Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Daugiabučių namų laiptinių švaros patikrinimai: situacija vis geresnė

2020-05-19 įvyko dar vienas Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos (ŠMSA) ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro (ŠVSB) specialistai. Iš viso patikrinta 12 daugiabučių namų.

Patikrinimui daugiabučiai namai buvo parinkti pagal šiuos kriterijus:
    1. Gauti skundai:
        Dainų g. 16, Šiauliai - įvertinta gerai (skundas nepasiteisino);
        S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, Šiauliai - įvertinta gerai (skundas nepasiteisino).
   2. Parinkta atsitiktinai:
       Neringos g. 1, Šiauliai;
       Baltupėnų g. 1C, Šiauliai;
       Pramonės g. 2, Šiauliai;
       Voveriškių g. 53, Šiauliai;
       Paukščių takas 9, Šiauliai;
       Paukščių takas 17, Šiauliai - įvertinta patenkinamai;
       Statybininkų g. 9, Šiauliai;
       Statybininkų g. 13, Šiauliai;
       Tilžės g. 51A, Šiauliai - įvertinta labai gerai.

      Patikrinimo rezultatai:
Iš 12 patikrintų daugiabučių namų, tik 1 daugiabutis namas, esantis adresu Paukščių takas 17, Šiauliai, įvertintas patenkinamai. Šio daugiabučio namo laiptinėje trūko švaros, laiptinė nevėdinama, matėsi dulkės ant palangių, pašto dėžučių, nevalyti laiptų turėklai, nėra jokios informacijos apie ekstremalią situaciją. Patikrinimo metu skelbimų lentoje iškabinti ŠMSA ir ŠVSB informaciniai pranešimai.


1 daugiabutis namas,  esantis adresu Tilžės g. 51A, Šiauliai, išsiskyrė ypatinga švara ir priežiūra. Laiptinė labai tvarkinga, švarios grindys, nuvalyti laiptų turėklai, palangės, pašto dėžutės, skelbimų lentoje kabo informacija apie ekstremalią situaciją, prie įėjimo įtaisytas rankų dezinfekcinio skysčio dozatorius.
10 daugiabučių namų įvertinta gerai. Visose daugiabučių namų laiptinėse laikomasi bendrų higienos reikalavimų. Laiptinės valomos ir vėdinamos, beveik visose laiptinėse kabo laiptinių valymo grafikai, informacija, kada atliekamas laiptinių dezinfekavimas, tik kai kuriose laiptinėse trūko pranešimų apie ekstremalią situaciją. Patikrinimo metu skelbimų lentose buvo pakabinti ŠMSA ir ŠVSB informaciniai pranešimai.
Laiptų turėklai, pašto dėžutės ir palangės nuvalytos, daugelyje laiptinių ant palangių padėti rankų dezinfekcinio skysčio dozatoriai.


Tarp gerai įvertintų daugiabučių namų patenka 2 daugiabučiai namai, esantys adresu Dainų g. 16, Šiauliai ir S. Dariaus ir S. Girėno g. 8, Šiauliai, kurie buvo patikrinti pagal gautus skundus - skundai nepasiteisino.
Padėkos lipdukas už laiptinių valymą ir priežiūrą užklijuoti: Skalvių g. 5, Šiauliai ir Tilžės g. 51A, Šiauliai.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: