Naujienos
Skelbimai
Renginiai

pavasarį, atgimstant gamtai, džiugų dvasios  virpulį pajuntame ko ne kiekvienas iš mūsų. Pavasarinę nuotaiką ypač sustiprina graži šv. Velykų šventė, kuri skelbia tiesos, gėrio, šviesos pergalę, byloja apie prisikėlimą naujai pradžiai.

 Plačiau >

Seime pritarta Šiaulių ir Vilniaus universitetų susijungimui, tačiau Šiaulių universitetinės mokyklos reorganizacija turėtų įvykti metais vėliau, nei planuota – 2020-ųjų liepos mėnesį. Seimo nariai įsitikinę, kad ilgesnio laikotarpio prireiks sustyguoti nuoseklų studijų, mokslų ir meno sričių vystymą,  taip pat Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos perspektyvas ir finansavimo galimybes. Šiaulių miesto meras džiaugiasi, kad per tą laiką bus sudėti visi reikalingi saugikliai, užtikrinantys universitetinių studijų Šiauliuose tęstinumą. Būsimiems Šiaulių studentams – tai rimtos papildomos garantijos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis balandžio 19 d. pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pabaigos. Šiaulių miesto šilumos vartotojams šildymo sezonas baigiamas iš karto po šv. Velykų – 2019 m. balandžio 23 - 24 d. Šiaulių miesto švietimo, Vaikų globos namų ir Sutrikusio vystymosi kūdikių namų biudžetinėse įstaigose 2018 - 2019 m. šildymo sezono pabaiga bus skelbiama atskiru įsakymu.

 Plačiau >

Šiaulių regiono gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti organizuojamoje akcijoje „DAROM 2019“, kuri balandžio 27 d. nuo 10 val. vyks visoje Lietuvoje. Tvarkytinų taškų žemėlapis http://mesdarom.lt/kur-atvykti

Kaip ir kasmet, VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, prisidėdamas prie šios iniciatyvos, įsipareigojo nemokamai priimti visas akcijos metu surinktas ir balandžio 29-30 d. atvežtas išrūšiuotas atliekas. Bus priimamas netinkamas perdirbti stiklas, plastikas, drabužiai, tekstilės gaminiai, nebenaudojama elektros ir elektroninė įranga, naudoti nebetinkamos padangos, statybinės, didelių gabaritų ir kitos biologiškai nesuyrančios atliekos, taip pat biologiškai skaidžios atliekos (žolė, lapai, sodo ir daržo atliekos).

 Plačiau >

Šv. Velykų prasmė slypi Kristaus aukoje, prisikėlime ir liudijime, kad mes esame ir būsime ne vieni.   Švęsdami prisiminkime, kad 2019-ieji – Jėzuitų misijos Lietuvoje, Juozo Tumo-Vaižganto, Pasaulio lietuvių metai. Pastarieji ir šv. Velykos kviečia mus visus prisiminti, suprasti ir suteikti viltį žmogui, tautai, valstybei,  kurios vaikai išsibarstę po platųjį pasaulį. Tegul Velykų džiaugsmas sutelkia mus visus.

 Plačiau >

Į Šiaulius atvykęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius apsilankė žinomoje užsienio kapitalo gamykloje, susitiko su Lietuvos ir sąjungininkų kariais Aviacijos bazėje. Į susitikimą su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku ministras atvyko... miesto autobusu. Tiesa, autobusas neįprastas, o papuoštas žinomo partizano Adolfo Ramanausko Vanago atvaizdu ir citata.

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 dienos Vytauto gatvėje nuo Draugystės pr. iki Tilžės gatvės vyksta vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai. Darbus vykdo rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“. Pasak statybos darbų vadovo Andriaus Jėčiaus, per tris savaites atlikta 70 proc. nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbų. Rekonstruota beveik visa 250 mm skersmens 350 m ilgio nuotekų vamzdyno atkarpa. Lygiagrečiai su šiais darbais rekonstruojami nuotekų šuliniai bei keičiami nuotekų išvadai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vadovai pasveikino Europos imtynių čempionate, kuris vyko balandžio 8–14 dienomis Rumunijoje, Bukarešte, aukštas vietas pelniusias imtynininkes Danutę Domikaitytę ir Kamilę Gaučaitę. Šiaulietės šiame Europos čempionato mažajame finale kovojo dėl bronzos medalių, tačiau joms nepavyko jų užsikabinti, nes liko penktose vietose. Tačiau toks Lietuvos imtynių sporto atlečių pasiektas rezultatas yra vertinamas kaip labai aukštas. Lietuvos moterų imtynių rinktinė iškovojo ir tris kelialapius į Europos žaidynes Minske.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 17 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko verslumo skatinimo renginys. Renginio tikslas – supažindinti Šiaulių miesto gyventojus su Savivaldybės teikiama parama smulkiajam verslui. Dalyvauti jaunam verslui skirtose programose kvietė ir ankstesnių verslo idėjų konkursų laimėtojai.

 Plačiau >

Balandžio 29 d.
18 val. projektas Satchie Noro ir Silvain Ohl Šiauliuose, aikštėje šalia Šiaulių dailės galerijos.
http://www.origami-noro-ohl.com/
Renginys nemokamas

 Plačiau >

Dr. Juozo P. Kazicko (1918–2014) šimtmečiui sudaryta paroda apie jo gyvenimą š. m. balandžio 15 d. pristatyta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje ir veiks iki gegužės 3 d. Pasinaudodamos proga,  Kazickų šeimos fondo atstovės – Niujorko biuro vadovė Neila Baumilienė ir Vilniaus biuro vadovė Agnė Vertelkaitė – apsilankė Šiaulių miesto savivaldybėje, kur susitiko su mero pavaduotoju kultūrai, švietimui ir sportui Egidijumi Elijošiumi aptarti bendradarbiavimo galimybių.

 Plačiau >

Šįmet Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimeliuose akcija „Darom“ skelbiama balandžio 27-ąją 10 val. Dvyliktą kartą rengiamos nacionalinės talkos organizatoriai sykiu siūlo pagalvoti apie kiekvieno gyventojo asmeninę atsakomybę savo aplinkai.

 Plačiau >

Ketvirtojoje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje, vykusioje Šiaulių „Tilžės“ prekybos ir laisvalaikio centre, savo verslo produkciją pristatė net 20 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų. Laimėtojai pakviesti susitikti su Šiaulių meru.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyrius skelbia nevyriausybinių organizacijų (toliau - NVO) projektų finansavimo konkursą aplinkosauginio švietimo veiklai vykdyti. NVO projektų paraiškas Konkursui gali teikti nevyriausybinės, bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės registruotos ir vykdančios veiklą Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybines organizacijas (toliau - NVO) teikti paraiškas 2019 m. NVO projektų finansavimo konkursui (toliau – Konkursas). NVO projektų paraiškas Konkursui gali teikti nevyriausybinės, bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės registruotos ir vykdančios veiklą Šiaulių mieste.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.