Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jubiliejinės sukakties proga pagerbta žinoma Šiaulių miesto rankinio trenerė. Net dviejose įstaigos jaunąsias rankininkes šiuo metu ugdanti Birūta Vaitiekienė gali pagrįstai didžiuotis savo auklėtinėmis. Už Šiaulių sportui skirtus keturis savo gyvenimo dešimtmečius trenerei dėkojo Šiaulių miesto savivaldybės vadovai.

 Plačiau >

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) vis giliau klimpsta milijoniniuose ieškiniuose. Iš šios įstaigos Turto bankas reikalauja grąžinti „Snoro“ pradangintus projektui skirtus 4 milijonus eurų. O dabar baigta spręsti ir dar viena byla. Nepavykusiu projektu nusivylęs investuotojas prisiteisė įspūdingą sumą – beveik du milijonus eurų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis kelia klausimą dėl miestuose kursuojančio viešojo transporto nuostolių kompensavimo. Vyriausybė gana dosniai skiria lėšų kitoms nuo karantino nukentėjusioms sritims, taip pat investuoja į ekonomikos skatinimą, tačiau nenori matyti problemų, kurios iškilo keleivių vežėjams, o kartu su jais – ir socialiai būtinų transporto paslaugų teikimą užtikrinančioms savivaldybėms.

 Plačiau >

Užbaigti paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai pagal dar vieną stambią rangos sutartį, kurią UAB „Šiaulių vandenys“ su rangovu UAB „Statovita“ pasirašė prieš porą metų – 2018 m. liepos 26 d. Pagal šią sutartį Šiauliuose buvo rekonstruota 5,28 km labiausiai susidėvėjusių paviršinių  nuotekų vamzdynų. Liepos 7 d. Statybos inspekcija vertino atliktus darbus ir pripažino, kad tinklai rekonstruoti tinkamai ir galima juos eksploatuoti.

 Plačiau >

Pasirašyta ilgai laukta Rėkyvos progimnazijos rekonstrukcijos sutartis. Labiausiai nutolusioje nuo miesto centro mokykloje darbus atliks Šiaulių bendrovė „Limega“. Esamo pastato rekonstrukcijai ir naujo priestato statybai numatytas ne ilgesnis nei 3 metų laikotarpis. Rangovai įsitikinę, kad būtų galima viską atlikti ir greičiau, kad tik būtų užtikrintas reikiamas finansavimas.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. liepos 14,15,16,28,29,30 d. Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose šviesiu paros metu, vykdys lauko taktines pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami, kariai važinės karinėmis transporto priemonėmis maršrutu:
1. OGB - Mankiškiai - Dvikapiai - AB prieigos;
2. Radviliškis - Šiauliai - Radviliškis.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. liepos 13 d. iki liepos 31 d. 15 val. priimamos paraiškos 2020 m. jaunimo iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė karantino metu mieste dirbusius savanorius pakvietė į netradicinį padėkos renginį. Nuoširdžiu darbu prie COVID-19 pandemijos pasekmių suvaldymo prisidėjusiems šiauliečiams surengta Drakonų valčių regata. Savanoriams dėkojo Savivaldybės vadovai, jiems įteikti specialūs COVID-19 savanorių marškinėliai.

 Plačiau >

Šiauliuose kasmet daugėja modernių, šiuolaikinių žmonių kasdienio gyvenimo poreikius atitinkančių daugiabučių gyvenamųjų namų, atsiranda net ištisi jų kvartalai. Jei vis dar gyvenate Jūsų lūkesčių neatitinkančioje aplinkoje, AB „Šiaulių energija“, būdama Šiaulių miesto savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratoriumi, kviečia ryžtis pokyčiams! Jų Jūsų namo renovacija tikrai nepašykštės: ne tik sumažinsite energinių išteklių sąnaudas ir išlaidas joms, bet ir užsitikrinsite komfortiškesnes gyvenimo sąlygas bei gražesnę namo aplinką.

 Plačiau >

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019-06-27 įsakymu Nr. A1-365 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Nuo 2020 m. liepos 1 d. iki miesto šventės Šiaulių Prisikėlimo aikštėje šiauliečių ir miesto svečių laukia iniciatyvų ciklas „Susitikimo vieta – Prisikėlimo aikštė“. Nors rekonstruotoje aikštėje pirmieji renginiai įvyko jau kalėdiniu laikotarpiu, dar kurį laiką šiauliečiai džiaugtis visiškai užbaigtu objektu negalėjo. Paskutiniams darbams formaliai pasibaigus, pirmą liepos mėnesio dieną šiauliečiai kviečiami į atnaujintą aikštę, kurioje planuojamos įvairios iniciatyvos: kinas po atviru dangumi, koncertai, ekskursijos, pramogos mažiesiems, parodos ir kitos veiklos.

 Plačiau >

Viena iš naujausio Šiaulių savivaldybės administracijos padalinio – Miesto koordinavimo skyriaus funkcijų, bendradarbiaujant su policija stebėti ir kontroliuoti eismo situaciją miesto gatvėse. Modernia įranga fiksuojami eismo dalyvių daromi pažeidimai. Skyriaus duomenimis, vidutiniškai kas dieną kameros, aišku ne be darbuotojų indėlio, „pastebi“ po du-tris nusižengimus.

 Plačiau >

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) Vilniuje pagerbti ir apdovanoti jubiliejų minintys sportui ir olimpizmui nusipelnę žmonės. Apdovanojimus jubiliatams įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Tarp devynių apdovanojamųjų – ir žinoma Šiaulių pedagogė, Šiaulių miesto tarybos narė Irena Vidžiūnienė.

 Plačiau >

Verslininkai ar įmonės turi galimybę išsinuomoti Šiaulių oro uoste esantį  pastatą-angarą. Daugiau nei pusės tūkstančio kvadratinių metrų ploto patalpose galima vykdyti su oro transportu, logistika, orlaivių aptarnavimu susijusias veiklas pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK). Pradinė 1 kv. m  nuomos kaina per mėnesį – tik 1 euras.

 Plačiau >

Vadovaudamasi 2019 m. rugsėjo 12  d. Valstybės kontrolės ir Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos bendradarbiavimo susitarimu Nr. BS-37, Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko Šiaulių miesto savivaldybės nekilnojamojo turto valdymo veiklos auditą. Šio audito tikslas  – įvertinti, ar Savivaldybės nekilnojamasis turtas valdomas kryptingai ir kompleksiškai, ar jis naudojamas efektyviai ir siekiant maksimalios naudos visuomenei. Audituotas laikotarpis - 2017–2019 m. I pusmetis.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.