Naujienos
Skelbimai
Renginiai

AB „Šiaulių energija“ vykęs seminaras daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema subūrė kelias dešimtis daugiabučių namų pirmininkų, administratorių, valdytojų ir pavienių gyventojų.

 Plačiau >

Pilnos spintelės neišnaudotų maisto produktų – šiandienos lietuvių kasdienybė: pusė respondentų karantino laikotarpiu kaupė maisto atsargas, rodo „Malsenos“ užsakymu atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Pusė iš jų – sukauptų atsargų taip ir neišnaudojo. Tuo metu „Maisto banko“ remiamos organizacijos prašo vis daugiau maisto, paramos gavėjų sąrašai ilgėja – skurstančiųjų kiekis auga, o maisto atsargų socialiai remtiniems – katastrofiškai trūksta.

 Plačiau >

Praėjusį penktadienį, gegužės 29 dieną, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Vyriausybės kanclerį, prašydamas palaikyti ne tik visam Šiaulių regionui, bet ir Lietuvos valstybei svarbių projektų įtraukimą į Ekonomikos skatinimo planą, taip pat tarpininkauti surengiant keturių ministerijų atstovų susitikimą Šiauliuose. Pozityvaus atsakymo sulaukta vos po keleto dienų. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos laiškas Lietuvos savivaldybių merams, Tarybų nariams, administracijų vadovams bei darbuotojams už bendrą atsakingą darbą siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemijos sukeltas rizikas ir padarinius.

 Plačiau >

Šiandien įvyks pirmasis birželio mėnesio Šiaulių miesto Tarybos posėdis. Darbotvarkėje - 42 aktualūs miestui klausimai, tarp kurių - Savivaldybės valdomų įmonių 2019 metų veiklos ataskaitos ir mokesčių lengvatų suteikimas verslui.

 Plačiau >

Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipa naująjį 2020 metų moterų A lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale. Nors Gargždų „Bangos“ klubas dar prieš moterų A lygos startą viešai deklaravo, kad labiausiai laukia rungtynių su „Gintros-Universiteto“ komanda, aikštės šeimininkės turėjo ištverti tikrai ne pačią maloniausią susitikimo eigą ir vargu ar norės ją prisiminti.

 Plačiau >

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimais, nuo birželio 1 d. sušvelninti saugos reikalavimai ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms, bendrojo ugdymo mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms, aukštosioms mokykloms, suaugusiųjų mokymui.

 Plačiau >

Saulės miesto dviratininkų ir pėsčiųjų laukia pokyčiai - pasirašyta darnaus judumo priemonių diegimo finansavimo sutartis. Projektu siekiama plėtoti subalansuotą, efektyviu išteklių ir šiuolaikinių technologijų naudojimu grindžiamą darnaus judumo sistemą Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyrius turi vedėją. Nuo birželio 3 d. šias pareigas pradeda eiti Rigita Tijūnaitienė. Didelę darbo patirtį Šiaulių universitete sukaupusi R. Tijūnaitienė pastaruosius keletą metų dirbo UAB „Busturas“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė džiugi žinia iš sostinės – Vyriausybėje buvo išgirsti argumentai dėl efektyvaus projektų įgyvendinimo. Jau prieš keletą metų Šiaulių meras kreipėsi į Ministrą Pirmininką dėl galimybės kooperuoti savivaldos ir valstybės lėšas ir taip maksimaliai paspartinti gyventojams svarbiausius projektus. Artūro Visocko iniciatyva –  sukaupti kuo didesnę konkretiems darbams reikalingų lėšų sumą ir viską užbaigti per maksimaliai trumpą laikotarpį – bus įgyvendinta rekonstruojant dar vieną objektą – Bačiūnų gatvę. Šiai gatvei paskirta visa trūkstama suma – darbus numatoma baigti dar šiemet!

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl sudaromi nenaudojamų žemės sklypų sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2020 m. bus skaičiuojamas padidintas 4 % žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į situaciją šalyje, įgyvendintų šilumos perdavimo tinklų atnaujinimo investicijų dėka ir rūpindamasi vartotojų gerove, AB „Šiaulių energija“ jau vakar vėlyvą popietę atnaujino karšto vandens tiekimą didžiajai daliai Šiaulių miesto vartotojų. Vakar ryte karšto vandens tiekimas buvo laikinai nutrauktas dėl birželio 1–7 dienomis numatytų Pietinės katilinės hidraulinių bandymų.

 Plačiau >

Primename apie birželio mėn. Šiaulių mieste vykdomą pavojingų atliekų surinkimą. Artimiausiomis dienomis Šiaulių m. vykdomas šių atliekų surinkimas: 

Birželio 15 d., 16:45 – 17:15 prie savivaldybės (Vasario 16-osios g. 62). 

Birželio 16 d., 16:45 – 17:15 prie prekybos centro "IKI Cento" aikštelėje (Vilniaus g. 15).

Birželio 17 d., 16:00 – 16:30 prie prekybos centro "IKI Cento" (Lyros g. 19a).

Birželio 18 d., 16:00 – 16:30 prie UAB "Jupojos technika" parduotuvės (Sodo g.35b).

 Plačiau >

Primename apie birželio mėn. Šiaulių mieste vykdomą didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu

Šiaulių m. grafiką galite rasti: http://www.sratc.lt/siauliu-miestas-16/

 Plačiau >

Birželio 1 dienos pavakarę po užsitęsusių karantino suvaržymų vyko Šiaulių pučiamųjų orkestro koncertas prie Šiaulių turizmo informacijos centro. Tuo pačiu laiku visoje Lietuvoje vyko visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kurioje buvo dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą. Taip pat buvo raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.