Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Miesto ūkio naujienos
Akcija „Darom 2019“

Šiaulių regiono gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti organizuojamoje akcijoje „DAROM 2019“, kuri balandžio 27 d. nuo 10 val. vyks visoje Lietuvoje. Tvarkytinų taškų žemėlapis http://mesdarom.lt/kur-atvykti

Kaip ir kasmet, VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, prisidėdamas prie šios iniciatyvos, įsipareigojo nemokamai priimti visas akcijos metu surinktas ir balandžio 29-30 d. atvežtas išrūšiuotas atliekas. Bus priimamas netinkamas perdirbti stiklas, plastikas, drabužiai, tekstilės gaminiai, nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga, naudoti nebetinkamos padangos, statybinės, didelių gabaritų ir kitos biologiškai nesuyrančios atliekos, taip pat biologiškai skaidžios atliekos (žolė, lapai, sodo ir daržo atliekos).

Plačiau
Visuomenės informavimas apie projektinius pasiūlymus

Vadovaudamiesi statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus 60 punkto ir 13 priedo nuostatomis, informuojame apie „Spindulio gatvės nuo Žemaitės g. iki Purienų g. ir Purienų gatvės nuo Spindulio g. iki Tilžės g. rekonstravimo projektas“ parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
Visuomenės informavimas apie projektinius pasiūlymus

Vadovaudamiesi statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus 60 punkto ir 13 priedo nuostatomis, informuojame apie „Žalgirio gatvės nuo Dubijos g. iki Vytauto g. rekonstravimo projektas“ parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
Šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo darbai Aušros al.

Informuojame, kad nuo 2019 m. balandžio 10 d. iki 2019 m. balandžio 25 d. bus vykdomi šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo darbai ties Aušros al. 50. Atkreipiame dėmesį, jog darbų metu bus uždaryta Aušros al. eismo juosta link Žemaitės g. Dėl apsunkintų eismo sąlygų, prašome vairuotojų pasirinkti kitą kelionės maršrutą.

Atsiprašome dėl nepatogumų.

Plačiau
Informuojame apie parengtą Šiaulių miesto aplinkos oro kokybės valdymo programą

Šiaulių miesto oro kokybės valdymo programa (toliau – Programa) parengta įgyvendinant projektą „Aplinkos oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“ (toliau – Projektas). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės biudžeto lėšomis.

Programos rengėjas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas Aplinkos apsaugos institutas

Plačiau
Vairuotojų dėmesiui! Bus uždaroma Vytauto g. atkarpa nuo Draugystės pr. iki Tilžės g.

Informuojame, kad nuo balandžio 1 d. iki birželio 1 d. bus vykdoma vandentiekio ir nuotekų tinklų renovacija Vytauto g. atkarpoje nuo Draugystės pr. iki Tilžės g. Atkreipiame dėmesį, kad šioje gatvės atkarpoje eismas bus uždarytas. Atsiprašome už nepatogumus.

Plačiau
Pirmoji žiedinė sankryža Šiauliuose

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti Šiaulių m. susisiekimo komunikacijų (Lyros ir Gardino g.) rekonstravimo projektą. Daugelis šiauliečių, norėdami pravažiuoti Lyros ir Gardino g. sankryžą, susiduria su problemomis. Sankryža neatlieka greičio mažinimo ir eismo saugumo funkcijos: didelis plotis ir netinkamas kelių prisijungimo būdas lemia didelį važiavimo greitį ir didelį avarinių situacijų skaičių. Todėl buvo priimti sprendimai Šiaulių miesto Lyros ir Gardino gatvių sankryžą rekonstruoti į žiedinę sankryžą.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: