Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Miesto jauniesiems verslams – puikūs verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI‘2019 įvertinimai

Regioninės verslo šventės – verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI 2019 apdovanojimuose itin gerai sekėsi Šiaulių miesto savivaldybės stende savo verslus pristačiusiems jauniesiems verslininkams, puikus įvertinimas teko ir miesto įstaigai Šiaulių turizmo informacijos centrui. Parodos dalyviams nominacijas įteikė Šiaulių miesto meras ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

 

Pelnyti didžiausios Lietuvoje regioninės verslo ir pasiekimų parodos apdovanojimą – išties puikus įvertinimas bet kokiam verslui. Tai ypač didelis paskatinimas savo kelią dar tik pradedantiems jauniems verslininkams. Šiaulių miesto savivaldybės skelbiamo verslo projektų konkurso dalyviams kasmet suteikiama galimybė savo produkciją ir paslaugas pristatyti šiame tarptautiniame verslo renginyje. Jau tampa tradicija, kad jaunieji miesto verslininkai būna įvertinti ir viso regiono mastu. Teikiant šių metų verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI 2019 apdovanojimus, įvertinti buvo net du Šiaulių savivaldybės stende prisistatę jauni verslai.

Apdovanojimus iš Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento rankų atsiėmė MB „Veksita“ atstovai, jų siūlomos kompiuterio tinklo infrastruktūros paslaugos pelnė nominacijos PARODOS PASLAUGA statulėlę ir diplomą.

Kategorijoje PARODOS GAMINYS triumfavo kitas Savivaldybės verslo projektų konkurso dalyvis. Nominacijos statulėle ir diplomu apdovanotas šiauliečio Martyno Bujausko „Enter VR media“  sukurtas interaktyvus suvenyras „LT 1010“.

„Vienas tokio produkto nebūčiau sukūręs, taigi dėkoju visai savo komandai, taip pat sakau „ačiū“ Savivaldybei, kad patikėjo ir prisidėjo prie mūsų sėkmingo starto. Tikimės, kad šitas produktas bus populiarus ne tik regione, Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Sukūrėme suvenyrą, kuris neturi analogų pasaulyje, stengsimės jį tobulinti ir pirmieji sudėti į jį visas įmanomas inovacijas“, – atsiimdamas apdovanojimą, kalbėjo Martynas Bujauskas.

Nominacijoje ORIGINALIAUSIAS STENDAS diplomu apdovanotas Šiaulių turizmo informacijos centras už  Šiaulių miesto turizmo, svetingumo renginių pristatymą išties įspūdingame stende, kuris buvo papuoštas dizainerio Vilmanto Dambrausko sukurtu miesto ženklu ir kita Šiaulių simbolika.

„Visas gyvenimas priklauso nuo mūsų pačių, ką darysime, tą ir turėsime. Išnaudokime visas mums atsiveriančias galimybes – kiekvieno besistengiančio žmogaus, kiekvieno verslininko sėkmė yra labai svarbi, tiesiog būtina mūsų miesto sėkmei“, – dėkodamas verslo šventės organizatoriams ir dalyviams, sakė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Pasak Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio, šių metų patirtis, kuomet prie reprezentacinio miesto renginio organizavimo prisidėjo ir Šiaulių savivaldybė, tikrai pasiteisino, miesto Tarybos bus prašoma pritarimo iš dalies finansuoti ir kitų metų verslo renginių ciklą „Smart Šiauliai“.

Verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI‘2019 nominacijos:

ORIGINALIAUSIAS STENDAS

Statulėle ir diplomu apdovanoti „MVGroup Production“.  

Diplomu apdovanotas Šiaulių turizmo informacijos centras už  Šiaulių miesto turizmo, svetingumo renginių pristatymą.

PARODOS GAMINYS

Statulėle ir diplomu apdovanota Martyno Bujausko individuali veikla „Enter VR media“ už sukurtą interaktyvų suvenyrą „LT 010“.

Diplomu apdovanota MB „Discus Solis“ už mechaninius konstruktorius iš beržo faneros.

Diplomu apdovanota „MV Group Production“ už spanguolių ir žolelių trauktinę.   

PARODOS PASLAUGA

Statulėle ir diplomu apdovanota MB „Veksita“ už kompiuterio tinklo infrastruktūros paslaugas.   

Diplomu apdovanota Gabrielė Švarcukaitė už antakių laminavimo paslaugą.  

PARODOS INOVACIJA

Statulėle ir diplomu apdovanota „SIAAPPS Europe“ / Sigmars Cinovskis už unikalią technologiją kovai su kvapais ir dulkėmis „Airborne 10“.  

Diplomu apdovanotas Šiaulių regioninis atliekų tvarkymo centras už edukacinį žaidimą apie atliekų tvarkymo pasirinkimus kasdienėje veikloje.

 ŠPPAR ir Šiaulių miesto savivaldybės informacija

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: