Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kviečiame tapti pataisos pareigūnais!

Šiaulių tardymo izoliatorius stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti žmones, norinčius tapti pataisos pareigūnais.

Įstaigos Resocializacijos skyriaus specialistė Jorūnė Ramoškaitė apie pataisos pareigūno profesiją: „Ar darbo specifika mane kaip asmenybę pakeitė? Tapau atsakingesne,  „nebedirbu“ moraliniu teisėju, atsirado daugiau tolerancijos ir tikėjimo, kad keistis gali ir blogai pasielgę, visuomenės „nurašyti“, pasmerkti, šeimos  atstumti žmonės.“

Jorūnė – viena iš būrio jaunuolių, pasirinkusi pataisos pareigūnės profesiją ir jau kelerius metus sėkmingai besidarbuojanti Šiaulių tardymo izoliatoriuje. „Mes ne tik užtikriname kalinamų asmenų priežiūrą, visuomenės saugumą bet ir teikiame visokeriopą pagalbą žmogui, kuris vieną dieną grįš į mums visiems įprastą kasdienybę, greitai besikeičiančią visuomenę, jos aplinką“- apie pataisos pareigūno darbo specifiką pasakoja J. Ramoškaitė.

Prisijungti prie Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvo galite, jeigu turite ne žemesnį kaip vidurinį profesinį išsilavinimą, esate tinkamo fizinio pasirengimo  bei geros sveikatos ir nepriekaištingos reputacijos, esate atsakingas, pareigingas, žingeidus ir norite realizuoti save tarnaudamas valstybei. 

Mes siūlome:

- galimybę dirbti pamainomis bei derinti darbą ir studijas;

-  ilgas kasmetines apmokamas atostogas;

-  aprūpinimą pataisos pareigūno uniforma; 

- karjeros galimybes, priedus ir priemokas už papildomą darbą; 

- išlaidų, už keliones į tarnybą ir iš darbo į namus, kompensaciją;

- galimybę nuolat tobulinti kvalifikaciją įstaigos lėšomis;

- lankstų darbo grafiką, galimybę rinktis laisvadienių datas, atsižvelgiant į darbuotojo šeiminius įsipareigojimus. Įstaiga rūpinasi pareigūnų sveikata, tarnybos metu vykdomi periodiniai sveikatos patikrinimai.

Jūs dirbsite draugiškame kolektyve, kurį vienija ne tik darbas: kartu sportuojame, keliaujame, organizuojame bendras šventes, mėgstame laiką leisti gamtoje, esame atviri įvairiausioms iniciatyvoms, kurios padeda susitelkti ir gerina tarpusavio santykius. Garantuojame stabilų ir vis didėjantį atlyginimą (koeficientas nuo 4,7 iki 11,5), visas socialines garantijas ir nuolatines, tobulėti skatinančias pareigas.

Turite klausimų? Abejojate, ar pataisos pareigūno profesija – Jūsų ateities kelias? Esame pasirengę atsakyti į visus klausimus, papasakoti apie pataisos pareigūno darbo kasdienybę ir apie karjeros Šiaulių tardymo izoliatoriuje galimybes.

Skambinkite tel. (8 41) 596 034; rašykite virginija.smirnova@siauliuti.lt  arba edita.ciceliene@siauliuti.lt. Informaciją apie Šiaulių tardymo izoliatorių rasite http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/siauliuti/pradzia-apn_501.html

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: