Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2019 m. sausio 9 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir UAB „Civitta“ pasirašė Šiaulių – išmanaus miesto – koncepcijos parengimo paslaugų sutartį.

 Plačiau >

Primename, kad 2019 metais Prašymai gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą (toliau - Prašymas) einamaisiais metais priimami bet kuriuo metu. Asmenys, pateikę  Prašymus, yra įtraukiami į paramos gavėjų sąrašus ir paramą gali gauti pagal maisto produktų dalinimo grafikus. Pirmasis maisto produktų dalijimas numatomas 2019 m. vasario mėnesio pabaigoje. Asmenys pateikę Prašymus iki 2019 m. vasario 1 d., turi teisę gauti paramą vasario mėnesį.

 Plačiau >

Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) kreipėsi į Seimą prašydama neignoruoti savivaldybių šilumos ūkiams gresiančios sumaišties ir sutvarkyti teisinį reguliavimą, kol naujos ydingos tvarkos pasekmės nevirto finansine našta gyventojams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savivaldybėje susitiko su ekonomistu, socialinių mokslų daktaru Gitanu Nausėda. Savivaldybės vadovas su svečiu aptarė miesto aktualijas, socialinę-ekonominę situaciją.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto bendruomenė dalinasi savo kolegės dėstytojos Oksanos Mejerės  pagalbos prašymu. Prie sudėtingoje situacijoje atsidūrusios šeimos kreipimosi prisideda ir Šiaulių miesto savivaldybė. Mažojo šiauliečio sveikatos būklei stabilizuoti reikalinga didelė pagalba, bet padėti galima ir paprastais dalykais – paskiriant 2 proc. pajamų mokesčio.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Seimas 2019-uosius paskelbė Pasaulio lietuvių metais, o LR Vyriausybė jau patvirtinto ir tam skirtų iniciatyvų ir renginių planą. Šiaulių miesto įstaigos ir kolektyvai yra pasiruošę įgyvendinti 7 priemones, o Šiaulių miesto savivaldybė dar inicijavo ir socialinės reklamos akciją, pirmieji plakatai miestą papuošė dar 2018-ųjų pabaigoje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino pirmąjį šių metų šimtametį. Ypatingąjį gimtadienį pasitikęs šiaulietis Petras Gedminas džiaugiasi šiemet sulaukęs kaip niekada daug sveikinimų. Nieko nuostabaus, nes, kaip tokio garbingo amžiaus žmogus, P. Gedminas labai aktyvus ir visuomeniškas.  Iki šiol dainuoja net dviejuose meno kolektyvuose, jis – Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblio „Sidabrinė gija“ narys ir Šv. Jurgio bažnyčios choristas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Pristatant 2018 m. mieste atliktus infrastuktūros darbus, paminėti įspūdingi skaičiai – iš viso gatvių rekonstrukcijai ir remontui išleista apie 6 milijonai eurų. Pokyčius ypač turėjo pajusti prie žvyruotų gatvių įsikūrę šiauliečiai – asfaltavimo darbų atlikta daugiausiai nuo nepriklausomybės atkūrimo.

 Plačiau >

Trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras „Kibi ribi“ – tai visiškai nauja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos teikiama nemokama paslauga mažamečių vaikų turinčioms šeimoms. Šiaulių mieste tokių nemokamų trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugų sunku rasti, o tėveliams kartais atsiranda skubių reikalų ar veiklų, kurios mažiesiems visai neįdomios. Todėl biblioteka nusprendė teikti trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugas, kad tėvai turėtų šiek tiek laisvo laiko susitvarkyti savo reikalus, ar, paprasčiausiai, ateiti į biblioteką ir ramiai išsirinkti knygą, sudalyvauti renginyje, kol mažieji žaidžia prižiūrimi bibliotekos darbuotojų.

 Plačiau >

Nuo sausio 7 d. darbą Šiaulių miesto savivaldybės tarybos ir mero sekretoriate paliko mero padėjėja Jūratė Šivickienė. Nuo sausio 8 d. į Šiaulių miesto savivaldybę grįžta Antanas Bartulis, jis eis mero patarėjo pareigas.

 Plačiau >

Trijų karalių šventės metu Šiauliuose tradiciškai vykstanti vyskupijos Šeimų šventė subūrė tūkstančius žmonių. Renginyje rinkosi ne tik miesto ir krašto šeimos, buvo atvykusiųjų ir iš kitų miestų, o taip pat – užsienio. Šių metų renginyje akcentuota ne tik šeimų vienybės ir tikėjimo svarba, bet prisimintas ir valstybės šimtmečio kelias.

 Plačiau >

Naujieji 2019-ieji metai Šiaulių Respublikinės ligoninės Moters ir vaiko klinikoje prasidėjo puikiai, jau pirmąją metų parą gimė penki naujagimiai, trys iš jų – Šiaulių mieste gyvenančioms šeimoms. Pirmuosius metų kūdikius, tiksliau – jų tėvelius, tradiciškai pasveikino Šiaulių miesto meras.

 Plačiau >

Gruodžio 28 d., Šiaulių Dramos teatre buvo pagerbti  geriausi Šiaulių miesto sportininkai ir jų nusipelnę treneriai. Taip pat išdalintos nominacijos.

Kiekvienos sporto šakos atstovai išsirinko savo geriausią metų sportininką, kuris pasiekė aukščiausią sportinį rezultatą. Pagerbimo vakaro metu būvo apdovanoti Šiaulių miesto savivaldybės įsteigtais prizais ir premijomis.

 Plačiau >

Šiandien visą dieną prognozuojami krituliai, sniegas. Gatvės yra barstomos, tačiau eismo sąlygos bus sudėtingos.

 Plačiau >
 1 2 3 4  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.