Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Švietimo naujienos
Žemės dienos renginiai Vinco Kudirkos progimnazijoje

Pasaulinę Žemės dieną Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai paminėjo netradicinėje veikloje. Susirinkę ankstų rytą į mokyklą kudirkiečiai aptarė Žemės dienos svarbą, žiūrėjo filmukus apie žmogų - gamtos „valdovą“, kaip reikia gyventi, kad pasaulis neuždustų nuo blogo oro, nuo šiukšlių, nuo kenksmingų medžiagų. Vėliau septintokams teko laimė piešti šalikėlius ant vandens EBRU technika. Čia jiems pagelbėjo patarimais dėstytojos L. Gaubienė ir F. Klevinskienė iš Profesinio rengimo centro technologijų skyriaus. „Bičių“ gamyba (o gal kūryba?) užsiėmė visų klasių mokiniai. Klasių kūrybinėse dirbtuvėse „gimė“ pačių įvairiausių bičių ir iš popieriaus, ir iš plastiko butelių, ir iš vienkartinių puodelių.

Plačiau
Gegužių progimnazijos mokinių tėvų dovana vaikams

Apsukęs metų ratą atkeliavo pavasaris, o kartu su juo kovo 21 d. į Gegužių progimnaziją sugrįžo ir bendruomenės vakaras ,,Tėvai vaikams“. Antrą kartą įgyvendinta Progimnazijos tarybos, Tėvų aktyvo ir administracijos susitikimo metu gimusi idėja - parengti ir kartu pasidžiaugti 1-8 klasių tėvų bendruomenių pasirodymais. Vakaro sėkmė -  neįprasta situacija, kai mokyklos scenos žvaigždės ne mokiniai, o jų tėveliai, kai žiūrovai ir vertintojai ne suaugę, o vaikai.

Plačiau
Saulės“ pradinėje mokykloje gamtosauginė pradinukų konferencija

Kovo 20 dieną Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla kartu su Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centru organizavo Šiaulių apskrities pradinių klasių mokinių pažintinę - praktinę konferenciją „Tyrinėjame mišką“, kurios tikslas – tobulinti mokinių pažinimo, socialines, kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Konferencijoje dalyvavo mylintys gamtą priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai bei pradinukai – tie, kurie stebi, tyrinėja, kurie sustoja, bent trumpam, pasigrožėti, įsiklauso, ką pasakoja parskridę paukščiai, besiskleidžiantis daigas, kurie bando atskleisti gamtos paslaptis.

Plačiau
Čia mūsų Žemė

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena (arba astronominis pavasaris) paminėta ir Lieporių gimnazijoje. Skautų būrelio nariai, vadovaujami mokytojų Remigijaus Pozniakovo ir Mangirdo Šlapelio, įnešė ir gimnazijos kieme iškėlė Žemės vėliavą. Minėjimas prasidėjo šventiniu koncertu, kurį paruošė patys gimnazistai. Skambant dainai ,,Čia mūsų žemė“  bendruomenė įsitraukė į šokio sūkurį ir pasveikino atgimstančią Žemę.

Plačiau
"Lietuvos mažųjų žaidynės -2019"

Kovo 20 dieną Šiaulių "Romuvos" progimnazijoje vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų sporto projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės - 2019“ II-asis etapas.  Projektą organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Šiais metais projekte dalyvauja daugiau kaip 200 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Plačiau
Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos šokių kolektyvo „Žalnieriukas“ pasirodymai

Dvi mažųjų kolektyvo „Žalnieriukas“ šokėjų grupės pabuvojo Panevėžyje, kur vyko respublikinis liaudiškų šokių festivalis ,,Saula riduolėla“, skirtas Kovo 11-osios minėjimui. Festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus, Kauno, Pasvalio, Biržų, Panevėžio ir Latvijos. Mūsų šokėjai papuošė šį renginį gražiu šokimu, tvarkingais kostiumais, gera nuotaika. Stebėjo kitų kolektyvų pasirodymus, pasisėmė geros nuotaikos bei patirties.

Plačiau
Neabejingi istorijai varžėsi Lieporių gimnazijoje

Ciceronas sakė: „ Nežinosi istorijos – taip ir liksi kūdikiu.“

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko  ,,Istorijos protų karai”.  Istorijos žinias panoro pasitikrinti ir renginyje dalyvavo Gegužių, Ragainės, Dainų, ,,Sandoros” progimnazijų ir Lieporių gimnazijos komandos. Viktorinoje mokiniams reikėjo atpažinti istorines asmenybes, spręsti klausimus, susijusius su Lietuvos ir Šiaulių istorija. Šis renginys buvo skirtas skatinti mokinius domėtis savo krašto ir mūsų valstybės istorija bei ugdyti pilietiškumo ir meilės savo tėvynei jausmą.

Plačiau
Tarptautinė virtuali paroda lopšelyje-darželyje „Trys nykštukai“

Seimas 2019-uosius paskelbė Pasaulio lietuvių metais. Visi pasaulyje gyvenantys lietuviai ir lietuvių kilmės asmenys yra vienos Lietuvos dalis, jos stiprybės, vienybės, pažangos ir išlikimo garantas. Kalba – vienas iš lietuvių tautos gyvybės ženklų.

Plačiau
Kovo 11-osios minėjimas Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje

29 metai, kai atkurta Lietuvos Nepriklausomybė, tai – blyksnis tautos istorijoje, tačiau mums ir ateities kartoms – tai tikras laisvės gurkšnis, jėgos šaltinis, vilties žiburys. Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, „Romuvos“ progimnazijoje buvo prisimintos 1990 m. istorijos pamokos bei apmąstytos tautos vertybės.

Plačiau
Simono Daukanto gimnazijoje vyko istorijos viktorina „Praeitis ir laisvė mus vienija“

Šių metų kovo 11 d. visa Lietuva minėjo Nepriklausomybės atkūrimo dienos 29-ąją sukaktį. Turbūt visi žinome, jog Vasario 16-osios aktą dar 2017 m. Vokietijos archyvuose atrado profesorius bei mokslininkas Liudas Mažylis. O kokią reikšmę turėjo Kovo 11-osios aktas Lietuvos visuomenei? Šį ir kitus klausimus svarstė Simono Daukanto gimnazijos mokiniai, jų tėvai, mokytojai bei bendradarbiaujančių progimnazijų atstovai viktorinoje „Praeitis ir laisvė mus vienija“. 

Plačiau
Pradinių klasių mokinių meninio žodžio konkursas

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai, pažymėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo progimnazijos tradiciniame meninio skaitymo konkurse ,,Gražus gimtasis mano kraštas".

Mažiesiems skaitovams sėkmės konkurse linkėjo Pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė, dainelėmis pasveikino muzikos mokytojos Edmantės Urbonaitės - Sidarienės parengtas mokinių ansamblis.

Plačiau
„Aukso fondo 2019" nominantų pasveikinimas

Šiaulių „Romuvos“ progimnazija džiaugiasi bei didžiuojasi savo mokyklos pirmūnais.

5-8 klasių mokiniai, 2018-2019 mokslo metų pirmąjį pusmetį baigę iš visų mokomųjų dalykų tik aukštesniojo lygio įvertinimais, pakviesti į susitikimą su progimnazijos direktore Stanislava Prazauskiene ir pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Irena Akmenskiene. Buvo pasidžiaugta šių mokinių pasiekimais, kad jie eidami nelengvu mokslo keliu sugebėjo sėkmingai įveikti pasitaikiusias kliūtis ir sunkumus.

Plačiau
Kovo 11 – oji Lieporių gimnazijoje

Lieporių gimnazijos bendruomenė, kaip ir visa šalis, paminėjo Kovo 11 – ąją, Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Prieš beveik tris dešimtmečius pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas žymėjo kančių, priespaudos, pažeminimo epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią.

Plačiau
Pakartotinai skelbiamas kultūros ir meno paslaugų konkursas

Šiaulių miesto savivaldybės mokyklose besimokantiems 1-12 klasių mokiniams iš savivaldybės biudžeto skiriamos lėšos Kultūros krepšeliui. Kultūros krepšelio tikslas – skatinti ir plėtoti mokinių domėjimąsi kuo įvairesnėmis kultūros ir meno veiklos formomis, ugdyti mokinių kultūros pažinimo ir patyrimo įpročius, užtikrinti kokybiškų kultūros ir meno paslaugų Šiaulių regione prieinamumą.

Plačiau
Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-tų klasių mokinių integruotas istorijos ir informacinių technologijų edukacinis renginys „Romuvos" progimnazijoje

Šių metų vasario 27 dieną Šiaulių „Romuvos" progimnazijoje vyko Šiaulių miesto progimnazijų 5-tų klasių mokinių integruotas istorijos ir informacinių technologijų edukacinis renginys „Iš praeities per dabartį į ateitį". Jo tikslas – skatinti jaunąją kartą aktyviai domėtis Lietuvos valstybės istorija, iškiliomis asmenybėmis, šalies gamta, plėtoti istorijos ir informacinių technologijų tarpdalykinius ryšius ir integraciją, ugdyti mokinių komunikacinę kompetenciją, formuoti socialinius įgūdžius

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: