Naujienos
Skelbimai
Renginiai

NATO pajėgų integravimo vieneto grupės vadas, pulkininkas Jakobas Larsenas Šiauliuose surengė susitikimą su miesto meru Artūru Visocku, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės karinių oro pajėgų kontingentų vadais, pulkininku leitenantu Jesus Gutierrez Gallego ir pulkininku leitenantu Stu Gwinnutt, bei Šiaulių aviacijos bazės štabo viršininku majoru Aleksiejumi Bojeviku.

 Plačiau >

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Šiaulių priešgaisrine gelbėjimo valdyba birželio 26 dieną 15 val. Rėkyvos ežero paplūdimyje (Poilsio g.) organizuoja prevencinį šviečiamąjį renginį gyventojams "Dėl skendimų paviršinių vandens telkinių vandenyje prevencijos".

 Plačiau >

2020 m. liepos 6 d., pirmadienį, 19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas. Šventinis koncertas skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. 21 val. „Tautiškos giesmės“ giedojimas. Renginys nemokamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ Joninių išvakares pasitiko netradiciškai! Birželio 23-ąją visus šiauliečius bei miesto svečius pakvietė į vieną iš ciklo „Saulės vasaros koncertai” renginį „Legendinės lietuviškos dainos“, kuriame nuotaikingą pačių žinomiausių lietuviškų dainų programą atliko Šiaulių bigbendas ir Martynas Kavaliauskas.

 Plačiau >

Nors dėl masinių susibūrimų ribojimo organizatoriai buvo priverti keisti nusistovėjusias, įprastai prie Rėkyvos ežero minėtos, šventės tradicijas, šiauliečiai nenusiminė ir mielai įsitraukė į naujas iniciatyvas.

 Plačiau >

Šiaulių regiono merai raštu kreipėsi į Ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, prašydami išspręsti susidariusią sudėtingą situaciją Šiaulių regione dėl neatsakingo valstybės institucijų darbo bei prarastų 3 765 060,30 Eur Europos Sąjungos paramos lėšų, kurias reikalaujama grąžinti iš VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC). Į šį raštą gautas atsakymas, kad situaciją pavesta išnagrinėti Aplinkos ir Finansų ministerijoms.

 Plačiau >

Prezidento Gitano Nausėdos siūlomos Elektros energetikos įstatymo pataisos sutaupytų dalį savivaldybių patiriamų išlaidų modernizuojant gatvių apšvietimą bei vykdant kitus infrastruktūros plėtros projektus.

 Plačiau >

Birželio 3 dieną jubiliejinį gimtadienį šventė aktorė Irena Liutikaitė, jai sukako 70 metų. Šia proga Jubiliatę ir jos vyrą, ne ką mažiau nusipelniusį kultūrai fotografą Aleksandrą Ostašenkovą, vizitui pasikvietė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Atvykusius garbingus svečius pasitiko ne tik jis, bet ir Seimo Narys Stasys Tumėnas ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys.

 Plačiau >

Apie draugystę tarp sektorių kalbėjome dar 2019 metų lapkričio mėnesį. Deja, šiai draugystei nebuvo lemta vystytis sėkmingai. Šiaulių miesto merui iškėlus tikslą UAB „Busturo“ autobusų parką padaryti labiausiai žaliu, įmonė tikslingai dirbo ir dirba šia kryptimi. Kai jau finišas buvo ranka pasiekiamas, staiga procesas buvo sustabdytas, na kaip ten sakoma - buldozeriu.

 Plačiau >

Šį sekmadienį Kroatijos kariuomenės 2-o kontingento kariai organizavo piligriminį žygį į Kryžių kalną. Čia jie pastatė ir iš gimtinės atsigabentą kryžių.

 Plačiau >

Bendromis Seimo narių ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovų pastangomis pavyko pasiekti, kad svarbūs miestui ir regionui objektai –  Šiaulių oro uostas ir Šiaulių laisvoji ekonominė zona (LEZ) – būtų įtraukti į Finansų ministerijos rengiamą ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimo projektą. Pagal vadinamąjį Ateities ekonomikos DNR planą, šiais ir kitais metais šalies ekonomikai skatinti suplanuota įspūdinga daugiau nei 6 milijardų eurų suma.

 Plačiau >

Įgūdžiai gydant ir slaugant koronavirusine infekcija (COVID-19) sergančius ligonius ir ekspertinė patirtis valdant koronaviruso sukeltą ekstremalią situaciją – su tokiu bagažu šiandien iš Šiaulių oro uostą į Armėnijos sostinės Jerevano oro uostą pakilo Karinių oro pajėgų transporto lėktuvas „Spartan“. Jame – 11-likos specialistų savanorių komanda, padėsianti su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai Pietų Kaukazo valstybei.

 Plačiau >

Šiauliuose apsilankė Vilniaus universiteto vadovybė. Šiaulių miesto savivaldybėje VU rektorių prof. dr. Rimvydą Petrauską ir jo komandą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir kiti Savivaldybės vadovai, susitikime dalyvavo ir Šiaulių universiteto atstovai. Aptartos aukštųjų mokyklų jungimosi aktualijos, kalbėta apie miesto indėlį prisidedant prie universitetinių studijų mūsų mieste.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 504 patvirtino Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašą ir įteisino mokymosi pagal formaliojo švietimo programas naują mokymo proceso organizavimo būdą. Vadovaujantis minėtu aprašu, tėvams (globėjams, rūpintojams), nusprendusiems vaikų ugdymąsi organizuoti šeimoje, turi padėti bendrojo ugdymo mokykla, kurios nuostatuose yra įteisintas pavienio mokymosi forma ugdymosi šeimoje mokymo proceso organizavimo būdas.

 Plačiau >

Galbūt Tavo vaikas grįžo išgėręs? Galbūt Tavo vaikas elgėsi keistai grįžęs iš susitikimo su draugais, nors alkoholio kvapo neužuodėte? Galbūt pasikeitė draugų ratas, kuris kelia Jums įtarimų? Galbūt pablogėjo santykiai su tėvais, mokytojais ir aplinkiniais? Galbūt ....?
Nesvarbu, jeigu tai įvyko, jūsų manymu, pirmą kartą, galbūt tai kartojasi dažniau, tik Jūs nieko neįtariate.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.