Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Praėjusiais metais Šiaulių miesto savivaldybė nusprendė išbandyti naują miesto viešųjų erdvių tvarkymo ir priežiūros modelį. Eksperimentui buvo pasirinktas Lieporių parkas. Dar iki praėjusios vasaros šiame parke buvo atsiradusi Signatarų alėja, atnaujintas pagrindinis takas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Atsigaunančiam parkui buvo parinktas prižiūrėtojas, kuris turėjo pasirūpinti žolės pjovimu, šiukšlių rinkimu, lapų ir šakų sutvarkymu, atlikti kitus būtinus priežiūros darbus. Parką aplankęs miesto meras konstatavo, kad dabar teritorija daug geriau ir nuosekliau prižiūrima nei anksčiau, kai tiesiog būdavo užsakomos aplinkos tvarkymo bendrovių paslaugos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, po susitikimo su UAB „Toksika“  vadovybe, kreipėsi į Vyriausybę su racionaliu pasiūlymu dėl pavojingų atliekų tvarkymo. Meras įsitikinęs, kad tinkamai neišnaudojamas specialios paskirties objektas – Pavojingųjų atliekų sąvartynas, nes tokio tipo atliekų pridavimo mokestis yra per didelis.

 Plačiau >

Artėjant auditorių dienai, Savivaldybę pasiekė valstybės aukščiausios audito institucijos įvertinimas: Valstybės kontrolė Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos audito kokybę įvertino  aukščiausiu – I lygiu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto naujagimiams, į pasaulį atėjusiems nuo šių metų balandžio, pasisekė labiau nei pernykščiams. Miesto savivaldybė ką tik nupirko kur kas kokybiškesnius naujagimio kraitelius, nei buvo dalinti pernai. Taip vertina tiek Socialinių reikalų departamento atstovai, tiek miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vaikų dienos centrai (toliau – Centrai) atlieka dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, gina vaiko teises, padeda vaikui adaptuotis šeimoje bei visuomenėje. Centrų teikiamų paslaugų ir vykdomų veiklų tikslinė grupė yra vaikai iš socialinę riziką patiriančių ir (ar) nepasiturinčių gyventojų šeimų, taip pat jų šeimos nariai. Šiaulių miesto savivaldybė iš dalies finansuoja Centrų veiklą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės atstovai padėjo gėlių prie kapaviečių, kur palaidoti Antrojo pasaulinio karo kareiviai ar kiti karo metu žuvę žmonės. Pasaulis šiandien mini didžiausio istorijoje karinio konflikto pabaigos metines.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje svečiavosi dviejų Lenkijos bendrovių atstovai. Svečiai domėjosi investicijų mieste galimybėmis, verslo lengvatomis, darbo rinkos ypatumais. Verslo vystymo tendencijas investicijų žvalgams pristatė Šiaulių miesto savivaldybės vadovai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė toliau tęs pradėtą Bačiūnų gatvės rekonstrukciją. Jau pasirašyta sutartis su rangovais, darbai prasidės birželio mėnesį. Savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės vadovai atsiprašo šiauliečių už būsimus nepatogumus, tačiau dedamos visos pastangos ir skiriamos įspūdingos miesto lėšos, kad rekonstrukcijos projektas būtų atliktas per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Ne per 5 ar 6, o per dvejus metus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė šiuo metu turi aštuonias pavaldžias bendroves. Septynios iš jų dirba pelningai. Didžiosios įmonės toliau sėkmingai ir nuosekliai investavo į infrastruktūros tinklus. Vis geresnius ekonominius rezultatus demonstruoja viešojo transporto paslaugas teikianti UAB „Busturas“.

 Plačiau >

Pirmadienį Šiauliuose lankėsi Airijos ambasadorius David‘as Noonan‘as. Svečias susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, taip pat Šiaulių gimnazistams skaitė paskaitas apie Europos Sąjungą.

 Plačiau >

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lietuvių kalbos draugija antrą kartą rengia visuotinę virtualią lietuvių kalbos viktoriną.

Atsakyti į LKD parengtus klausimus bus galima specialiai sukurtoje paskyroje visą parą Lietuvos laiku, nuo vidurnakčio iki vidurnakčio.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas informuoja, kad bataliono kariai 2019 m. gegužės 8-9, 15-16, 20-24, 28-30 dienomis Šiaulių mieste ir rajone, Aviacijos bazės prieigose šviesiu ir tamsiu paros metu vykdys pratybas.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybinių organizacijų atstovus (toliau – NVO atstovai) 2019 m. gegužės 23 d. dalyvauti visuotiniame NVO atstovų į NVO tarybą susirinkime. Renkami 6 NVO atstovai į NVO tarybą dvejų metų kadencijai. Už NVO atstovų rinkimų organizavimą atsakingas Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų koordinatorius (toliau – NVO koordinatorius).

 Plačiau >

Šių metų liepą sukaks 75 metai nuo Šiaulių žydų geto likvidavimo. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Šiaulių žydų bendruomenės atstovėmis, kurias galima vadinti tikrais geto vaikais. Stebuklingai pabėgusios nuo tragiškos lemties, tuomet mažametės mergaitės užaugo lietuvių šeimose. Moterys daug pasakojo apie ypač sudėtingą ir žiaurią to meto situaciją, kuri turėjo ne tik savo budelius, bet ir didvyrius.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.