Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių miesto ir kariuomenės atstovai aptarė tolimesnį bendradarbiavimą

Šiaulių savivalda ir Lietuvos kariuomenės savanoriai ir toliau palaikys glaudžius tarpusavio ryšius, stiprins bendradarbiavimą. Taip sutarta Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vado Mindaugo Statkaus susitikime su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku. Taip pat kalbėta apie miesto ir kariuomenės projektus, savanoriškos karo tarnybos skatinimo galimybes.

 

Vos prieš keletą dienų tarnybą Šiaulių savanorių rinktinėje pradėjęs majoras Mindaugas Statkus apsilankė Šiaulių miesto savivaldybėje. Rinktinės vadą priėmė miesto meras Artūras Visockas. Nuoširdaus pokalbio metu aptartos miesto aktualijos,  tolimesnio bendradarbiavimo tarp savivaldos ir kariuomenės perspektyvos.

„Visų pirma noriu padėkoti už išskirtinį dėmesį ir pagarbą savanorių pajėgoms,  Šiaulių mero asmenyje matau pavyzdį kitoms savivaldybėms, kaip galima rasti sutarimą, sukurti bendradarbiavimo atmosferą“, – kalbėjo naujasis 6-osios rinktinės savanorių vadas.

Mindaugas Statkus su Artūru Visocku aptarė ir savivaldos galimybes prisidėti stiprinant kario savanorio tarnybos patrauklumą, didinant visuomenės įsitraukimą. Užsienyje savanoriams yra suteikiamos įvairios lengvatos, pasirinkę tarnavimą savos šalies laisvei nusipelno ir ypatingos aplinkinių pagarbos.

Šiaulių meras pasidžiaugė, kad kariai savanoriai sėkmingai darbuojasi įvairiausiose srityse, jie pasižymi tvirta nuomone, stipriu atsakomybės jausmu, patriotiškumu. 

„Bendromis pastangomis turime stiprinti kariuomenės ir visuomenės ryšius, auginti tarpusavio pasitikėjimą. Šiauliai gali didžiuotis išskirtiniu bėgimu „Runway Run“, kuris kviečia simbolinėms lenktynėms su NATO naikintuvais, yra ir kitų gražių iniciatyvų. Šiuo metu sparčiai juda darbai Prisikėlimo aikštėje, tikimės, kad Lietuvos kariuomenės dieną jau bus galima minėti atsinaujinusiame miesto centre. Tai graži tradicija, ji turi turėti tęstinumą“, – sakė Artūras Visockas.

Šiaulių meras pasidžiaugė Lietuvos kariuomenės sprendimu mieste įkurti naują karinį miestelį. Po dvejų-trejų metų teritorijoje prie Pakruojo gatvės turėtų įsikurti „Margirio“ pėstininkų batalionas. Miestelis bus statomas viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu. Aštuonių hektarų sklype Šiauliuose projekto vystytojai pastatys kareivines, valgyklą, štabą, automobilių stovėjimo aikšteles, sandėlius, garažus, degalinę, sporto aikštes ir patalpas bei kitus reikalingus statinius.

 

 Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: