantino metu, siekdama apsaugoti klientus ir darbuotojus nuo plintančio viruso COVID-19, AB „Šiaulių energija“ neaptarnauja klientų bendrovės vartotojų priimamajame. Tačiau pagrindinę savo veiklą ir toliau vykdo atsakingai: užtikrina patikimą ir nenutrūkstamą centralizuotos šilumos ir karšto vandens tiekimą laikotarpiu, kai asmeninei higienai skiriamas ypatingas dėmesys ir nepertraukiamas gyventojų aprūpinimas karštu vandeniu ir šiluma yra itin svarbus.

 Plačiau >
DĖMESIO!
2020-03-31

Dėl pratęsto karantino paraiškų teikimas ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR ŠIAULIŲ MIESTO TERITORIJOJE VEIKIANČIŲ NEFORMALIOJO SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO TEIKĖJŲ PROGRAMŲ FINANSAVIMO KONKURSUI yra nukeliamas. Paraiškos bus priimamos vieną savaitę po Vyriausybės nustatyto karantino pabaigos adresu: Šiauliai, Pakalnės g. 6 A, 15 kab.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą dėl medicininių kaukių ir dezinfekcinio skyscio pardavimo karantino laikotarpiu. Siekiant, kad nebūtų piktnaudžiaujama padėtimi bei kad profilaktiškai naudojamų asmens apsaugos priemonių bei dezinfekcinio skysčio pakaktų kuo daugiau gyventojų, nuspręsta rekomenduoti parduotuvėms kiekius, kokiais juos galima parduoti.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. balandžio 1 - 3 d., 8 - 9 d. ir 20 - 24 d. Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose (AB priklausančioje karinėje teritorijoje) šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas. jokie veiksmai civilinėse teritorijose nebus vykdomi.

 Plačiau >

Kovo 28 d. pasižymėjo fantastišku oru. Buvo saulėta ir gražu, o termometrų stulpeliai šoktelėjo aukščiau 10oC šilumos. Tačiau ne retai tokie puikūs orai atneša ir bėdų. Kovo 28 d. pasižymėjo tuo, kad kietųjų dalelių KD10 koncentracija daugelyje Lietuvos miestų viršijo paros ribinę vertę.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad atsižvelgdamos į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos rekomendaciją taikyti papildomas priemones, siekiant padėti sumažinti mokestinę naštą gyventojams, kurie buvo finansiškai paveikti koronaviruso (COVID-19) karantino ar kuriems iškilo laikinų finansinių sunkumų dėl netikėto pandemijos poveikio, pavyzdžiui, prarasta darbo vieta, prastova ar laikinai sutrikęs pajamų srautas ir pan., netaikys delspinigių už pavėluotai apmokėtas paslaugas, kurios buvo suteiktos nuo šių metų kovo mėnesio iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo pabaigos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ (Trakų g. 20 A) filialo vyresnioji bibliotekininkė Giedrė visą savaitę atliko kilnią misiją – 3D spausintuvo pagalba spausdino apsauginių skydų rėmelius medikams. Ir štai rezultatas – 30 skydų rėmelių keliauja į gerontologijos kliniką. Biblioteka ir toliau gamins skydelius, prisidėdama prie medikų saugumo.

https://lt-lt.facebook.com/%C5%A0iauli%C5%B3-miesto-savivaldyb%C4%97s-vie%C5%A1oji-biblioteka-298536736853436/

 Plačiau >

Spaudos konferencija jau antrą kartą buvo surengta nuotoliniu būdu. Joje dalyvavo Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas Remigijus Mažeika, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Administracijos direktorius Antanas Bartulis. Žiniasklaidos atstovai konferencijoje dalyvavo tokiu pačiu principu, prisijungę nuotoliniu būdu.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.