Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Visus, neabejingus vaikų troškimui turėti šeimą, besidominčius vaiko globos, įvaikinimo klausimais, kviečiame į susitikimus - diskusijas, kurie vyks 2019 m. birželio  mėnesį kiekvieną antradienį nuo 17.00 val. Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centre, adresu Stoties g. 9 C, Šiauliuose.

 Plačiau >

Birželio 1-ąją startavo 2019 metų bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) stojantiesiems siūlo per 20 studijų programų informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras kviečia esamus globėjus (rūpintojus) ir įtėvius, į savitarpio paramos grupės susitikimą. Grupės metu globėjai (rūpintojai) ir įtėviai galės pasidalinti gerąja patirtimi ir aptarti iškylančius iššūkius auginant globojamus ir įvaikintus vaikus.

 Plačiau >

Labai svarbią pergalę priartinusią prie Baltijos moterų futbolo lygos čempionių titulo iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Lietuvos čempionės turnyro favoričių akistatoje Taline 3:0 (2:0) pranoko Estijos čempionato lyderę vietos “Flora” ekipą. Po šios pergalės “Gintra-Universitetas” įsitvirtino pirmojoje turnyro lentelės vietoje su 12 taškų. Nuo “Flora” futbolininkių šiaulietes jau skiria 6 taškai, tačiau pastarosios yra sužaidusios vienomis varžybomis mažiau.

 Plačiau >

Savo miesto centre išvydę jaunų šeimų su vaikučiais būrius ir geltonų balionų girliandas šiauliečiai gali būti tikri – prasideda vasara ir į miestą vėl atėjo puiki vaikystės šventė „Aš – mažasis šiaulietis“! Puikia Šiaulių tradicija tapęs renginys šiemet švenčiamas jau 15 kartą, per tą laiką šią iniciatyvą bandoma pakartoti ir kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Fotografijų albumas

 Plačiau >

Svarstymai Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Laikinojo apgyvendinimo tarnybai skirti kitas patalpas sukėlė aplinkinių gyventojų susirūpinimą. Socialiniai darbuotojai mano, kad dirbtinė panika keliama nežinant situacijos. Šiauliuose teikiamos apnakvindinimo paslaugos atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus Europos reikalavimus.

 Plačiau >

Vis dažniau pasitaiko verslumo skatinimo iniciatyvų, kurias aktyviai palaiko ir centrinės valdžios, ir savivaldos atstovai. Į Šiauliuose vykusius verslo pusryčius „Versli šeima 2019“ atvyko Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Verslo atstovai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikiniais verslo iššūkiais, galimomis grėsmėmis, skirtingų kartų požiūriais į šeimos verslo vystymą. Taip pat pateikta žinių apie įvairias verslo finansavimo galimybes.

 Plačiau >

Siekiant efektyvesnių darbo rezultatų, UAB „Šiaulių vandenys“ valdyba, akcininko – Šiaulių miesto savivaldybės – pritarimu, peržiūrėjo ir optimizavo aukščiausio lygio vadovų pareigybes. 2019 m. gegužės 29 d. bendrovės valdybos sprendimu buvo panaikintos Finansų direktoriaus ir Projektų direktoriaus pareigybės ir vietoje šių dviejų pareigybių įsteigta viena nauja – Plėtros direktoriaus.

 Plačiau >

Šiauliuose intensyvios liūties metu, kuri prasidėjo antradienio vakarą, gegužės 28 d., apie 21 val. ir truko apie vieną valandą, Šiaulių meteorologijos stoties duomenimis, iškrito apie 14,3 mm kritulių. Lietus nesiliovė iki gegužės 29 d. 3 val. nakties. Per 6 valandas Šiauliuose prilijo 25,4 mm kritulių. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos teigimu, tai pavojingas meteorologinis reiškinys.

 Plačiau >

Gegužės 27 d. Šiaulių miesto mero Artūro Visocko iniciatyva Vyriausybėje įvyko pasitarimas, vadovaujamas LRV kanclerio Algirdo Stončaičio. Šiaulių miesto, net trijų ministerijų, kariuomenės ir Vyriausybės kanceliarijos atstovai sprendė tolimesnės oro uosto veiklos ir jame numatytų investicijų klausimus.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas. 

 Plačiau >

Praėjusią savaitę Šiaulių savivaldybę pasiekė miesto merui adresuotas raštas. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo perimti Vytauto g. įsikūrusius Šiaulių vaikų globos namus „Šaltinis“. Dėl tokio pasiūlymo turės apsispręsti Šiaulių miesto savivaldybės taryba.

 Plačiau >

Šilumos energijos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams birželį bus viena mažiausių tarp beveik 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų. Viena pačių mažiausių Lietuvoje bendrovės šilumos kaina išliko beveik visą praėjusį šildymo sezoną, t. y. 2018–2019 metų spalio–kovo mėnesiais, kuomet vartotojų šilumos poreikis buvo didžiausias. Minėtu laikotarpiu bendrovės vartotojams siūloma šilumos kaina taip pat buvo mažiausia tarp Lietuvos didmiesčių.  

 Plačiau >

Šį savaitgalį prie Salduvės piliakalnio vyko respublikinės žirgų konkūrų varžybos Jaunųjų gamtininkų centro taurei laimėti.  Varžybose startavo net 89 duetai, kurie varžėsi  keturiose rungtyse.

 Plačiau >

Sekmadienio vidurdienį surengtas dviračių žygis, kuris buvo skirtas tarpukario Lietuvos olimpinės rinktinės nariams dvi­ra­ti­nin­kams šiauliečiams Isa­kui Ano­li­kui ir Juozui Vil­pi­šaus­kui at­min­ti. Renginyje apsilankė  Izraelio ambasadorius Amir‘as Maimon‘as, Šiaulių miesto savivaldybės atstovai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.