Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Lapkričio 24 d. (šeštadienį) nuo 11 val. jaukioje kavinės – baro „Varpas 154“ (Vilniaus g. 154) kavinės aplinkoje, būryje draugų, margindami meduolius, susiburkime drauge Spalvoto meduolio dieną!

 Plačiau >

Lapkričio 30 dieną, penktadienį, Šiaulių arenoje vyks II Šiaulių krašto turizmo forumas. Apie regiono turizmo tendencijas, įvaizdį ir konkurencingumą kalbės rinkodaros ir turizmo specialistai. Forumo metu bus pristatyta Lietuvos turizmo sektoriaus pertvarka ir turizmo prioritetai ateityje. Kaip Lietuva atrodo pasauliniame turizmo žemėlapyje, kokios pertvarkos būtinos – apie tai kalbės LR Ūkio viceministras Gediminas Miškinis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovai susitiko su Saulės Laikrodžio aikštės atnaujinimą vykdžiusios bendrovės „Limega“ vadovais. Kalbėta apie aikštę kertančio tako grindinį. Diskusijas pastaruoju metu sukėlė granitinė tako danga. Šoninio apšvietimo šviesoje taką apžiūrėję šiauliečiai suabejojo jo lygumu. Taip pat rangovai pastebėjo, kad naujai rekonstruotos aikštės žmonės nesaugo, panašu, kad prie vadinamojo Auksinio berniuko jau bandoma privažiuoti automobiliais.

 Plačiau >

Lapkričio 16 d. LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo kalbama apie skaitmeninį skaitymą, apie tai, kaip komiksai padeda mažinti socialinę atskirtį. Laidoje dalyvavo Vilniaus universiteto, Komunikacijos fakulteto Mokslo reikalų prodekanė, doc. dr. Zinaida Manžuch. „Ne visi mes turime galimybes pasinaudoti informacinėmis technologijomis, taigi skaitmeninės atskirties problema yra daugialypė,“ – teigė Z. Manžuch. Pašnekovės teigimu, sprendžiant šią problemą, buvo pasirinktas būdas panagrinėti, kaip komiksų skaitymas padeda mažinti socialinę atskirtį.

 Plačiau >

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių miesto savivaldybe, Šiaulių universitetu bei žurnalu IQ šių metų lapkričio 29 d. maloniai kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“ bei verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ atidarymo ceremonijoje (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

 Plačiau >

Festivaliu siekiamapažymėti prieš 30 metų Šiauliuose vykusį ir didelio rezonanso sulaukusį lietuviškos dramaturgijos festivalį „Atgaiva“. Festivalio ATGAIVA-30 metu žiūrovams bus pristatyti reikšmingi pastarųjų metų lietuviškosios dramaturgijos pastatymai.

 Plačiau >

Jau aštuntus metus „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

 Plačiau >

Lapkričio 19 dieną baigėsi Lietuvių kalbos viktorina, skirta atkurto valstybinės lietuvių kalbos statuso 30-mečiui paminėti. Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje paskelbta viktorina sulaukė nemažo šiauliečių susidomėjimo. Į dvi savaites trukusios viktorinos klausimus atsakė per 100 asmenų. Visiems jiems nuoširdžiai dėkojame.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 20 d. pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 07.1.1-CPVA-R-904-61-0006 „Talkšos ežero pakrantės plėtra“ sutartis.

 Plačiau >

Lietuvos laisvosios rinkos instituto jau aštuntą kartą pristatomame Lietuvos savivaldybių indekse Šiauliai dar pagerino savo pozicijas ir iš ketvirtos vietos užkopė į trečią. Pasak tyrimo organizatorių, geriausios savivaldybės išsiskiria tuo, kad čia verslas yra aktyvus, mažiau žmonių gyvena iš pašalpų, mažesnė emigracija. Vertinamos gyventojams ir investuotojams svarbiausios sritys, kuriose sprendimus priima savivaldybės. Tarp jų – komunalinis ūkis ir transportas, švietimas, sveikata, socialinė rūpyba, mokesčiai, biudžetas, turto valdymas, administracija bei investicijos ir plėtra.

 Plačiau >

Konkursas „Trophee mondiale“ („Pasaulio trofėjus“) – tai vienas svarbiausių akordeonistų konkursų. Jis organizuojamas nuo 1951 m. ir nepertaukiamai kiekvienais metais vyksta skirtingose pasaulio valstybėse. 2010 m. konkursas vyko Ispanijoje, Vigo mieste, 2011 m. Italijoje, Pineto mieste, 2012 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Spokane mieste, 2013 m. Rusijoje, Samaros mieste, 2014 m. Kaune, o šiais metais konkursas vyko Kanadoje, Viktorijos mieste.

 Plačiau >

Gruodžio 1 d.(ŠEŠTADIENIS)
Skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės bus įžiebta Šiaulių miesto Kalėdų eglė.

nuo 15 val. iki 19 val. veiks Kalėdinis paštas, vyks personažų pasirodymai, žaidimai, Šiaulių miesto švietimo įstaigų organizuojama paramos akcija „Laimės keksiukai“, tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindi“ su kalėdine animacinių filmų programa, Šiaulių miesto moksleivių namų mados teatras „Mūza“ pristatys gyvąjį paveikslą „Kalėdų stebuklai“

 Plačiau >

Šiaulių mieste gatvių ir šaligatvių priežiūros žiemą paslaugą teikia UAB „Ecoservice projektai“. Įmonės teigimu – žiemos sezonui pasiruošta. Savivaldybė turi įdiegusi naujovę – galės tiksliau koordinuoti ir kontroliuoti gatvių ir šaligatvių valymo paslaugas. Valymo technika ir darbuotojai šaligatvius ir gatves valys ir barstys pagal nustatytą priežiūros lygį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto autobusų keleiviai pirmieji iš visų Lietuvos miestų nuo 2018 metų lapkričio 19 d. gali atsiskaityti miesto autobusuose bekontakte banko kortele, perkant bilietą pas vairuotoją. Šiauliai bus pirmasis miestas Lietuvoje įsidiegęs tokią galimybę. Šiuo sprendimu UAB „Busturas“ suteikia savo keleivimas galimybę atsiskaityti populiariausiomis bet kurios šalies bankų išduotomis „Visa“, „MasterCard“, „V-Pay“ mokėjimo kortelėmis.

 Plačiau >

Verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ lankytojus kviečiame aplankyti Šiaulių miesto savivaldybės stendą ir pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su Administracijos departamentų ir skyrių specialistais. Jei turite švietimo, sporto, ekonomikos ir investicijų, kultūros, statybos ir kitų sričių Jus dominančių klausimų, lauksime Jūsų verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2018“, kuri vyks Šiaulių arenoje 2018 m. lapkričio 29 – gruodžio 1 d.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.