Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių meras įspėjo koncertinės įstaigos vadovą

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo potvarkiu įspėjo Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovą Saulių Kaunecką. Įspėjimas pareikštas dėl blogo įstaigos darbo organizavimo. Mero potvarkyje konstatuojama, kad Saulius Kauneckas neužtikrino tinkamo veiklos organizavimo karantino metu.

 

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, įvertinęs gautą koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo paaiškinimą konstatavo, kad Saulius Kauneckas padarė darbo pareigų pažeidimą, kadangi eidamas Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo pareigas, netinkamai organizavo įstaigos ir savo, kaip įstaigos vadovo, darbą. Karantino metu, visiems įstaigos darbuotojams dirbant nuotoliniu būdu, neužtikrino, kad darbo metu būtų galima susisiekti su įstaigos kontaktiniu asmeniu nurodytu telefonu. Pats vadovas darbo metu taip pat neatsakinėjo mobiliuoju telefonu, nesilaikė reikalavimų dėl įstaigos darbuotojų nuotolinio darbo įforminimo ir tokiais veiksmais neužtikrino tinkamo įstaigos funkcionavimo.

„Karantinas – ne priežastis ir ne pasiteisinimas aplaidžiai dirbti savo darbą. Įstaigai, kuriai skirti tokie dideli asignavimai, negali atmestinai žiūrėti į savo veiklos organizavimą. Netoleruosiu bet kokio įstaigų vadovų aplaidumo. Šiuo atveju, koncertinės įstaigos metinis biudžetas siekia 1,4 mln. eurų, taigi kyla klausimų, ar tinkamai naudojami biudžeto asignavimai“, – pasirašytą potvarkį komentavo  meras Artūras Visockas.

Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovas Saulius Kauneckas įspėtas, kad jei per dvylika mėnesių bus pakartotinai padarytas darbo pareigų pažeidimas, tai galėtų nulemti darbo sutarties  nutraukimą dėl darbuotojo kaltės.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: