Nuo 2019 m. gegužės 27 d. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyrius, esantis Aido g. 10A, persikelia į naujas patalpas adresu Tilžės g. 22 (2 aukštas). PLAČIAU

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė šiuo metu turi aštuonias pavaldžias bendroves. Septynios iš jų dirba pelningai. Didžiosios įmonės toliau sėkmingai ir nuosekliai investavo į infrastruktūros tinklus. Vis geresnius ekonominius rezultatus demonstruoja viešojo transporto paslaugas teikianti UAB „Busturas“.

 Plačiau >

Pirmadienį Šiauliuose lankėsi Airijos ambasadorius David‘as Noonan‘as. Svečias susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, taip pat Šiaulių gimnazistams skaitė paskaitas apie Europos Sąjungą.

 Plačiau >

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lietuvių kalbos draugija antrą kartą rengia visuotinę virtualią lietuvių kalbos viktoriną.

Atsakyti į LKD parengtus klausimus bus galima specialiai sukurtoje paskyroje visą parą Lietuvos laiku, nuo vidurnakčio iki vidurnakčio.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas informuoja, kad bataliono kariai 2019 m. gegužės 8-9, 15-16, 20-24, 28-30 dienomis Šiaulių mieste ir rajone, Aviacijos bazės prieigose šviesiu ir tamsiu paros metu vykdys pratybas.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybinių organizacijų atstovus (toliau – NVO atstovai) 2019 m. gegužės 23 d. dalyvauti visuotiniame NVO atstovų į NVO tarybą susirinkime. Renkami 6 NVO atstovai į NVO tarybą dvejų metų kadencijai. Už NVO atstovų rinkimų organizavimą atsakingas Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų koordinatorius (toliau – NVO koordinatorius).

 Plačiau >

Šių metų liepą sukaks 75 metai nuo Šiaulių žydų geto likvidavimo. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Šiaulių žydų bendruomenės atstovėmis, kurias galima vadinti tikrais geto vaikais. Stebuklingai pabėgusios nuo tragiškos lemties, tuomet mažametės mergaitės užaugo lietuvių šeimose. Moterys daug pasakojo apie ypač sudėtingą ir žiaurią to meto situaciją, kuri turėjo ne tik savo budelius, bet ir didvyrius.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose gegužės 2 d. vykusios NATO oro policijos misijos Baltijos valstybėse vykdančių karinių vienetų pasikeitimo ceremonijos metu Vengrijos karinių oro pajėgų kariai perėmė vadovavimą misijai iš Lenkijos karinių oro pajėgų karių. Papildomai misiją iš Lietuvos sustiprino Ispanijos karinių oro pajėgų kontingentas. NATO kariai pakviesti aktyviai dalyvauti miesto renginiuose.  

 Plačiau >

Naujoji Šiaulių miesto savivaldybės taryba susirinko į pirmą darbinį posėdį. Posėdyje svarstytas rekordinis kiekis – ko ne 100 įvairiausių spendimų projektų. Pradžioje patvirtintus Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, Savivaldybės administracijos ir direktoriaus Antano Bartulio  2018 metų veiklos ataskaitas, paskirtas ir paskutinis politinio pasitikėjimo postas – administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybė patikėta buvusiam apskrities policijos vadovui Vincui Urbonavičiui.

 Plačiau >

Sukilėlių kalnelio komplekse bus atkurta istorinė tiesa – susitarta, kad bus iš naujo įrengtos paminklinės lentos su 1863–1864 metais nužudytų sukilėlių pavardėmis. Projekto autorius architektas Darius Jakubauskas ne tik parengė reikalingą dokumentaciją ir surinko istorinius duomenis, tačiau prie paminklinių lentų gamybos pažadėjo prisidėti ir asmeninėmis lėšomis. Miesto meras Artūras Visockas padėkojo šiauliečiui architektui už patriotiškumą ir iniciatyvą.

 Plačiau >

Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbus Šiauliuose vykdanti AB „Panevėžio statybos trestas“ pradeda gatvių dangos atstatymo bei aplinkos tvarkymo darbus. Pasak statybos darbų vadovo Andriaus Jėčiaus, pirmiausia bus atstatomos vamzdynų rekonstrukcijos metu pažeistos kietos dangos – asfaltas ir šaligatvio trinkelės, o po to bus tvarkomi žolynai, šluojamos dangos ir tuos darbus atliks kelios brigados iš karto.

 Plačiau >

Toliau jaunėja Šiaulių miesto autobusų parkas. Nuo gegužės pirmosios mieste keleivius vežanti bendrovė „Busturas“ į gatves išleis naujutėlaičius mažuosius miesto autobusus. Keliolikos vietų autobusėliai ne piko valandomis darbuosis įvairiuose miesto maršrutuose, taip pat priveš keleivius iš atokesnių rajonų.

 Plačiau >

Sekmadienį Šiaulių katedroje nugriaudėjo paskutinysis tarptautinio festivalio „Resurrexit“ koncertas – L.VAN BEETHOVEN‘o simfonija Nr.9, dar vadinama Džiaugsmo arba Epine. Pabaigos koncerte grojo Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vadovas Modestas Pitrėnas), visi trys Lietuvos valstybiniai chorai: „Vilnius“ (meno vadovas Artūras Dambrauskas), Kauno valstybinis choras (meno vadovas Petras Bingelis) ir „Polifonija“ (meno vadovas Tomas Ambrozaitis). Solistai Viktorija Miškūnaitė, Jovita Vaškevičiūtė, Tomas Pavilionis ir Liudas Mikalauskas. Koncertą dirigavo Tomas Ambrozaitis.

 Plačiau >

2019 m. balandžio mėnesį į Šiaulių miesto gatves išvažiavo aštuoni partizanų nuotraukomis ir prasmingomis citatomis papuošti viešieji autobusai, miestiečius supažindinantys su Lietuvos istorija ir jai svarbiomis asmenybėmis. Iš vilniškių pasiskolintas, partizanų kovą už laisvę aktualizuojantis projektas Šiauliuose buvo įgyvendintas Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Šiaulių kultūros centro iniciatyva bei Šiauliuose veiklą vykdančių verslo įmonių finansinės paramos dėka.

 Plačiau >

Šiauliuose jau rytoj startuoja tradicinis, septynioliktasis medijų meno festivalis ENTER, kuriame pristatomos svarbiausios medijų meno ir šiuolaikinės kultūros tendencijos, naujausios šiuolaikinio skaitmeninio meno ir tradicinių meno rūšių sintezės. Šiaulių miesto savivaldybėje festivalį pristatė jo kuratorius, Šiaulių dailės galerijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Kinčinaitis. Anot jo, džiugu, kad jau septynioliktą kartą vyksiantis renginys ir toliau tęs tradiciją atsinaujinti ir nustebinti žiūrovą.

 Plačiau >

Balandžio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje Šiaulių universitete studijuojantys jungtinės magistro studijų programos su Pardubicių universitetu (Čekija) „Regionų plėtra ir valdymas“ magistrantai iš Čekijos, Indijos, Ganos ir Mianmaro pristatė projektus Šiaulių miesto ir regiono patrauklumo didinimui. Šių projektų rengimas ir pristatymas buvo viena iš studijų dalyko „Regionų ekonomika“ tarpinių užduočių.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.