Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Ikimokyklinis ir bendrasis ugdymas yra dvi pagrindinės sritys, kuriose Lietuvos švietimo sistemoje laukiama esminių pasikeitimų. Kokybiškas ikimokyklinis ugdymas turi įtakos geresniems vaikų pasiekimams vėlesniais etapais bei ypatingai teigiamai veikia augančius nepalankioje socialinėje aplinkoje (Valstybės kontrolės informacija). Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) taip pat teigia, jog ikimokyklinio amžiaus etape žmonės pradeda ugdyti savo asmenybę, todėl tai yra išskirtinai svarbus amžiaus tarpsnis.

 Plačiau >

„Maisto bankas“ kasdien iš parduotuvių gauna apie 15 t neparduoto maisto, kurį ne visada spėja išdalinti. Dalis gaunamo maisto yra besibaigiančio galiojimo, o gaunami vaisiai ir daržovės būna bepradėję gesti. Siekiant, kad kuo daugiau gyventojų gautų maisto paramą, šiuos maisto produktus „Maisto bankas“ virtuvės šefai konservuoja ir gamina ilgo vartojimo produktus, pvz. sriubas, lečo, džemus ir kt.

 Plačiau >

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdybos posėdyje pasirašytas memorandumas dėl „Švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų prieinamumo“. Dokumentą pasirašė LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Mokevičius ir Lietuvos negalios organizacijų forumo prezidentė Dovilė Juodkaitė. Memorandumu siekiama, kad nuo 2020 metų visos Lietuvos savivaldybės, bendradarbiaudamos  su Sveikatos apsaugos ir Švietimo mokslo ir sporto ministerijomis, žmonėms su negalia pritaikytų bent po vieną mokyklą ir vieną sveikatos priežiūros įstaigą.

 Plačiau >

„Mes darom“ komanda ieško savanorių koordinatorių ir komunikacijos savanorių.

2020 metų akcija „Darom“ vyks balandžio 18 d. (šeštadienį).

 Plačiau >

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre įvyko Šiaulių miesto garažų bendrijų pirmininkų susirinkimas, kurio metu pristatyti 2019-12-12 priimti Šiaulių miesto savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatų (toliau - Nuostatai) pakeitimai, aktualūs garažų paskirties objektų savininkams.

 Plačiau >

Prieš kurį laiką Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Šiaulių skyrių prašydamas suteikti informacijos apie želdynų projektavimui keliamus reikalavimus. Miesto vadovas susirūpino rekonstruojamoje  Prisikėlimo aikštėje pasodintų jaunų medelių augimo sąlygomis. Meras teiravosi, ar Aušros alėjoje medžiai pasodinti ne per arti važiuojamosios dalies, nes dėl to jie gali būti mechaniškai pažeisti valant sniegą, nukentėti dėl važiuojamojoje dalyje barstomos druskos, vėliau komplikuotas gali būti ir jų genėjimas. Ekspertų nuomone, keisti želdinių sprendinius nėra prasmės.

 Plačiau >

Baigiamoje rekonstruoti Prisikėlimo aikštėje UAB „Šiaulių vandenys“ įrengė naują geriamojo vandens vandenpylę, kuri bus pradėta eksploatuoti užbaigus aikštės rekonstrukcijos darbus. 

 Plačiau >

95-ąją gyvenimo sukaktį vasario 8 dieną pasitiko Šiaulių miesto garbės pilietis, vienas žinomiausių krašto medikų, medicinos mokslų daktaras Alfonsas Stakėnas. Garbus šiaulietis itin daug gyvenimo metų atidavė Šiaulių ligoninei, stygavo Šiaulių miesto sveikatos apsaugos sistemą, vėliau itin aktyviai ėmėsi kurti Šiaulių trečiojo amžiaus universitetą, ilgai jam vadovavo.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė buvo įvertinta kaip labiausiai pažengusi savivaldybė viešųjų pirkimų skaitmenizavimo srityje – skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų apdovanojimuose pelnyta pirmoji vieta. Nuo 2020 m. sausio 1 d. Savivaldybės darbuotojai naudojasi elektroniniu viešųjų pirkimų moduliu, kuriame vykdomos visos pirkimų procedūros, pradedant planavimu, baigiant sutarčių administravimu ir jų vykdymo priežiūra.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys iki 2020 m. sausio 22 d. (imtinai) pateikę prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą gali atsiimti nuo 2020 m. vasario 14 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 Plačiau >

Šiauliuose jau nuo 1970 metų veikia vienintelė mokykla respublikoje, kurioje gydomi ir mokomi sveikatos problemų turintys vaikai – Šiaulių sanatorinė mokykla. Anksčiau ji buvo pritaikyta tik sergantiems skolioze, dabar čia mokosi vis daugiau vaikų su lėtiniais neurologiniais sutrikimais (cerebriniu paralyžiumi, epilepsija ir kitomis ligomis). Nors tai – valstybinė mokykla, bet taip reikalingos paramos gauna ir iš Savivaldybės biudžeto. Mero pavaduotojas Egidijus Elijošius apsilankė šioje ugdymo įstaigoje, kad apžiūrėtų ir įvertintų esamą situaciją.

 Plačiau >

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad Šiaulių mieste etapais vykdomi pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių įrengimo darbai ir artimiausiu metu planuojama įrengti ne mažiau kaip 289 tokio tipo aikšteles. Su patvirtintomis (III ir IV tomai) ir dar derinamomis (I, II ir V tomai) aikštelių vietomis galite susipažinti:
https://maps.siauliai.lt/port…/apps/webappviewer/index.html…

 Plačiau >

UAB „Busturas“ teikia faktinę informaciją atsakydamas į 2020 m. vasario 6 d. Šiaulių krašto publikacijoje „Busturo“ autobusų pirkimo raizgalynė“ (J. Rauduvienė) skelbtą informaciją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba pritarė 2020 metų miesto biudžeto projektui. Svarbiausias metų dokumentas patvirtintas po nedidelių diskusijų, rengėjams atsakius į aktualiausius klausimus. Taip pat patvirtintas ir Šiaulių miesto savivaldybės 2020–2022 metų strateginis veiklos planas. Pasak Šiaulių mero, suplanuotas biudžetas leis užtikrinti kokybiškesnę gyvenamąją aplinką, svarbiausių projektų ir darbų tęstinumą.

 Plačiau >

Dėl Šiaulių universiteto ateities perspektyvų vėl tartasi Vilniuje. Šiaulių savivaldybės meras, Šiaulių universiteto vadovai ir šiauliečių rinktas parlamentaras į ministeriją vyko norėdami priminti, koks Šiaulių universitetas yra reikalingas ir svarbus švietimo ir kultūros židinys ne tik vienam Lietuvos didmiesčių, regionui, bet ir visai šaliai. Kartu aptarti dviejų aukštųjų mokyklų jungimo, pedagogų rengimo, finansavimo ir kiti svarbiausi klausimai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.