Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeliamas - šiais metais pajamas deklaruoti bei mokestį sumokėti reikės iki liepos 1 d. GPM permokų grąžinimo terminas nesikeičia - gyventojams, teisingai ir laiku pateikusiems deklaraciją, jos bus grąžintos kaip ir kasmet, iki liepos 31 d.

 Plačiau >

Nusistovėjus saulėtiems, sausiems ir vėjuotiems orams, siekiame sumažinti kietųjų dalelių koncentraciją ore, todėl  Šiauliuose pradedame plauti gatves. Vakar, balandžio 8 dieną, nuplauta 20 gatvių atkarpų. Gatvių plovimas bus kartojamas atsižvelgiant į orus. Sausų, šiltų orų atveju bus įtraukiama daugiau Pietinio rajono tankiai apgyvendintų gatvių: Lyros, Gegužių, Lieporių. Jei gamta dovanos lietaus, jis nuplaus visas gatves iš karto.

 Plačiau >

Svarbiausi kontaktai

Svarbi informacija verslui

Paslaugos ir parama gyventojams  

Informacinis leidinys

Vaizdo medžiaga su vertimu į gestų kalbą

Garso įrašai neregiams ir silpnaregiams


Grįžtančiųjų iš užsienio registracija transportavimui į Šiaulius: (8 41) 500 535 (iš Vilniaus), (8 41) 500 538 (iš Kauno, kitų vietovių), (8 41) 500 536 (iš Klaipėdos, Palangos).

 Plačiau >

Reaguojant į karantino kasdienybę, Savivaldybėje kilo mintis išnaudoti Prisikėlimo aikštėje esančią sieną padėkai tiems, kurie šiuo laikotarpiu labiausiai rizikuoja ir paskatinimui visiems kitiems - gerbti jų darbą, likti namuose.

 Plačiau >

AB „Lietuvos geležinkeliai“, atsižvelgdama į dabartinę situaciją dėl COVID-19 viruso, dar kartą optimizuoja traukinių reisus. Vertinant faktą, kad daliai žmonių traukiniai – vienintelė tolimojo susisiekimo priemonė, „Lietuvos geležinkeliai“ žada užtikrinti, kad susisiekimas tarp miestų nenutrūks.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga išleido sprendimą dėl mirusiųjų palaikų tvarkymo ir laidotuvių organizavimo ekstremaliosios situacijos šalyje dėl COVID-19 ligos plitimo grėsmės paskelbimo laikotarpiu. Pateikiame gyventojams skirtas rekomendacijas. Visą sprendimo tekstą rasite nuorodoje straipsnyje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė deda visas pastangas dėl ekstremaliosios situacijos likvidavimo, jos padarinių šalinimo organizavimo ir grėsmių dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) plitimo valdymo. Šiuo metu visi žmogiškieji ištekliai yra sutelkti ties ekstremaliosios situacijos valdymu, todėl prašome suprasti, kad Šiaulių miesto savivaldybei siunčiami raštai, nesusiję su COVID-19 ar su ekstremaliosios situacijos valdymu, bus nagrinėjami ir į juos bus atsakoma ne prioriteto tvarka. Atsiprašome dėl nepatogumų ir dėkojame už supratingumą.

 Plačiau >

Premija skiriama už tautos kultūros, meno, filosofinės ir pedagoginės minties įprasminimą ir plėtojimą.

Kandidatus premijai gauti turi teisę siūlyti fiziniai ir juridiniai asmenys (įstaigos ir organizacijos). Pareiškėjų pateiktus pasiūlymus svarsto Stasio Šalkauskio premijos komisija, kurios sudėtį tvirtina Savivaldybės meras savo potvarkiu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės vadovai pirmadienį paskelbė, kad namų savininkų bendrijos ir administruojančios  bendrovės privalo vykdyti Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijas dėl bendrųjų patalpų valymo ir dezinfekavimo, rekomendacijas sustiprino pasirašytas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas surengė trumpą šiauliečių apklausą socialiniuose tinkluose, du trečdaliai dalyvių pasisakė, kad papildomas valymas turi būti vykdomas ne miesto, o pačių gyventojų lėšomis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka toliau sėkmingai 3D spausdintuvu spausdina medikams skirtus apsauginius skydų rėmelius. Šią savaitę 30 vnt. sukomplektuotų apsauginių skydų perduota Respublikinės Šiaulių ligoninės Radiologijos skyriui.

 Plačiau >

Informuojame, kad atnaujinamas darbas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse (Pailių g. 19 ir J. Basanavičiaus g. 168B) ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėje prie uždaryto Kairių sąvartyno.  Jei yra galimybė, rekomenduojame susilaikyti nuo atliekų pristatymo į Aikšteles iki karantino pabaigos.

Dėl koronaviruso grėsmės, prašome visų supratingumo ir Aikštelėse laikytis privalomų taisyklių:

 Plačiau >

Karantinas - ne naujiena žmonijos istorijoje. Tai neatsiejamas civilizacijos palydovas. Virusai evoliucionuoja taip pat sėkmingai, kaip kultūros ar meniniai judėjimai. Tačiau šį kartą nauja yra tai, kad tamsią izoliaciją vienuolynų celėse ar dvarų bokštuose pakeitė nuotolinis darbas,  bendradarbiavimas, kūryba ir pramogavimas. Internetas, skaitmeninės technologijos metė iššūkį virusui ir išskaidytą bei įbaugintą visuomenę subūrė jau kitai, virtualiai bendravimo pakopai.

 Plačiau >

Kasdienį gyvenimą paralyžiuojantis koronavirusas tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje pristabdė vieną didžiausių bendruomenių – sporto mėgėjus, profesionalius sportininkus ir trenerius. Vienas po kito atšaukiami visų lygių čempionatai bei varžybos ne tik šalies, bet ir tarptautiniu mastu. Tarptautinis olimpinis komitetas į 2021-uosius metus perkėlė net Tokijo olimpines žaidynes. Iki tol didžiausią pasaulyje sporto renginį yra sustabdę tik pasauliniai karai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotos spaudos konferencijos metu Savivaldybės vadovai informavo apie naujausius priimtus sprendimus dėl daugiabučių namų laiptinių valymo. Kaip žinoma, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) yra išleidusi rekomendacijas dėl bendrųjų patalpų valymo ir dezinfekavimo, tačiau dažnai jų yra nepaisoma. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu šios rekomendacijos tapo privalomos. Gyventojai raginami informuoti Savivaldybę, jei daugiabučius namus administruojančios bendrovės ar bendrijų pirmininkai nesilaiko šio nurodymo.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.